ارزهای دیجیتال

Kinoapp.xyz برنامه عضویت موسس را با هدف انقلابی کردن صنعت فیلم راه اندازی می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Kinoapp.xyz برنامه عضویت موسس را با هدف انقلابی کردن صنعت فیلم راه اندازی می کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • Kinoapp.xyz، یک پلتفرم Web3 که هدف آن انقلابی کردن صنعت فیلم است، برنامه Founding Membership خود را اعلام کرده است.
  • پلتفرم Kino فرصت هایی را برای فیلمسازان، تولیدکنندگان محتوا و مصرف کنندگان ایجاد می کند
  • کینو می تواند منجر به تغییر اساسی در نحوه انجام ران ها در هالیوود و دیگر مراکز فیلم در سراسر جهان شود.
  • با Kino، مصرف‌کنندگان و طرفداران می‌توانند در تمام جنبه‌های خلق فیلم، از تولید گرفته تا رویدادهای فرش قرمز، نمایش‌های برتر و موارد دیگر درگیر شوند.

Kinoapp.xyz (https://kinoapp.xyz/) یک پلتفرم Web3 است که هدف آن تمرکززدایی از صنعت فیلم و دفاع از حقوق سازندگان است. تیم Kino اعلام کرده است که برنامه مورد انتظار Founding Membership در 7 سپتامبر 2022 راه اندازی می شود.

تغییر روش ساخت فیلم

در یک بازار 212 میلیارد دلاری مانند صنعت سینما، سازندگان نباید مجبور به مبارزه باشند، اما متأسفانه، به دلیل رویه ای گسترده که به نام «حسابداری هالیوود» شناخته می شود، این کار را انجام می دهند. این فرآیندی است که در آن استودیوها و سازمان ها میلیاردها دلار از حق امتیاز سازندگان را جمع آوری می کنند.

عمل مشکوک حسابداری هالیوود توسط داریل فانین، یکی از بنیانگذاران Kinoapp.xyz، در اجلاس Metaverse در پاریس اشاره شد. وی خاطرنشان کرد:این یک مشکل ثابت در هالیوود است که هیچ کس درباره آن صحبت نمی کند. وی افزود که این رویه بر همه دسته فیلم ها، اعم از پروژه های بودجه بزرگ و کوچک تأثیر می گذارد.

فانین در ادامه استدلال خود گفت: «ارباب حلقه‌ها» با 281 میلیون دلار ساخته شد که 6 میلیارد دلار در سطح جهانی به دست آورد، اما استودیو گزارش یک «زیان وحشتناک» را گزارش کرد، که به این معنی بود که پیتر جکسون صفر دلار از 7.5 درصد به دست آورد. [of the royalties] او مدیون بود.» Bohemian Rhapsody (2018)، یکی دیگر از موفقیت‌های باکس آفیس، با وجود فروش 911 میلیون دلاری در مقابل بودجه 55 میلیون دلاری، ادعای ضرر 51 میلیون دلاری برای استودیو کرد. وی تاکید کرد، پول ساخته می شود، اما به افرادی که کار را انجام می دهند داده نمی شود. کینو آن را برطرف می‌کند.»

ایجاد فرصت برای همه

علاوه بر این، Kino در حال اختراع مفهومی است که به معنای طرفدار بودن است تا هر کسی بتواند نه تنها از فیلم‌ها لذت ببرد، بلکه از نظر مالی نیز حمایت مالی کند.

همه این شانس را دارند که با استفاده از مفهوم اقتصادی انقلابی کینو در فیلم مشارکت کنند و سرمایه گذاری کنند، کاری که قبلاً در تاریخ سینما انجام نشده است.

هر کسی می‌تواند کارهای زیر را در پلتفرم Kino که به زودی منتشر می‌شود انجام دهد:

  • سرمایه گذاری روی یک محصول هالیوودی با بازیگرانی که برنده یا نامزد دریافت جوایزی مانند اسکار، امی و گلدن گلوب شده اند.
  • یک آیتم هنری از فیلم، چه دیجیتال یا فیزیکی، از جمله لباس، عشق، وسایل و غیره را جمع آوری کنید.
  • از طرف دیگر، روی تجربیات ممتاز آنلاین یا آفلاین سرمایه‌گذاری کنید که شما را غرق در تولید فیلم‌ها از فیلمنامه تا صفحه نمایش می‌کند، از جمله بازدید از مجموعه، نمایش فرش قرمز، و موارد دیگر.

این بنیانگذار با تاکید بر اهمیت و نقش کینو در صنعت سینما گفت:

هالیوود دارای سابقه طولانی و مستند از تبعیض جنسی، نژادپرستی و تعصب است. ماموریت ما در Kino این است که قدرت را به مردم برگردانیم و به مصرف کنندگان (نه تبلیغ کنندگان) اجازه دهیم فرهنگ را ایجاد و مدیریت کنند.”

پس از انتشار در 7 سپتامبر 2022، عضویت مؤسس Kino به 1000 کاربر “دسترسی به لیست سفید” (یعنی اولین فرصت برای دسترسی به همه فرصت های ذکر شده در بالا) اعطا می کند.

از اعضای موسس Kino استقبال می شود تا در جشن سالانه Kino با جامعه ای از افراد مشهور، متخصصان صنعت، سرمایه داران و دیگر دوستداران فیلم شرکت کنند. اولین کینو پری سالانه دسامبر امسال در لس آنجلس برگزار می شود.

علاوه بر این، اعضای موسس می‌توانند منتظر دعوت‌های غیرمنتظره برای رویدادهای آفلاین و آنلاین، موارد انحصاری و سایر مزایایی باشند که بخشی از امتیازات عضویت موسس هستند.

Kinoapp.xyz توسط داریل فانین و آستین وورل تأسیس شد. داریل فانین نویسنده و تهیه‌کننده اجرایی است که با بازیگرانی مانند مت دیمون، پیتر برگ و جیمی کیمل در فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی برای شرکت‌هایی مانند نتفلیکس و دیزنی کار کرده است. آستین وورل یکی از بنیانگذاران توکن تاثیر اجتماعی با سریع ترین رشد با ارزش بازار بیش از 500 میلیون دلار و بیش از 500 هزار دارنده است.

بسته بندی

به احتمال زیاد کینو تاثیر زیادی بر هالیوود و صنعت جهانی فیلم خواهد داشت. ایده‌های پشت پلتفرم کاملاً درست هستند و می‌توانند به پذیرش سریع Kino در بین فیلمسازان و مصرف‌کنندگان پس از عرضه کامل منجر شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا