ارزهای دیجیتال

IOSG و حامیان اصلی، شرکت امنیت سایبری کریپتو Hexens را با 4.2 میلیون دلار سرمایه گذاری می کنند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

با کمک مالی 4.2 میلیون دلاری از سوی شرکت سرمایه گذاری پیشرو Web3 IOSG Ventures، Hexens با افزایش پوشش خدمات امنیت سایبری درجه یک خود و به صورت عمودی با توسعه محصولاتی که هدف آنها تأثیرگذاری بر این زمینه بر درجه اکوسیستم است، به صورت افقی گسترش خواهد یافت.

پشتیبانی شده توسط بزرگترین

علاوه بر IOSG Ventures، صندوق بلاک چین دلتا، فصل اول، Hash Capital، ImToken Ventures، Tenzor Capital، و فرشتگان از Polygon و سایر پروژه های بلاک چین در تامین مالی اولیه این بوتیک امنیت سایبری و استارت آپ بلاک چین شرکت کردند.

کوئینی وو، شریک IOSG Ventures، دلایل خود را برای تامین مالی Hexens گفت: «2 میلیارد دلار از دست رفته در هک کریپتو فقط در سال 2022 اهمیت اقدامات کامل امنیت سایبری و تقاضای بالا برای خدمات امنیت سایبری درجه یک را نشان می‌دهد.

“تخصص این تیم در فناوری ZK آنها را به خوبی برای اطمینان از موج بعدی نوآوری های صنعت قرار می دهد. علاوه بر این، محصولاتی که توسط Hexens ساخته می‌شوند، پتانسیل تبدیل شدن به یک ابزار استاندارد برای هر توسعه‌دهنده و محقق امنیتی در فضای بلاک چین را دارند.

صندوق بلاک چین دلتا تاکید کرد که Hexens خدمات امنیت سایبری با کیفیت بالا را به سطح جدیدی می‌آورد:

«نیاز به اندازه‌گیری‌های امنیتی تمام پشته Web3، با رشد صنعت، باید در اولویت قرار گیرد. Hexens نه تنها یک شرکت خدمات حسابرسی است، بلکه در ایجاد استانداردهای امنیتی برای صنعت نوآوری می کند و محصولات امنیتی را به بازار می آورد. این نه تنها محیط های تست ایمن تری را برای توسعه دهندگان افزایش می دهد، بلکه قابلیت مشاهده بیشتر کد را نیز فراهم می کند.”

مردم پشت هگزن ها

سیپان واردانیان و واهه کاراپتیان، بنیانگذاران Hexens، درک می‌کنند که Web3 آینده فناوری‌ها است و پذیرش انبوه آن را هدف قرار می‌دهند. پس از یک دهه در خدمات امنیت سایبری کلاسیک Web2، بنیانگذاران هدف خود را برای پیاده سازی استانداردهای امنیتی جدید در این زمینه با تمرکز بر فناوری های بلاک چین دنبال می کنند.

واهه، مدیر ارشد فناوری Hexens به اشتراک می گذارد:

«بیشتر ممیزان و مهندسان امنیتی ما دارای پیشینه علمی در زمینه رمزنگاری، علوم رایانه یا ریاضی هستند، به همراه تجربه قبلی، اجازه دهید آن را تجربه امنیت Web2 بنامیم. با توجه به رویکرد استخدام ما و فلسفه Hexens، اغلب اتفاق می‌افتد که از ممیزی توکن‌های ساده ERC20 یا پروژه‌های دیگر مانند آن امتناع می‌کنیم: هر چه پروژه پیچیده‌تر باشد، برای ما جذاب‌تر و جالب‌تر است.

تیم Hexens هم در تحلیل زنجیره‌ای و هم در تکنیک‌های خارج از زنجیره تخصص دارد که به شرکت اجازه می‌دهد چالش‌برانگیزترین و از نظر فنی پیچیده‌ترین وظایف را انجام دهد، از جمله، اما نه محدود به: ممیزی‌های زیرساخت، شواهد دانش صفر / رمزنگاری جدید، DeFi. ، NFT.

درباره Hexens

در حالی که Hexens را می توان یک تازه وارد در عرصه امنیت بلاک چین در نظر گرفت، تجربه بی نظیر تیم آن به آن ها امکان می دهد نیازهای بازار زودرس بلاک چین را ببینند. در یک سال آنها با Mudit Gupta – CISO از بزرگترین اکوسیستم EVM – Polygon Technology همکاری کردند که اکنون به هیئت مشاوران شرکت ملحق شد.

امروزه، Hexens چندین خدمات امنیت سایبری را به صنعت غیرمتمرکز ارائه می‌کند، از مشاوره در مرحله توسعه تا تامین امنیت خدمات موجود. این تیم نه تنها توانسته است مجرمان سایبری را شناسایی کند، بلکه تنها در سال جاری به بازیابی دارایی های دیجیتال به ارزش 13 میلیون دلار کمک کرده است و این دارایی ها را به صاحبانشان بازگرداند.

Hexens در تلاش است تا اولین محصول استاندارد و گسترده خود را در اواخر سال 2023 عرضه کند و فصل جدیدی را در امنیت بلاک چین به ارمغان بیاورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا