ارزهای دیجیتال

JPEX با تشکر از Simplex توسط Nuvei، کارت نقدی VISA دوستدار رمزنگاری را معرفی کرد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

صرافی مجاز کریپتو JPEX با Simplex by Nuvei همکاری می کند تا اولین کارت نقدی VISA سازگار با رمزارز را به بازار عرضه کند. راه اندازی این کارت مطابق با فلسفه صرافی رمزنگاری است که رمزارزها را در دسترس و آسان برای استفاده روزانه می کند، حتی در مکان هایی که ارزهای دیجیتال پشتیبانی نمی شوند.

VISA برای استفاده اصلی

حتی پس از دوجین سال وجود و میزان قابل توجهی از پذیرش کریپتو در سراسر جهان، بازار کریپتو هنوز فاقد پذیرش مناسب و استفاده روزمره است. بازار کریپتو در حدود یک تریلیون دلار است، اما هنوز کاربردی ندارد و ناسازگار است، زیرا استفاده محدودی در خارج از حوزه کریپتو وجود دارد. ارزهای رمزنگاری شده را فقط می توان در مکان های محدودی خرج کرد و JPEX قصد دارد بر این مانع غلبه کند.

راه‌اندازی کارت نقدی VISA سازگار با رمز ارز راه‌حل عالی است. علاقه مندان به کریپتو که به مردم امکان می دهند دارایی های دیجیتال خود را با سادگی کشیدن پلاستیک خرج کنند، در نهایت قدرت استفاده از سکه ها و توکن های رمزنگاری خود را خواهند داشت. کاربران JPEX می‌توانند کریپتوهای خود را به فیات تبدیل کرده و با استفاده از کارت نقدی در هر جایی هزینه کنند

کارت JPEX چیزی بیش از یک کارت نقدی برای استفاده در زندگی روزمره است. دارندگان کارت نه تنها می‌توانند ارزهای دیجیتال را از حساب JPEX خود به کارت نقد کنند، بلکه می‌توانند مستقیماً با فیات آن را تأمین کنند و دارایی‌های مورد علاقه خود را فوراً خریداری کنند. با پشتیبانی از VISA، کارت در هر جایی که آرم VISA نمایش داده می شود، از جمله فروشگاه های تجارت الکترونیک و حتی برای قهوه صبح شما پذیرفته می شود.

کارت‌های VISA کریپتو JPEX قرار است در سه ماهه چهارم سال 2022 ارسال شوند، اما ثبت‌نام برای کاربران JPEX مستقر در منطقه اقتصادی اروپا و بریتانیا باز است.

The Simplex توسط Nuvei Factor

هنگامی که صحبت از آوردن رمزنگاری به توده‌ها می‌شود، JPEX به لطف همکاری با Simplex by Nuvei، یک پلتفرم فیات به کریپتو در سطح جهانی، به یک بازیگر برجسته در این زمینه تبدیل شده است.

JPEX با تشکر از Simplex توسط Nuvei، کارت نقدی VISA

Simplex by Nuvei در حال حاضر توسط JPEX استفاده می شود. با پشتیبانی از بیش از 200 ارز دیجیتال مختلف، این پلتفرم به هر کسی اجازه می‌دهد تا صدها فیات مختلف را با استفاده از کارت‌های نقدی و اعتباری، Apple Pay و حواله‌های بانکی برای دستیابی به توکن‌ها و سکه‌های دیجیتال خرج کند.

JPEX و Simplex توسط Nuvei اکنون یک سال است که با هم کار می کنند و به تازه واردان و کهنه سربازان کریپتو کمک می کنند تا از فیات خود برای خرید کریپتو در صرافی استفاده کنند، موانع را از بین ببرند و پذیرش را تسریع کنند. با راه‌اندازی کارت نقدی مبتنی بر VISA، تیم JPEX نه تنها Simplex by Nuvei و قابلیت استفاده آن را متعهد می‌شود، بلکه به ماموریت ارائه خدمات ارز دیجیتال با کیفیت نیز متعهد می‌شود.

درباره JPEX

JPEX در دو سال فعالیت خود به یک بازیگر برجسته در تجارت مبادلات رمزنگاری تبدیل شده است. خدمات با کیفیت و ساختار هزینه کاربر پسند این پلتفرم، آن را به یک سرویس قابل توجه به ویژه در منطقه آسیا و اقیانوسیه سوق داده است.

این صرافی انواع خدمات رمزنگاری مانند معاملات پایه، مشتقات (آینده ارز دیجیتال و NFTهای کاربردی) و برنامه های پس انداز مختلف را برای درآمد غیرفعال ارائه می دهد. این صرافی همچنین معاملات در حال حرکت و سایر خدمات را از طریق برنامه تلفن همراه خود که در iOS و Android در دسترس است، فعال می کند تا معامله گر هرگز از صرافی و پیشنهادات آن دور نباشد.

با مجوزهای متعدد در حوزه های قضایی مختلف، JPEX به تلاش برای ایجاد فضایی سازگار با مقررات برای تجارت و استفاده از ارزهای دیجیتال ادامه می دهد. در عین حال، آن را نیز برای راه‌های نوآورانه تحت فشار قرار می‌دهد تا امکان پذیرش آسان توسط توده‌ها فراهم شود.

JPEX همچنین یک بازیگر فعال در جامعه است و عضو قوی جامعه جهانی است. اسپانسر ورزش ها و تیم های مختلف مانند وسترن سیدنی واندررز و مک آرتور اف سی است. این حمایت‌ها همچنین با مأموریت آن برای ترویج ارزهای دیجیتال همسو هستند. برجسته کردن رمزارزها از طریق ورزش، روشی عالی برای افزایش آگاهی از دارایی های دیجیتال و اینکه چگونه می تواند به مردم برای به دست آوردن آزادی مالی کمک کند، است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا