ارزهای دیجیتال

Huobi Global در تاریخ 28 سپتامبر 2022 Inery Token را فهرست می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

سنگاپور، سنگاپور، 19 سپتامبر 2022، Chainwire

اینری، یک سیستم داده غیرمتمرکز، اعلام می کند که فهرست رسمی توکن خود در صرافی Huobi قرار است در 28 سپتامبر 2022 فعال شود. صرافی Huobi یکی از صرافی های رمزنگاری پیشرو در جهان است که از بیش از 1000 جفت معاملاتی و بیش از 600 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند.

اینری رویکرد متفاوتی را برای تمرکززدایی داده ها و مدیریت داده ها برای شرکت های Web2 و Web3 اتخاذ می کند و در عین حال تغییر به سمت وب غیرمتمرکز را ساده می کند.

اکوسیستم اینری برای فعال کردن مدیریت غیرمتمرکز داده با ادغام عملکردهای بلاک چین مانند تغییرناپذیری، امنیت و دارایی های داده تحت کنترل مالک با ویژگی های پایگاه داده توزیع شده برای فعال کردن عملکرد بالا، تاخیر شبکه کم و توابع پرس و جو پیچیده تنظیم شده است. اکوسیستم با استفاده از رمز بومی شبکه، $INR، ایمن و نیرو می گیرد.

ما خوشحالیم که صرافی Huobi را در کنار خود داریم. فهرست کردن توکن Inery نقش مهمی در نقشه راه ما دارد. و با حمایت Huobi، ما می‌توانیم دیدگاه Inery را به بازارها وارد کنیم و افراد بیشتری را در مأموریت خود برای تغییر شکل جهان از طریق تغییر پارادایم در مدیریت داده‌ها وارد کنیم.

هنگام عرضه در بورس Huobi، جفت فهرست رسمی اینری INR/Tether (USDT) خواهد بود.

رویکرد پروژه این است که اطمینان حاصل شود که مدیریت و ذخیره‌سازی داده‌ها به باغ‌های دیواری محدود نمی‌شود و با پیشروی به سوی انقلاب اینترنت – Web3، قدرت به کاربران بازگردانده می‌شود.

Huobi از پروژه‌های نوآورانه‌ای حمایت می‌کند که به کاربران در بخش رمزنگاری و بلاک چین و ادغام این فناوری با سایر بخش‌های عمودی قدرت می‌دهد، به همین دلیل است که اولین فهرست توکن $INR در Huobi Exchange خواهد بود.

درباره اینری

اینری یک بلاک چین لایه 1 و سیستم داده غیرمتمرکز است. این یک پایه غیرمتمرکز، ایمن و قابل اعتماد برای مدیریت پایگاه داده را امکان پذیر می کند. اینری با استفاده از فناوری بلاک چین، یک زیرساخت غیرمتمرکز و توزیع شده برای مدیریت پایگاه داده معرفی می کند.

درباره Huobi

در سال 2013 تاسیس شد، گروه هوبی یک شرکت پیشرو در جهان در صنعت اقتصاد دیجیتال است که مأموریت دارد پیشرفت‌هایی در فناوری‌های اصلی بلاک چین و ادغام فناوری بلاک چین با سایر صنایع داشته باشد.

گروه Huobi به ارائه امنیت در سطح جهانی و یک طرح جهانی زیست محیطی و صنعتی می بالد. این شرکت با Sequoia، Fenbushi Capital، Link Capital، Node Capital، SVIEF، CIDA، FBG Capital و غیره همکاری کرده است.

مخاطب

مدیر بازاریابی و روابط عمومی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا