ارزهای دیجیتال

Lido DAO قدرت را برای شکست نشان می دهد. آیا خط روند نزولی باطل می شود؟

  • قیمت LDO برای اولین بار پس از ادغام قدرت را نشان می دهد.
  • LDO از روند نزولی جهش می کند، با این امید که به روند نزولی خود پایان دهد زیرا قیمت احتمال خروج از خط روند نزولی را دنبال می کند.
  • قیمت LDO علائم صعودی را نشان می دهد زیرا قیمت زیر 50 و 200 میانگین متحرک نمایی (EMA) با حجم خوب معامله می شود.

قیمت Lido DAO (LDO) یکی از بهترین عملکردها قبل از “ادغام اتریوم” بوده است و با افزایش قیمت به بالاترین حد تاریخ 3 دلار در برابر تتر (USDT) از بازار بهتر عمل کرد. اگرچه با کاهش قیمت بیت کوین (BTC) از منطقه 19000 دلاری به 18100 دلار، بازار کریپتو با مشکل جدیدی روبرو شد زیرا شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) نشان می دهد که افزایش تورم بر قیمت بیت کوین تأثیر منفی می گذارد با آلت کوین های تحت تأثیر، با بهبود از آلت کوین های BTC. مانند Lido DAO قدرتی را به عنوان هدف شروع یک رالی نشان داد. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت Lido DAO (LDO) در نمودار هفتگی

اگرچه بازار کریپتو به دلیل اخبار CPI کاهش شدیدی را تجربه کرد، اما به نظر می‌رسد که با کاهش قیمت بیت کوین (BTC) از 19200 دلار به 18200 دلار، بازار دستکاری شده است. بازار به سرعت بهبود یافت زیرا اکثر آلتکوین ها شروع به نشان دادن قدرت کردند و LDO به دنبال شکستن روند نزولی خود بود که باعث فلج شدن قیمت برای صعود شد.

با افزایش کنونی ارزش تسلط بیت کوین (BTC.D) پس از مدت ها، هنوز مشخص نیست که چگونه جهش قیمت فعلی پس از کاهش قیمت حفظ خواهد شد. با افزایش BTC.D، بیشتر آلتکوین ها با افزایش قیمت بیت کوین کاهش می یابند.

Uptober ماه خوبی برای برخی آلتکوین ها بوده است، بسیاری از آنها انتظار چنین لحظات خوبی را برای LDO پس از بازگشت توکن پس از موفقیت “Ethereum Merge” داشتند.

قیمت LDO، پس از رد شدن در 3 دلار، دارای یک روند نزولی بود تا یک روند صعودی، زیرا قیمت ساختار نزولی خود را با وجود نشان دادن اندکی جهش قیمت به 2.2 دلار حفظ کرده است، اما با کاهش قیمت، قیمت با فروش بیشتری مواجه شد. قبل از جهش به منطقه 1 دلار.

مقاومت هفتگی برای قیمت LDO – 2.2 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت LDO – 1 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت LDO در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه LDO | منبع: LDOUSDT در Tradingview.com

بازه زمانی روزانه برای قیمت LDO خوب به نظر می رسد، و قدرت باورنکردنی را نشان می دهد زیرا قیمت زیر 50 میانگین متحرک نمایی (EMA) معامله می شود و به عنوان مقاومت برای قیمت LDO عمل می کند.

قیمت LDO در حال حاضر با 1.3 دلار معامله می شود، زیرا قیمت برای شکستن مثلث نزولی تشکیل شده است. یک شکست به سمت صعود می تواند نشان دهنده یک رالی بزرگ تا سقف 2.2 دلار باشد.

مقاومت روزانه برای قیمت LDO – 2.2 دلار.

پشتیبانی روزانه برای قیمت LDO – 1 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا