ارزهای دیجیتال

Grayscale ممکن است 600,000 هولدینگ بیت کوین را به دنبال مخالفت SEC با ETF منحل کند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

Grayscale Investments ممکن است پیشنهاد خرید تا 20 درصد از سهام Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) را بدهد. این حرکتی است که شرکت امیدوار است شکاف بین قیمت سهام GBTC و ذخایر بیت کوین زیربنایی شرکت را کاهش دهد.

Grayscale نمی تواند مستقل از سرمایه گذاران عمل کند

وال استریت ژورنال نامه‌ای از سوی مدیر عامل Grayscale، Michael Sonnenshein منتشر کرد که در آن از Grayscale خواسته بود در صورت تایید کمیسیون امنیت و مبادلات (SEC) و سهامداران، پیشنهاد مناقصه را در نظر بگیرد. سهامداران GBTC به عنوان یک صندوق بسته، فقط می توانند دارایی های خود را در بازار آزاد نقد کنند.

طبق قانون ویلیامز (بخشی از قانون بورس اوراق بهادار در سال 1934) که بر پیشنهادات مناقصه در ایالات متحده حاکم است، سرمایه‌گذار در مناقصه اوراق بهادار باید منبع وجوه خود، توافق‌های قانونی مربوط به پیشنهاد و دلایل پیشنهاد را افشا کند.

GBTC trades at $8.08 on the 24-hour chart. Source: TradingView

اگر شرکت نتواند وجوه سهامداران GBTC را برگرداند، به پیشنهاد مناقصه تا زمانی که به ETF تبدیل شود، ادامه خواهد داد.

Sonnenshein به سرمایه گذاران نوشت:

در صورتی که در پیگیری گزینه هایی برای بازگرداندن بخشی از سرمایه به سهامداران ناموفق باشیم، در حال حاضر قصد انحلال GBTC را نداریم، اما در عوض بدون برنامه بازخرید مداوم به فعالیت GBTC ادامه می دهیم تا زمانی که در تبدیل آن به نقطه ای موفق باشیم. بیت کوین ETF.

Grayscale در حال حاضر پس از درخواست آن برای تبدیل GBTC به بیت کوین ETF لحظه ای در 29 ژوئن 2022، درگیر دعوی با SEC است.

نامه مدیرعامل تلاشی برای کاهش نگرانی سهامداران پس از چند ماه پرتلاطم در بازار کریپتو بود.

به نظر می رسد تبدیل ETF تنها گزینه است

همانطور که مطرح می شود، Grayscale جدول زمانی خاصی برای زمانی که ممکن است گزینه های دیگر را به غیر از تبدیل ETF بررسی کند، ندارد.

به نظر می رسد این دعوا یک نبرد طولانی مدت است. Grayscale گزارش افتتاحیه خود را در 11 اکتبر 2022 علیه SEC ارسال کرد. در پاسخ، SEC در تاریخ 13 دسامبر 2022 گزارشی را ارائه داد و اتهامات Grayscale مبنی بر تبعیض آمیز و خودسرانه بودن رد آن را رد کرد.

این شرکت تا 13 ژانویه 2023 فرصت دارد تا پاسخ دهد. پس از آن، هیئتی متشکل از سه قاضی برای گوش دادن به استدلال های شفاهی و تصمیم گیری در مورد پرونده انتخاب می شود.

بیت کوین تراست Grayscale تقریباً 10.78 میلیارد دلار یا 633000 BTC دارایی تحت مدیریت دارد. این صندوق نتوانسته است به هدف خود دست پیدا کند و در حال حاضر با تخفیف 48.8 درصدی به بیت کوین دست پیدا کرده است.

1671581798 233 Grayscale ممکن است 600000 هولدینگ بیت کوین را به دنبال

منبع: YCharts

Sonnenshein روشن نکرد که آیا این تجارت ممکن است بعداً دارایی های بیت کوین خود را بفروشد یا خیر. با این حال، یک رکود بازار مانند Grayscale می‌تواند منجر به سقوط بیت‌کوین به پایین‌ترین سطح سالانه شود.

فروش بیت کوین موجود در مقیاس خاکستری نیز می تواند باعث کاهش اعتماد به ارزهای دیجیتال به عنوان انحلال قابل توجه برای کسانی که در بازارهای مشتقات بیت کوین فعالیت می کنند، شود. این امر به حجم کریپتوها لطمه می‌زند و بازار کریپتو را کاهش می‌دهد.

تصویر برجسته از Finbold، نمودارها از Ycharts و TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا