ارزهای دیجیتال

iFX EXPO جامعه فین تک را برای نسخه 2023 دبی گرد هم می آورد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

iFX EXPO Dubai، 16-18 ژانویه 2023: Save the Date.

در ژانویه 2023، تمام جاده ها به دبی منتهی می شوند. این شهر که اکنون میزبان نمایشگاه iFX برای سومین سال متوالی است، به عنوان چراغی برای همکاری فین‌تک در خاورمیانه ظاهر شده است.

در سال های اخیر، امارات متحده عربی به عنوان یکی از کشورهای دوستدار فین تک در منطقه مطرح شده است. به لطف حمایت مداوم دولت، سرمایه‌گذاری‌های فین‌تک در این کشور در نیمه اول سال 2022 به 819 میلیون دلار رسید. به برخی از سریع‌ترین برندهای فین‌تک در حال رشد جهان.

دبی بین 16 تا 18 ژانویه 2023 میزبان نسخه آتی iFX EXPO خواهد بود، زمانی که هزاران کارگزار با کیفیت بالا و خرده‌فروشی، ارائه‌دهندگان نقدینگی و فناوری، شرکت‌های وابسته و کارشناسان مطابقت مقرراتی برای 2+ روز شبکه‌سازی به اکسپوی iFX دبی می‌روند. و بحث های قابل تامل در محیط انحصاری مرکز تجارت جهانی دبی، سالن زعابیل 6.

نمایشگاه iFX بیش از یک گردهمایی صنعتی سنتی، مترادف با مرکز نهایی دانش صنعت و تعالی کسب و کار شده است. نمایشگاه سال آینده با گردآوری صدها سخنران برجسته از همه حوزه‌های تجارت، نوید ارائه محتوای باکلاس جهانی و رهبران صنعت را به بحث در مورد موضوعات داغ به صورت زنده روی صحنه می‌دهد. در حالی که دستور کار هنوز در حال نهایی شدن است، امروز می توانید با تکمیل این فرم، بحث iFX EXPO Dubai را شکل دهید.

چه کسانی در نمایشگاه iFX در دبی شرکت خواهند کرد؟

این رویداد کارشناسان را از سراسر فضای فین تک گرد هم می آورد:

  • خرده فروشی و کارگزاران پرایم: iFX EXPO Dubai مکانی است که کارگزاری‌ها می‌توانند با آخرین پیشرفت‌ها در فضای فین‌تک آشنا شوند و مجموعه‌ای از راه‌حل‌های پیشرفته را در محل آزمایش کنند. همچنین فرصتی برای رشد در بخش مشارکت وجود دارد، با تعداد فزاینده ای از IB ها و شرکت های وابسته هر ساله در این رویداد شرکت می کنند.
  • ارائه دهندگان خدمات و فناوری: ظهور وب 3.0 و راه‌حل‌های فناوری مبتنی بر هوش مصنوعی در بخش‌های پرداخت و رعایت مقررات، ارائه‌دهندگان فناوری را به خط مقدم صنعت سوق داده است. توسعه دهندگان بلاک چین، paytech و regtech که به دنبال به نمایش گذاشتن محصولات پیشرفته خود هستند، نه تنها نقطه ایده آل بلکه مخاطبان مناسب را در دبی خواهند یافت.
  • شرکت های وابسته و IB: بازاریابی وابسته یک موضوع داغ است که سرمایه‌داران را در معرض آزمایش قرار می‌دهد، زیرا آنها به دنبال جذب معامله‌گران به پلتفرم‌های خود هستند. از ملاقات با مدیران عامل و مدیران ارشد اجرایی شرکت‌های کارگزاری پیشرو گرفته تا به اشتراک گذاشتن ایده‌ها و استراتژی‌های بازاریابی وابسته شما، اکسپو iFX فضای زیادی را برای بازاریابان وابسته و معرفی‌کنندگان کسب‌وکار فراهم می‌کند تا کسب و کار خود را به سطح بعدی ببرند.

چگونه شرکت کنیم؟

گزینه های مختلف مشارکت را کاوش کنید تا بهترین گزینه را پیدا کنید که با اهداف تجاری شما مطابقت دارد:

  • حامی: حمایت مالی یک راه عالی برای به دست آوردن دید و تأثیرگذاری هم به صورت آنلاین و هم آفلاین است. بسته‌های حمایتی متعددی برای برندهایی وجود دارد که به دنبال افزایش دید در بزرگترین رویداد فین‌تک B2B در جهان هستند. برندهای حامی از مجموعه ای از مزایای متمایز، از رسانه های اجتماعی و ویژگی های وب سایت رویداد گرفته تا برندسازی انحصاری در مناطق برجسته نمایشگاه برخوردار هستند.
  • غرفه دار: رزرو غرفه در نمایشگاه iFX به برندها فرصت بیشتری برای تعامل با مشتریان احتمالی و نمایش محصولات و خدمات خود می دهد. پلان طبقه را اینجا ببینید.
  • ثبت نام: برندهای پیشرو و رهبران صنعت، بحث‌های پنل روشن‌گر و نمودارهای کنار آتش، رویدادهای شبکه‌ای معمولی برای رسیدن به مشتریان جدید و فعلی – به عنوان یک شرکت‌کننده شرکت کنید و بهترین نمایشگاه iFX را که می‌تواند ارائه دهد، تجربه کنید. از همان تجربه درخشان با هزینه کمتر لذت ببرید – ثبت نام انحصاری Early Bird هزینه کمتری برای ارائه دهندگان فناوری و خدمات دارد. اگر یک دلال خرده فروشی، وابسته یا IB هستید – می توانید به صورت رایگان ثبت نام کنید!

اکنون برای Early Bird Pass ثبت نام کنید و 2+ روز شبکه با پیشگامان صنعت را باز کنید، از جمله ورود رایگان به Speaker Hall و Idea Hub که در آن رهبران صنعت به برخی از داغ ترین موضوعات پیش روی صنعت می پردازند، و همچنین مهمانی چشمگیر خوش آمدگویی و شبانه مناسبت ها.

برای حمایت مالی یا نمایشگاه در iFX EXPO Dubai 2023، لطفا با [email protected] تماس بگیرید. با وجود حامیان و غرفه داران بسیاری که برای حفظ یک مکان در رویداد مورد انتظار مشتاقانه صف کشیده اند، بهترین مکان ها به سرعت فروخته می شوند. محل خود را در حال حاضر ذخیره کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا