ارزهای دیجیتال

Landshare اولین بار Tokenized House Flip را به بلاک چین می آورد

با وجود عدم قطعیت های اقتصادی، بازار املاک و مستغلات همچنان فرصت های فراوانی را برای سرمایه گذاران ایجاد می کند. طبق گفته Zillow، ارزش خانه در ایالات متحده سالانه 18.2 درصد افزایش یافته است. این را با S&P 500 و NASDAQ Composite مقایسه کنید – که به ترتیب 16.7٪ و 25٪ کاهش یافته اند – و مشخص می شود که املاک و مستغلات به مراتب بهتر از سایر دارایی ها است.

سرمایه گذاران توجه کرده اند و تقاضا برای املاک و مستغلات هرگز بالاتر نبوده است – به خصوص برای املاک ثابت و تلنگر. در واقع، خانه ها با نرخی بالاتر از هر زمان دیگری در 20 سال گذشته واژگون می شوند. و با دلیل موجه – طبق ATTOM، متوسط ​​خانه تلنگر سود ناخالص 67000 دلار و بازگشت سرمایه 26٪ را به همراه دارد.

Landshare، یک پلتفرم املاک و مستغلات توکن شده در زنجیره هوشمند بایننس، قبلاً املاک و مستغلات نمادین شده را از طریق اولین پیشنهاد املاک و مستغلات در زنجیره هوشمند بایننس به سرمایه گذارانی از بیش از 30 کشور در سراسر جهان فروخته است. اکنون، آن‌ها قصد دارند با ویژگی جدید خود، Tokenized House Flipping، تلنگر خانه را به عموم مردم بیاورند.

تلنگر خانه چیست؟

ورق زدن خانه زمانی است که سرمایه گذار ملکی را خریداری می کند، بازسازی می کند، سپس آن را برای کسب سود دوباره می فروشد. هنگامی که بازسازی به درستی انجام شود، ارزش بیشتری نسبت به هزینه‌های انجام شده به خانه می‌افزاید – برای مثال، یک لایه رنگ تازه و کفپوش جدید ارزان است اما می‌تواند یک اتاق فرسوده را کاملاً جدید جلوه دهد.

ورق زدن خانه راه حل مناسبی برای سرمایه گذاران کوتاه مدت است، زیرا بازدهی یکجا را در یک بازه زمانی نسبتاً کوتاه اعطا می کند. این فرآیند به طور کلی بسته به محدوده پروژه از چند ماه تا یک سال طول می کشد.

موانع سنتی برای ورود

علیرغم اینکه ورق زدن خانه بسیار پردرآمد است، درگیر شدن با آن برای افراد عادی دشوار یا غیرممکن است. علاوه بر هزینه های بالای خرید ملک، باله های بالقوه نیز باید فرآیند پیچیده انتخاب ملک، بودجه بندی برای تعمیرات و انجام بازسازی ها را به شیوه ای مقرون به صرفه انجام دهند.

استخدام و مدیریت پیمانکاران نه تنها یک دردسر است، بلکه به طور قابل توجهی به نتیجه نهایی منجر می شود و می تواند منجر به بازگشت سرمایه منفی شود. سرمایه گذارانی که تصمیم می گیرند همه کارها را خودشان انجام دهند، در هزینه های خود صرفه جویی می کنند، اما بازسازی خانه به مهارت های تخصصی و سرمایه گذاری زیادی در زمان نیاز دارد. به زبان ساده، این فرآیند گران و پیچیده است و در صورت انجام نادرست می تواند منجر به ضرر شود.

Landshare تغییر خانه را به بلاک چین می آورد

با استفاده از قدرت فناوری بلاک چین، جدیدترین ویژگی Landshare فرصت‌های اصلاح و تغییر را بدون هیچ یک از مشکلات یا موانع سنتی ارائه می‌دهد. به جای خرید یک ملک کامل و انجام تعمیرات توسط خودتان، Tokenized House Flipping به هر کسی اجازه می دهد تا با سرمایه گذاران دیگر در سراسر جهان سرمایه گذاری کند، در حالی که تیم Landshare فرآیند نوسازی و فروش را انجام می دهد.

فناوری زیربنایی پشت این ویژگی جدید توکن‌سازی نام دارد که به ایجاد توکن‌هایی بر روی بلاک چین اشاره دارد که مالکیت دارایی‌های دنیای واقعی را نشان می‌دهد. Landshare قبلا از این فرآیند برای ارائه سرمایه گذاری کسری در املاک اجاره استفاده کرده است. اکنون، آنها این روش آزمایش شده و واقعی را برای اولین اصلاح و تلنگر توکن شده به کار می برند.

برای خلاصه‌ای سریع از نحوه عملکرد فرآیند Tokenized House Flipping، در اینجا یک تفکیک گام به گام آورده شده است:

  1. Landshare یک شخص حقوقی جدید ایجاد می کند که مسئول مالکیت، نوسازی و فروش ملک است. واحدهای مالکیت این نهاد به توکن تبدیل می شوند.
  2. تعداد محدودی توکن به سرمایه‌گذاران تأیید شده توسط KYC فروخته می‌شود تا به پوشش هزینه‌های بازسازی ملک کمک کنند.
  3. پس از اتمام بازسازی، تیم Landshare ملک را برای فروش در بازار آزاد قرار می دهد.
  4. هنگامی که ملک فروخته می شود، دارندگان توکن می توانند توکن های خانه خود را به ازای سهم خود از درآمد فروش بازخرید کنند.

نتیجه

Tokenized House Flipping جدیدترین قابلیتی است که در اکوسیستم Landshare ارائه شده است که شامل فرصت های سرمایه گذاری در املاک اجاره ای، NFT های املاک و مستغلات و مجموعه کاملی از ویژگی های DeFi می شود. این ویژگی جدید با معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت در املاک و مستغلات، برای اولین بار برای زنجیره هوشمند بایننس و در کل بخش بلاک چین، فهرست Landshare را گسترش می‌دهد.

سلب مسئولیت: توکن‌های تلنگر خانه تحت قانون اوراق بهادار سال 1933 ثبت نشده‌اند و نخواهند شد. بر این اساس، اوراق بهادار فقط به ساکنان غیرآمریکایی مطابق با قوانین نهایی پیشنهادات و فروش فراساحلی SEC (مقررات S) عرضه و فروخته می‌شوند. ممکن است محدودیت های اضافی اعمال شود، برای جزئیات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا