ارزهای دیجیتال

Kingdomverse قرار است پس از انتشار اولین بازی موبایل خود در آلفای بسته راه اندازی شود – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Kingdomverse قرار است پس از انتشار اولین بازی موبایل خود در آلفای بسته راه اندازی شود - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی

  • Kingdomverse قرار است با بازی‌های معمولی و اکوسیستمی جالب از جهان‌های مجازی سه‌بعدی، متاورز را پل کند.
  • اولین بازی موبایل در Kingdomverse در حال حاضر در حالت بسته آلفا منتشر شده است
  • Kingdomverse به بازیکنان این امکان را می دهد که یک جامعه در متاورس ایجاد و بسازند، در بازی های اوقات فراغت شرکت کنند تا جامعه را توسعه دهند، و همچنین در مقابل سایر جوامع قرار بگیرند.
  • Kingdomverse از قابلیت های play-to-earn، NFT و شرط بندی در میان سایر موارد پشتیبانی می کند

با انتشار Defend The Kingdom، Kingdomverse بیشتر به سمت متاورس پیش رفت. قبل از عرضه رسمی، نسخه بسته آلفای این بازی موبایل اکنون در دسترس همه افراد جامعه Monkey Kingdom است.

با تکامل متاورس، Kingdomverse اولین کسی است که در این زمینه از کاربران جدید به یک فضای بازی منحصر به فرد استقبال می کند. فراتر از بازی‌های معمولی موبایل، این شرکت اکوسیستمی ایجاد می‌کند که در آن بازی‌های جذاب و خلاقانه دنیای مجازی سه بعدی را تشکیل می‌دهند. بازیکنان می‌توانند در بازی‌های مختلفی با گزینه‌هایی برای کسب درآمد در Kingdomverse شرکت کنند. این شرکت به شدت بر تعامل و غوطه ور شدن تأکید می کند و آن را به نیرویی برای محاسبه در متاورس تبدیل می کند.

بازی استراتژیک برای شهروندان Kingdomverse

انتظار می رود گیمرهای Kingdomverse با ذهنیت های استراتژیک بازی کنند. هر بازیکن می تواند یک “پادشاهی خود مالک” ایجاد کند، که به عنوان پایگاه عملیات آنها عمل خواهد کرد. با گزینه‌های سفارشی‌سازی عالی، می‌توان از این پادشاهی‌ها برای شرکت در نبرد با بازیکنان دیگر و کسب جوایز اضافی استفاده کرد. هر پادشاهی همچنین می‌تواند به یک جامعه تبدیل شود زیرا بازیکنان بیشتری می‌توانند با قرار دادن NFT برای شهروند شدن شرکت کنند. در نهایت، جامعه به توسعه پادشاهی و نبرد آن با سایر پادشاهی ها/بازیکنان کمک خواهد کرد.

شهروندان یک جامعه در Kingdomverse می‌توانند در بازی‌های موبایل ساده برای اوقات فراغت و توسعه جامعه شرکت کنند. انجام این بازی‌های معمولی به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا قفل منابع درون بازی مانند ساختمان‌ها، زره‌ها و سایر دارایی‌هایی را که به پادشاهی آنها نسبت به حریفان برتری می‌دهد، باز کنند. هر فعالیت و عملیاتی در بازی دلیل و انگیزه ای دارد، اما هیچ اجباری برای بررسی همه گزینه ها وجود ندارد مگر اینکه بازیکن تصمیم به انجام آن داشته باشد.

تجربه بازی جذاب و ارزشمند برای شهروندان متاورس

انجمن Monkey Kingdom اکنون به نسخه بسته آلفای اولین بازی موبایل در Kingdomverse دسترسی دارد. تیم‌های پنج قهرمانی در حالت PvP یا Co-op در «دفاع از پادشاهی» که یک بازی سرگرم‌کننده دفاعی برج است، با حریفان روبرو خواهند شد. دارندگان Monkey Legend NFT می توانند این بازی را برای شانس کسب جوایز و جوایز ویژه مانند ارتقاء NFT انجام دهند. علاوه بر این، Defend The Kingdom در زمان عرضه دارای ویژگی‌های اقتصادی دوگانه و بازی برای کسب درآمد خواهد بود.

با نگاه به آینده

جاش کواچ، مدیر ارشد استراتژی Kingdomverse، در مورد این پروژه اظهار نظر کرد:

Kingdomverse اولین تجربه متاورس بین پلتفرمی خواهد بود. ما بسیار هیجان‌زده هستیم که بازیکنان اولین بازی معمولی را که به اکوسیستم Kindomverse مرتبط است، آزمایش کنند.

مجموعه Monkey Legend NFT بر روی دستگاه های تلفن همراه در نسخه بسته آلفای Defend The Kingdom جان خواهد گرفت. این فرصت فوق العاده ای را برای طرفداران فراهم می کند تا انگیزه ها و جوایز شگفت انگیزی را بر اساس عملکرد آنها در طول آلفای بسته به دست آورند. ارتقاهای آرایشی منحصر به فرد برای NFT ها، محصولات فیزیکی، و کلکسیون های تایید شده، همگی به عنوان پاداش در دسترس هستند. طرف‌های علاقه‌مند می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت خود یا اتصال از طریق رسانه‌های اجتماعی مختلف مانند Kindgomverse و آنچه که قصد دارد به metaverse بیاورد بیشتر بیاموزند. توییتر، اینستاگرام و دیسکورد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا