ارزهای دیجیتال

Klangaverse را با آماده شدن برای رقابت با BNB خریداری کنید! – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

پس از سقوط کریپتو در سال 2022، بازار در وضعیت نابسامانی قرار دارد. ضررها از مرز دو تریلیون گذشت و کاربران به آینده خود در بازار ارزهای دیجیتال فکر می کنند. چگونه چنین رکود چشمگیری تحقق یافت و آینده ارزهای دیجیتال چه خواهد بود؟

پاسخ به سوال اول راحت تر است. وقتی تورم افزایش یافت، بازارهای سهام صدها امتیاز از دست دادند. سپس، معاملات ارزهای دیجیتال توسط سلسیوس، پلتفرمی برای خرید و فروش توکن، مسدود شد.

Klangaverse را با آماده شدن برای رقابت با BNB خریداری کنید! - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 5

هنگامی که معاملات متوقف شد، بازار ارزهای دیجیتال در شور و هیجان بود. کاربران به طور فزاینده ای نگران شدند و تمایلی به سرمایه گذاری پول خود در ارزهای دیجیتال نداشتند. همانطور که پول بیشتری از بازار خارج شد، ارزش توکن ها یک شبه به شدت کاهش یافت.

پاسخ به سوال دوم، یعنی آینده ارزهای دیجیتال چگونه خواهد بود، چندان ساده نیست. کریپتوکارنسی هرگز یک مسیر خطی را دنبال نکرده است، کمتر از یک علم دقیق و بیشتر یک کیمیاگری آزاد. ما ارزهای رمزپایه خاص را بررسی خواهیم کرد تا ببینیم کرایه بازار چقدر خوب است.

TNT ارز دیجیتال – BNB (BNB)

یکی از بزرگترین ارزهای دیجیتال موجود در بازار BNB (BNB) است. BNB در رتبه پنجم قرار دارد و ارزش بازار آن 49.1 میلیارد دلار است. هر دو در روز گذشته، در زمان نگارش مقاله، 3.4 درصد کاهش داشته اند.

در همین بازه بیست و چهار ساعته، حجم توکن های BNB معامله شده 956 میلیون است که کاهش 5.6 درصدی را نشان می دهد. سقوط کریپتو بر اعداد BNB تأثیر گذاشته است. از زمانی که در سال 2017 راه اندازی شد، BNB به بزرگترین پلت فرم مبادله توکن در جهان تبدیل شده است (بر اساس حجم معاملات روزانه). علاوه بر این، BNB دارای یک اکوسیستم گسترده است که شامل زنجیره هوشمند بایننس، آکادمی بایننس، کیف پول اعتماد، زنجیره بایننس و غیره است.

تنوع گزینه‌هایی که BNB (BNB) به کاربران ارائه می‌دهد به همین دلیل است که جایگاه خود را در ده نفر برتر تثبیت کرده است. BNB از فناوری بلاک چین استفاده می کند و هدف توسعه دهندگان آن این است که بلاک چین و ارزهای دیجیتال را در خط مقدم صنعت مالی قرار دهند.

1660307795 773 Klangaverse را با آماده شدن برای رقابت با BNB خریداری
Klangaverse را با آماده شدن برای رقابت با BNB خریداری کنید! - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 6

موسیقی رایگان – Klangaverse (KLG)

ما در مورد چگونگی عملکرد یک نشانه تثبیت شده بحث کرده ایم. ما به یک مورد جدید به نام Klangaverse (KLG) نگاه خواهیم کرد. مانند بسیاری از توکن های در حال ظهور، KLG برای حل یک نگرانی قانونی طراحی شده است: اشتراک درآمد.

صنعت موسیقی سالانه بیش از چهل و سه میلیارد دلار درآمد ایجاد می کند. با این حال، هنرمندان تنها 12 درصد از این بودجه را دریافت می کنند که به سختی منصفانه به نظر می رسد. برای اضافه کردن توهین به آسیب، هنرمندان کنترل کمی بر انتشار و پخش موسیقی خود دارند یا اصلاً کنترل ندارند.

Klangaverse با اختصاص غرامت کافی به هنرمندان و سازندگان محتوا، حذف واسطه هایی مانند یوتیوب و فیس بوک، این مشکلات را حل خواهد کرد. از نظر فنی، KLG یک پلت فرم استریم کاملاً غیر متمرکز است که با استفاده از زنجیره هوشمند Binance (BSC) ساخته شده است. دارای زیرساخت بلاک چین عمومی است.

از نظر فرآیند واقعی، KLG قدرت را به هنرمندانی که می‌توانند از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) استفاده کنند، برمی‌گرداند و پرداخت‌هایی که از طرفداران دریافت می‌کنند مستقیماً به کیف پول آن‌ها می‌رود.

به طور معمول، قرارداد هوشمند بلاک چین، هش هایی از آمار آهنگ های ضرب شده را به شکل NFT جمع آوری می کند که برای محاسبه درآمد هر هنرمند استفاده می شود. جزئیات درآمد ایجاد شده توسط هر تولیدکننده محتوا برای عموم آزاد است و ممکن است با مقایسه تاریخچه تراکنش ها تأیید شود.

علاوه بر این، سازندگان Klangaverse (KLG) پروتکل‌های حاکمیتی مانند Klangaverse DAO (سازمان مستقل غیرمتمرکز) را معرفی می‌کنند تا دارندگان توکن را برای رای دادن در مورد مواردی مانند ویژگی‌های جدید، اشتراک درآمد هنرمندان و سایر پیاده‌سازی‌های احتمالی در پلتفرم توانمند کنند.

در نهایت، KLG فاصله بین ایجاد، توزیع و پرداخت موسیقی را پر خواهد کرد. تیم سازنده Klangaverse همچنین در نظر دارد تجربه گوش دادن و مدیریت موسیقی را برای کاربران ساده کند.

اگر می خواهید توکن های Klangaverse (KLG) بخرید، خوش شانس هستید! اگر KLG را با BNB خریداری کنید، پاداش عالی 25٪ دریافت خواهید کرد. اگر در مرحله 1 پیش فروش سرمایه گذاری کنید، 9% پاداش دریافت خواهید کرد. اگر تا مرحله 2 صبر کنید، به یک پاداش 6٪ کاهش می یابد.

در نهایت، مرحله 3 فقط 3٪ پاداش به شما می دهد، به همین دلیل است که باید KLG را با BNB خریداری کنید یا مطمئن شوید که در مرحله 1 خرید می کنید.

1660307796 902 Klangaverse را با آماده شدن برای رقابت با BNB خریداری
Klangaverse را با آماده شدن برای رقابت با BNB خریداری کنید! - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 7

برای اطلاعات بیشتر در مورد این افزودنی جدید هیجان انگیز به توکن ها، پیوندهای زیر را بررسی کنید.

Klangaverse (KLG)

پیش فروش: http://bang.klangaverse.com/

وب سایت: http://klangaverse.com/

تلگرام: https://t.me/KlangaverseOfficial

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا