ارزهای دیجیتال

GRNGrid تعهد سرمایه گذاری 50 میلیون دلاری GEM Digital را تضمین می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

ZUG، سوئیس، 19 سپتامبر 2022، Chainwire

انجمن GRN امروز اعلام کرد که سرمایه‌گذاری 50 میلیون دلاری را برای پروژه GRNGrid از GEM Digital Limited، سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر متمرکز بر ارزهای دیجیتال، تضمین کرده است.

درباره GRNGrid

GRNGrid یک بلاک چین لایه 1 سازگار با محیط زیست، مقیاس پذیر و پایدار با ویژگی های جدید DeFi است. در GRNGrid، کاربران این انتخاب را دارند که برای تراکنش‌های خود فقط از گره‌هایی استفاده کنند که منحصراً بر روی انرژی‌های تجدیدپذیر کار می‌کنند.

شرکای انرژی های تجدیدپذیر GRNGrid که در مراکز داده و امکانات میزبانی تخصص دارند، علاقه زیادی به اجرای گره های Grid به عنوان اعتبار سنجی نشان داده اند. با کمک آنها، این شرکت می تواند در دسترس بودن، سرعت و پایداری GRNGrid را در سه ماهه دوم 2023 آغاز کند. ویژگی های جدید GRNGrid به عنوان GRNPay و Exnode نیز توسعه دهندگان و مصرف کنندگان را تشویق می کند تا به GRNGrid متصل شوند.

GRNGrid همچنین Proof-of-Stake V2 (PoS2) را معرفی می کند. GRNGrid اولین بلاک چین با روش اجماع است که به طور خاص برای مقابله با نهنگ ها و دستیابی به توزیع عادلانه تر طراحی شده است. این روش اجماع باعث افزایش امنیت، افزایش تمرکززدایی و پایداری مالی بهتر خواهد شد.

GRN ($G) نشانه اصلی GRNGrid است. “G” با شرط بندی برای اعتبارسنجی و کسب جوایز اعتبار سنجی، بلاک چین را اداره می کند. مصرف کنندگان می توانند نقدینگی را برای DEX داخلی به نام Exnode فراهم کنند.

انجمن GRN یک NPO (سازمان غیرانتفاعی) مستقر در سوئیس است – و از چشم انداز پایدار GRNGrid و همچنین تأمین بودجه برای پروژه های زیست محیطی محافظت می کند. این انجمن همچنین برنامه ReCharge را مدیریت می‌کند، که اعتبارسنجی‌های GRNGrid را قادر می‌سازد تا سخت‌افزار خود را تغییر داده و زباله‌های الکترونیکی را کاهش دهند.

بودجه جدید GEM در ارتباط بیشتر با صرافی‌های برتر ارزهای دیجیتال، افزودن شراکت‌های حرفه‌ای جهانی جدید و ایجاد فناوری و زیرساخت بلاک چین سرمایه‌گذاری خواهد شد.

Frederik Vyncke: “انجمن GRN مطمئن است که با حمایت از سرمایه گذاری GEM و جامعه، می تواند GRN Grid را به ثمر برساند و زمینه را برای یک بلاک چین تجدیدپذیر با ویژگی های نوآورانه ایجاد کند و یک توسعه پایدار ایجاد کند.”

برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید:

GRNGrid | توییتر | تلگرام

درباره GEM

GEM Digital Limited یک شرکت سرمایه گذاری دارایی دیجیتال است. این شرکت که در باهاما مستقر است، به طور فعال منابع، ساختار و سرمایه گذاری در توکن های ابزار امیدوارکننده فهرست شده در بیش از 30 صرافی متمرکز و غیرمتمرکز در سطح جهان انجام می دهد.

برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنید:

GEM Digital Limited

مخاطب

عضو هیئت مدیره

عضو هیئت مدیره


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا