ارزهای دیجیتال

IOG می گوید کاردانو واسیل هارد فورک تقریباً اینجاست، اما ADA چه می کند؟

هر روز که می گذرد، Cardano به یکی از مهم ترین ارتقاهای خود، Vasil Hard Fork نزدیک تر می شود. IOG، توسعه‌دهنده شبکه Cardano، سه نقطه عطف مهم را که شبکه برای راه‌اندازی هارد فورک نیاز داشت، مشخص کرده بود. همانطور که توسط توسعه دهنده تایید شده است، با اولین مورد از سه معیار در حال حاضر، ارتقاء از همیشه نزدیکتر است.

نزدیک شدن به هارد فورک کاردانو

زمانی که توسعه‌دهنده قبلاً تأیید کرده بود که دیگر هیچ باگی در هارد فورک Vasil وجود ندارد، به سمت انجام الزامات برای تکمیل ارتقا حرکت کرده بود. اولین مورد از این الزامات این بود که حداقل 75٪ از تمام SPOها به نسخه نهایی گره ارتقا یافته بودند. تا زمان نگارش این مقاله، تیم تایید کرد که بیش از 80 درصد از تمام بلوک‌های شبکه اصلی در حال حاضر توسط گره‌های Vasil تولید می‌شوند.

دومین معیاری که باید انجام شود این بود که 10 برنامه برتر DApp توسط TVL در شبکه Cardano به گره های پشتیبانی شده توسط Vasil به روز می شوند. آ اطلاعیه توییتر تایید کرد که بیش از 70٪ از DApp ها اکنون آزمایش موفقیت آمیز پیش تولید را تأیید کرده اند.

آخرین مورد از الزامات این بود که حداقل 25 صرافی که حدود 80 درصد از کل نقدینگی ADA را تشکیل می دهند، برای پشتیبانی از فورک پست هارد شبکه ارتقا یافته باشند. این آخرین مرحله ای است که برای راه اندازی هارد فورک باقی می ماند.

ADA price dumps to $0.45 | Source: ADAUSD on TradingView.com

IOG تایید شده که 2 صرافی رمزنگاری کاملاً برای هارد فورک آماده هستند و حداقل 27 صرافی دیگر در حال ادغام هستند. در حالی که تنها این معیار باقی مانده است و 5 صرافی از این صرافی ها 5 صرافی برتر نقدینگی هستند، شبکه اکنون در مراحل پایانی خود برای اجرای ارتقاء واسیل است.

ADA چه می کند؟

مانند هر چیز دیگری، قیمت توکن بومی Cardano ADA معمولاً تحت تأثیر چنین به‌روزرسانی مهمی قرار می‌گیرد. به خصوص با توجه به این واقعیت که جامعه بیش از دو ماه است که منتظر تکمیل ارتقاء است.

با این حال، برخلاف دفعات قبل، قیمت ADA آنطور که انتظار می رفت به اخبار پاسخ نداده است. دارایی دیجیتال همچنان به شدت به سطح 0.44 دلار می چسبد، بدون اینکه حرکت قابل توجهی به بالا یا پایین داشته باشد. همچنین بسیار پایین تر از میانگین متحرک 50 روزه معامله می شود که باعث ایجاد احساسات نزولی در بین سرمایه گذاران می شود.

با توجه به تکمیل بسیاری از الزامات، این احتمال وجود دارد که هارد فورک کاردانو طی دو هفته آینده تکمیل شود. اما با توجه به اینکه قیمت ADA در این مرحله هیچ حرکت قابل توجهی را مشاهده نمی کند، حرکت های صعودی بزرگی انتظار نمی رود.

Featured image from Analytics Insight, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا