ارزهای دیجیتال

Lido DAO با تعصب شدید صعودی ادامه می‌دهد، قیمت چقدر می‌تواند بالا برود؟

قیمت Lido DAO (LDO) علیرغم روند نزولی در سراسر بازار، قدرت زیادی را نشان داده است، به طوری که Lido DAO (LDO) چشم به صعود به بالاترین قیمت خود یعنی 4 دلار دارد. قیمت بیت کوین (BTC) قدرت کمی از پشتیبانی کلیدی را نشان داده است که منجر به خروج بیشتر دارایی های رمزنگاری شده از پوسته آنها شده است. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت Lido DAO (LDO) در نمودار روزانه

قیمت توکن LDO پس از رسیدن به پایین ترین سطح روزانه 1.6 دلار، قدرت بسیار زیادی را نشان داده است. قیمت از این منطقه افزایش یافت و تا 2 دلار افزایش یافت.

قیمت LDO به 2.2 دلار افزایش یافت اما با مقاومت روبرو شد. LDO باید این مقاومت را در 2.2 دلار بشکند تا شانس معاملات بالاتری داشته باشد.

قیمت LDO همچنان قدرت خود را نشان می دهد زیرا گاوها آماده هستند تا قیمت LDO را به ارتفاعات بالاتر برسانند.

قیمت LDO در حال حاضر بالاتر از سطح حمایت خود در 1.9 دلار معامله می شود و چشم به اوج های بیشتر است.

مقاومت روزانه برای قیمت LDO – 2.2-2.4 دلار.

پشتیبانی روزانه برای قیمت LDO – 1.9 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت LDO در نمودار چهار ساعته (4H).

نمودار قیمت LDO چهار ساعته | منبع: LDOUSDT در Tradingview.com

پس از سقوط از بالاترین سطح 4 دلار، قیمت LDO در بازه زمانی چهار ساعته پشتیبانی در 1.6 دلار را تشکیل داد و مانع از کاهش قیمت LDO شد زیرا این به منطقه تقاضا برای قیمت LDO تبدیل شده است.

قیمت LDO قبل از شکستن با حجم خوب، یک مثلث متقارن صعودی را تشکیل داد و پس از شکست موفقیت‌آمیز، قیمت به افزایش خود ادامه داد.

LDO با قیمت 2.2 دلار بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 و 200 (EMA) معامله می شود. قیمت‌های 2.1 دلار و 1.96 دلار، مربوط به 50 و 200 EMA، همچنان از کاهش قیمت LDO جلوگیری می‌کنند.

اگر قیمت LDO ساختار خود را حفظ کند، می‌توانیم شاهد افزایش قیمت به منطقه 3 دلار باشیم زیرا حجمی که قیمت LDO را افزایش می‌دهد برای چنین حرکت قیمتی صعودی به نظر می‌رسد.

اگر قیمت LDO نتواند این مقدار را بالای 50 و پشتیبانی EMA 200 نگه دارد، می‌توانیم قیمت LDO را مجدداً در 1.9-1.6 دلار آزمایش کنیم، زیرا ثابت شده است که این یک منطقه مورد علاقه خریداران است.

با وجود اینکه اخیراً از علامت 2 دلار رد شده است، قیمت LDO با حجم خرید بیشتر برای این سکه همچنان صعودی به نظر می رسد.

مقاومت چهار ساعته (4H) برای قیمت LDO – 2.2-2.4 دلار.

پشتیبانی چهار ساعته (4H) برای قیمت GMX – 1.9-1.6 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت LDO در نمودار یک ساعته (1H).

1662137521 389 Lido DAO با تعصب شدید صعودی ادامه می‌دهد، قیمت چقدر
نمودار قیمت روزانه LDO | منبع: LDOUSDT در Tradingview.com

قیمت LDO در بازه زمانی 1H همچنان به خط روند احترام می گذارد و در عین حال اوج های بالاتر را ایجاد می کند. اگر قیمت LDO به ساختار صعودی خود ادامه دهد، می توانیم شاهد عبور LDO از مرز 3 دلار باشیم.

اگر خط روند پشتیبانی کننده از توکن LDO شکسته شود، می‌توانیم قیمت 1.9 دلار را دوباره مشاهده کنیم، درست زیر میانگین متحرک نمایی 200 (EMA). قیمت LDO در حال حاضر بالای 50 و 200 EMA معامله می شود و به عنوان پشتیبانی از قیمت LDO در بازه زمانی 1H عمل می کند.

مقاومت یک ساعته (1H) برای قیمت LDO – 2.2-2.4 دلار.

پشتیبانی یک ساعته (1 ساعت) برای قیمت LDO – 1.9 دلار.

Featured Image From Coingape, Charts From TradingView.com 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا