ارزهای دیجیتال

JP Morgan خدمات رمزنگاری را با وجود Bear Run ارائه می کند

JPMorgan & Co یکی از موسسات خدمات مالی پیشرو در سراسر جهان از جمله ارزهای دیجیتال است. دارایی و عملیات جهانی آن بیش از 2.6 تریلیون دلار ارزش دارد. تاریخچه غنی این شرکت بیش از 200 سال است.

جی پی مورگان متعهد به ارائه بانکداری تجاری، خدمات مالی برای مشاغل کوچک و مشتریان، بانکداری سرمایه گذاری و غیره است. همچنین مدیریت دارایی و پردازش تراکنش های مالی را ارائه می دهد.

این شرکت برخی از اتفاقات اخیر را در میان مشتریان خود به اشتراک گذاشت. این نشان داد که بسیاری از استفاده از ارزهای دیجیتال به عنوان ابزار پرداخت کنار می‌روند. به گفته این شرکت، این اقدام جدید از سوی مشتریانش در چند ماه گذشته انجام شده است.

دلیل اصلی کاهش علاقه، بازار نزولی فعلی در صنعت ارزهای دیجیتال است.

بازار کریپتو و تأثیر آن بر JPMorgan

چندین رویداد نامطلوب دلایل اصلی بازار نزولی فعلی هستند. برخی از این موارد عبارتند از نرخ تورم 40 ساله ایالات متحده، درگیری اوکراین، بحران انرژی اتحادیه اروپا و غیره.

این بازار نزولی کریپتو بر سرمایه‌گذاران و معامله‌گران در چندین شرکت مالی ارز دیجیتال تأثیر منفی می‌گذارد. نمونه ای از این شرکت ها JPMorgan Chase است. تاکیس جورجاکوپولوس اشاره کرد که مشتریان این شرکت شش ماه قبل مشتاق استفاده از ارزهای دیجیتال به عنوان وسیله پرداخت بودند.

جورجاکوپولوس، رئیس جهانی پرداخت در JPMorgan Chase & Co. در مصاحبه اخیر با بلومبرگ، اظهار داشت که از دست دادن علاقه مشتریان در گرمای بازار نزولی مشاهده شده است.

در آن زمان، بیت کوین حدود 40 هزار دلار معامله می شد. سایر ارزهای دیجیتال از جمله اتر نیز در مقایسه با ظاهر فعلی بازار عملکرد خوبی داشتند.

قیمت بیت کوین در TradingView.com کمتر از 19000 دلار BTCUSDT است

زمستان کریپتو از اواسط سال 2022 آغاز شد و به طور قابل توجهی محیط اقتصاد کلان جهانی را تغییر داد. این عامل اصلی کاهش علاقه مشتریان این شرکت به ارزهای دیجیتال شد.

جورجاکوپولوس سایر مشتریان را تشویق کرد و اظهار داشت که این شرکت بدون توجه به وضعیت فعلی بازار به خدمات رمزنگاری خود ادامه خواهد داد. شرکت‌های دیگری مانند وال استریت همچنان معتقدند که توکن‌های دیجیتال همچنان آینده سیستم مالی جهان هستند. علاوه بر این، این توکن ها در حال حاضر در بخش Metaverse و بازی محبوبیت پیدا کرده اند.

متاورس و جی پی مورگان چیس

شرکت کنندگان در فضای واقعیت مجازی Metaverse 3D می توانند با استفاده از اشیاء دیجیتالی با خود ارتباط برقرار کنند. به نظر می رسد این فضا مکان خوبی برای جی پی مورگان برای گسترش خدمات مالی خود باشد.

این شرکت در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای دستیابی به این اهداف است. می‌خواهد یک رهبر استخدام کند تا فرصت‌های پرداخت بیشتری را در زیر عمودی Metaverse، Crypto و Web 3 شناسایی و به دست آورد.

این بانک همچنین برای انجام وظایف بالقوه برای دستیابی به هدف خود به افراد آگاه در فناوری و متخصصان مالی نیاز دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا