ارزهای دیجیتال

HypaSwap، Ethereum و Uniswap – سکه‌های DeFi برای سودهای بالا در آینده – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

فضای DeFi (مالی غیرمتمرکز) دنیای کریپتو را تحت تاثیر خود قرار داده است و تحلیلگران ارزهای دیجیتال از رونق بیشتری در بازار خبر می دهند. در سال 2021، ارزش کل بازار دارایی های DeFi به 100 میلیارد دلار افزایش یافت.

این رونق عظیم به دلیل عملکردهای استثنایی تراکنش های رمزنگاری است که DeFi امکان پذیر می کند. HypaSwap (HYPA)، اتریوم (ETH) و Uniswap (UNI) توسط پیش‌بینی‌ها به‌عنوان سکه‌های DeFi پشتیبانی می‌شوند تا در درازمدت سودهای عمده‌ای را برای خریداران به ارمغان بیاورند.

این سکه های DeFi موارد استفاده عمده ای دارند که آنها را در دنیای پررونق DeFi منحصر به فرد و پایدار می کند. بیایید ببینیم که چگونه و چرا می توانید به خوبی سودهای باورنکردنی دریافت کنید.

اتریوم همیشه در حال تکامل (ETH)

اتریوم (ETH) بدون شک یکی از ارزهای رمزپایه اصلی است زیرا دومین ارز دیجیتال با ارزش است و ارزش بازار سکه در زمان نگارش این مقاله نزدیک به 200 میلیارد دلار است. اتریوم (ETH) به دلیل ماهیت فناوری بالای شبکه آن برای پروژه های غیرمتمرکز، مورد علاقه توسعه دهندگان است. اتریوم (ETH) در نوآوری های غیرمتمرکز پیشتاز است زیرا پلتفرم پیشرو برای قراردادهای هوشمند بزرگ است.

اتریوم (ETH) در حال حاضر اکوسیستم غیرمتمرکز خود را با ارتقای The Merge بهبود می‌بخشد، امنیت، مقیاس‌پذیری و پایداری اتریوم (ETH) را بهبود می‌بخشد. پروژه‌های DeFi بیشتر توسط اتریوم (ETH) پشتیبانی می‌شوند و با حملات Web3.0 آن، توکن بومی اتریوم (ETH) به زودی رونق خواهد گرفت.

You ‘n’ I – Uniswap (UNI)

Uniswap (UNI) پذیرفته‌ترین صرافی غیرمتمرکز (DEX) در فضای کریپتو است که نزدیک به 4 میلیون کاربر جمع‌آوری کرده است. همچنین در سه سال گذشته تراکنش های رمزنگاری به ارزش بیش از 1 تریلیون دلار را پردازش کرده است. سکه Uniswap (UNI) خود را به عنوان یکی از پایدارترین رمزارزهای موجود در بازار با ارزش بازار سکه نزدیک به 7 میلیارد دلار در زمان نگارش معرفی کرده است.

Uniswap (UNI) یک سکه DeFi است که به دلیل افزایش تعداد معامله‌گران ارز دیجیتال که از مبادلات آن استفاده می‌کنند، برای سودهای بالقوه آینده است. بسیاری از پروژه های کریپتو نیز Uniswap (UNI) را به عنوان مبادله غیرمتمرکز خود اتخاذ می کنند. با رونق تبادل توکن و تراکنش های غیرمتمرکز، Uniswap (UNI) احتمالاً رونق خواهد گرفت.

1660395871 754 HypaSwap، Ethereum و Uniswap – سکه‌های DeFi برای سودهای بالا

باور تبلیغات – HypaSwap (HYPA)

HypaSwap (HYPA) یکی دیگر از سکه های DeFi است که برای درازمدت سود زیادی برای خریداران خود به ارمغان می آورد. HyperSwap (HYPA) که بر روی شبکه اتریوم (ETH) ساخته شده است، یک پروتکل نقدینگی غیرمتمرکز است که به وام دهندگان و وام گیرندگان امکان می دهد تا دارایی ها را از طریق یک استخر نقدینگی مبادله کنند. هدف HypaSwap (HYPA) ایجاد انقلابی در فضای DeFi با تغییر سیستم وام دهی و استقراض به یک روش آگاهانه و ایمن است.

وام دهندگان دارایی های خود را به پروتکل HypaSwap (HYPA) قرض می دهند و نسبت به دارایی های قفل شده خود نرخ بهره دریافت می کنند. در مقابل، وام گیرندگان دارایی ها را در ازای وثیقه از استخر نقدینگی قرض می گیرند. از آنجایی که HypaSwap (HYPA) در درجه اول بر روی وام دادن و استقراض تمرکز دارد، این پلتفرم یک سیستم قوی برای انجام این معاملات بدون خطر از دست دادن سرمایه به دلیل تقلب یا وام های پیش فرض ایجاد کرده است. وام گیرندگان ملزم به اضافه وثیقه (بیش از حد پرداخت) وام هستند و وام دهندگان در همه حالات با نرخ بهره پرداخت می شوند. این بُعد جدیدی در سیستم وام‌دهی و وام‌دهی است، که می‌تواند پذیرش گسترده‌ای داشته باشد – ممکن است افزایش قیمت برای توکن‌های HYPA در نظر گرفته شود!

اگر توکن‌های HYPA را با استفاده از سپرده‌های BNB/BSC خریداری می‌کنید، 20% پاداش و 10% برای خریدی به ارزش 2500 دلار دریافت می‌کنید، در میان دیگر پیشنهادات جایزه هیجان‌انگیز.

توکن های HYPA، ETH و UNI دارای موارد استفاده قابل اعتماد برای پایداری طولانی مدت و قدردانی توکن هستند. این ممکن است بهترین زمان برای خرید برای کسب سودهای کلان باشد که این سکه ها پتانسیل کامل خود را درک کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد HypaSwap (HYPA) می توانید این مقاله را جستجو کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد HypaSwap (HYPA)، مراجعه کنید:

HypaSwap (HYPA)

پیش فروش: http://join.hypaswap.io/

وب سایت: http://hypaswap.io/

تلگرام: https://t.me/HypaSwap

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا