ارزهای دیجیتال

Layer 2 Labs 3 میلیون دلار در راه اندازی جمع آوری می کند تا اکوسیستم بیت کوین را شارژ کند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

Layer 2 Labs با هدف مقیاس بندی و ایجاد زنجیره های محرک برای شبکه بیت کوین راه اندازی می شود. این شرکت یک دور اولیه را در زمان راه اندازی بسته است و 3 میلیون دلار بودجه جمع آوری کرده است.

یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Layer 2 Labs، Paul Sztorc در بیانیه ای که برای مجله بیت کوین ارسال شده است، گفت که این شرکت به دنبال این است که “همه افراد جهان را به یک کاربر بیت کوین تبدیل کند.” Sztorc نویسنده دو پیشنهاد برای بهبود بیت کوین (BIPs)، BIP 300 و BIP 301 است که مشخصات فنی زنجیره‌های محرکه را به تفصیل شرح می‌دهد. طبیعتا درایوچین ها در خط مقدم ماموریت Layer 2 Labs قرار دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا