ارزهای دیجیتال

Kutee Kitties – اولین NFTهای Kitties که جهان را از پلاستیک نجات خواهند داد به زودی منتشر می شود – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

مجموعه NFT Kutee Kitties

Kutee Kitties یک مجموعه معمولی از توکن‌های غیرقابل تعویض NFT است، اما یکی از آنها با ماموریتی قوی – نجات جهان از پلاستیک. با چنین هدف خلاقانه ای، Kutee Kitties در هفته دوم نوامبر منتشر خواهد شد.

پروژه Kutee Kitty NFT با آگاهی از این که چگونه پلاستیک در هوا، زمین، آب و پوشش گیاهی نفوذ کرده است، متولد شد و به طوری که اکنون در درون ما نیز وجود دارد. این پروژه با ایجاد اقلام قابل استفاده از پلاستیک بازیافتی، جان تازه ای به پلاستیک های آلوده کننده اقیانوس ها می بخشد.

درباره Kutee Kitties

مجموعه Kutee Kitties از 10000 NFT با بیش از 100+ ویژگی مختلف تشکیل شده است تا یک Kutee Kitty «نادر» و فوق العاده جالب ایجاد کند. ویژگی‌های کمیاب در فراداده‌های NFT به تصویر کشیده می‌شوند و با سایر NFT‌هایی که دارای آن ویژگی خاص هستند نمایش داده می‌شوند.

اعضای تیم در مقاله سفید خود توضیح می‌دهند: «تکنولوژی دنیای ما را به یک دهکده جهانی تبدیل کرده است و یکی از بزرگترین و در حال رشد بازارهای این دهکده، دنیای NFT است.» بنابراین، هدف Kutee Kitty این است که چیزی بزرگتر و مهمتر از مجموعه ای ساده از توکن ها باشد.

شش مرحله از پروژه Kutee Kitty

  • فاز اول شامل استخراج NFT با 0.03 ETH است و مجموعه در بازار ثانویه، OpenSea راه اندازی خواهد شد. با این کار، این پروژه همچنین تی شرت های مضمونی را منتشر می کند که کاملاً از مواد بازیافتی ساخته شده اند.
  • مرحله دوم شامل راه اندازی مجموعه گربه های سه بعدی با پاداش های پولی بیشتر، کمک های مالی سفر برای دارندگان آن است. دسته‌های دیگری از تی‌شرت‌ها و هودی‌ها (ساخته شده از مواد سازگار با محیط زیست) منتشر می‌شوند که 50 درصد از درآمد حاصل از آن صرف امور خیریه برای حفظ اقیانوس‌ها و 50 درصد به دارندگان آن می‌شود.
  • مرحله سوم شامل راه‌اندازی یک کانال یوتیوب با نمایش تمام ابتکارات خیریه‌ای است که در سطح جهانی اتخاذ شده است. در حالی که اعضای پروژه سفری جهانی را آغاز می کنند، درختان زیادی می کارند. همچنین 50 درصد از درآمد این کانال صرف امور خیریه می شود و 50 درصد باقیمانده بین دارندگان داخل جامعه توزیع می شود.
  • مرحله چهارم شامل راه اندازی یک تجارت الکترونیکی اختصاصی برای محصولات پایدار و/یا ساخته شده با مواد بازیافتی است. تجارت الکترونیک یک سیستم درآمد غیرفعال خواهد بود و با استفاده از درآمد فروشگاه اجرا می شود. 20 درصد از درآمد حاصل از این تجارت الکترونیکی هر ماه به دارندگان NFT بازگردانده می شود.
  • مرحله پنجم شامل تامین مالی پروژه ای به نام Kanesis است که پلاستیک های زیستی جدیدی از کنف و سایر ضایعات کشاورزی تولید می کند.

امتیازات عضویت

  • 100 عضو اول در لیست سفید قرار خواهند گرفت که تصاویر نمایه خود را از Kutee Kitty NFT دارند. به هر کسی که استخراج خود را برنده شود، ETH هدیه داده می شود.
  • 5 نفر از اعضای لیست سفید یک سفر به یک مکان طبیعی با هزینه تیم دریافت می کنند.

مسابقه 10000 دلاری

برای برنده شدن جایزه 10000 دلاری ETH، شرکت کنندگان باید ویدیویی بسازند که در آن نشان دهند که با کاشت درخت، پرورش گل، پذیرش حیوان نیازمند و استفاده خلاقانه از پلاستیک، محیط را بهبود بخشیده اند. 10 برنده خوش شانس در پایان مسابقه انتخاب می شوند و جایزه برتر 10000 دلار به صورت ETH است!

توجه: مسابقه در ابتدا برای دارندگان NFT برای مرحله اول است، اما بعدا برای همه آزاد خواهد بود.

ماموریت

ماموریت پروژه Kutee Kitty NFT ایجاد مواد غیر آلاینده مانند تی شرت از پلاستیک بازیافتی است. این پلتفرم همچنین از سرمایه گذاری های بزرگ برای ایجاد مواد نوآورانه بهره خواهد برد.

این پروژه تلاش می‌کند از پلاستیک‌های زباله‌شده از خشکی و اقیانوس‌ها برای ایجاد NFT‌های کمیاب و ارزشمند استفاده کند. درآمد هر Kutee Kitty دوباره در پروژه سرمایه‌گذاری می‌شود تا به پیمانکاران پرداخت شود تا از شر زباله‌ها یا بقایای پلاستیکی از خشکی و دریا خلاص شوند. سپس پلاستیک استفاده شده به شبکه در حال گسترش تاسیسات بازیافت ارسال می شود. هرچه Kutee Kitties بیشتر فروخته شود، پول بیشتری برای پاکسازی و بازیافت پلاستیک سرمایه گذاری خواهد شد.

این پروژه همچنین قصد دارد الهام بخش پروژه های دیگر برای دستیابی به چنین اهداف بلندمدت علت محور باشد زیرا پروژه از استراتژی های خودپایدار با اثرات موجی مثبت و قابل دستیابی استفاده می کند. توجه داشته باشید که دارندگان NFT 20٪ از درآمد سرمایه گذاری را در تامین مالی هر برنامه نویسی که در ارتباط با حفظ محیط زیست باشد به دست خواهند آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا