ارزهای دیجیتال

Lido DAO بر روی حرکت صعودی با پشتیبانی از stETH در زنجیره های لایه 2 ساخته می شود – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Lido DAO بر روی حرکت صعودی با پشتیبانی از stETH در زنجیره های لایه 2 ساخته می شود - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • Lido DAO در حال گسترش توکن stETH خود به بلاک چین های لایه 2 است
  • stETH در L2 های پشتیبانی شده از طریق یک نسخه توکن پیچیده به نام wstETH در دسترس خواهد بود
  • استخرهای سهام لیدو تقریباً یک سوم کل مقدار ETH سهام در قرارداد هوشمند Eth2 را تشکیل می دهند.

Lido DAO پشتیبانی stETH را در شبکه هایی با “فعالیت اقتصادی نشان داده شده” ارائه می کند.

Lido DAO روز دوشنبه اعلام کرد که توکن‌های stETH این پلتفرم را به طیف گسترده‌ای از شبکه‌های لایه 2 (L2) می‌آورد، به‌ویژه شبکه‌هایی که «فعالیت اقتصادی» کافی از خود نشان داده‌اند. با توجه به پست وبلاگ این شرکت، stETH مستقیماً در بلاک چین L2 در دسترس نخواهد بود، بلکه از طریق یک توکن جدید به نام wstETH، که یک نسخه پیچیده از stETH است، در دسترس نخواهد بود.

تیم Lido DAO در توییتر به اشتراک گذاشت تا این خبر را با جامعه گسترده تر ارزهای دیجیتال به اشتراک بگذارد. تیم گفت: «اتریوم در حال افزایش است و لیدو هم همینطور.

در آماده سازی برای ادغام نهایی شبکه اصلی اثبات کار (PoW) اتریوم و زنجیره بیکن مبتنی بر اثبات سهام (PoS) – که شاهد انتقال شبکه اتریوم به مکانیزم اجماع PoS بسیار کارآمد – دارندگان ETH هستند. ETH خود را در قرارداد هوشمند Eth 2.0 واریز کرده اند تا نرخ پاداش رقابتی را به دست آورند. اما یک هشدار وجود دارد. به منظور کسب پاداش در ETH سپرده شده، کاربران باید حداقل 32 ETH (به ارزش تقریباً 49000 دلار با نرخ فعلی بازار) عرضه کنند. همچنین، ETH سپرده‌شده تا زمان عرضه نهایی اتریوم 2.0 قفل می‌شود.

اینجاست که Lido DAO وارد می‌شود. این پلتفرم به کاربران امکان می‌دهد هر مقدار ETH را از طریق استخرهای سهام Lido به اشتراک بگذارند و تقریباً 3.9٪ APY از سرمایه‌گذاری خود کسب کنند. علاوه بر این، در حالی که ETH سپرده شده قفل است، پلتفرم مقدار معادلی از توکن‌های stETH قابل بازپایه صادر می‌کند، که به کاربران اجازه می‌دهد تا در معاملات و خدمات مالی غیرمتمرکز مختلف (DeFi) با stETH خود شرکت کنند، در حالی که در همان زمان پاداش‌های شرط‌بندی دریافت می‌کنند. stETH برای ردیابی مقدار ETH در نسبت 1:1 طراحی شده است.

شایان ذکر است که stETH در اوایل سال، در بحبوحه رکود ناگهانی ارزهای دیجیتال که توسط سقوط تاریخی اکوسیستم Terra آغاز شد، depeg کرد.

Lido DAO تقریباً یک سوم کل ETH سهام را تشکیل می دهد

با گسترش stETH به شبکه های L2 از طریق wstETH، کاربران با هزینه کمتر به طیف وسیع تری از محصولات و خدمات DeFi دسترسی خواهند داشت. به علاوه، طبق گفته این شرکت، کاربران می توانند در آینده مستقیماً از شبکه های L2 در استیکینگ اتریوم شرکت کنند. تیم Lido DAO جوهر افشای دیروز را در بیانیه زیر به تصویر کشیده است:

اتریوم در حال افزایش است و لیدو نیز از همین روش پیروی می کند. ما بسیار خوشحالیم که از برنامه های توسعه خود برای Lido در L2 پرده برداری می کنیم، که با گسترش stETH در اکوسیستم رو به رشد L2 DeFi شروع می شود. برای سهامداران اتریوم، این به معنای پرداخت با هزینه های کمتر و دسترسی به مجموعه جدیدی از برنامه های DeFi برای افزایش بازده است.

در ابتدا، wstETH با Argent و Aztec ادغام شد. این تیم به Arbitrum و Optimism برای مرحله بعدی گسترش چشم دوخته است.

در حال حاضر تقریباً 6.5 میلیارد دلار ETH سهام در استخرهای نقدینگی Lido DAO وجود دارد. طبق داده‌های Etherscan، کل مقدار ETH موجود در قرارداد هوشمند Eth 2.0 20.1 میلیارد دلار است.

نماد حاکمیت بومی Lido DAO LDO بیش از 140٪ در هفت روز گذشته افزایش یافت. اگر پیش‌بینی‌های قیمتی که به‌صورت الگوریتمی تولید می‌شوند درست باشند، این توکن می‌تواند در هفته آینده 50 درصد بیشتر رشد کند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا