ارزهای دیجیتال

Google با Coinbase شریک می شود تا از اوایل سال 2023 پذیرش کریپتو برای سرویس های ابری را آغاز کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع رمز ارزها

Google با Coinbase شریک می شود تا از اوایل سال 2023 پذیرش کریپتو برای سرویس های ابری را آغاز کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع رمز ارزها 3

خوراکی های کلیدی:

  • بخش ابری گوگل وارد یک شراکت استراتژیک با کوین بیس شده است
  • این معامله باعث می شود که گوگل شروع به پذیرش رمزارز برای خدمات ابری کند
  • گوگل همچنین از سرویس نگهداری دارایی دیجیتال Coinbase استفاده خواهد کرد

پرداخت های رمزنگاری در ابتدا فقط برای مشتریان منتخب در دسترس خواهد بود

اوایل امروز، گوگل اعلام کرد که به زیرمجموعه ای از مشتریان خود اجازه می دهد تا برای خدمات ابری با استفاده از ارزهای دیجیتال پرداخت کنند. تراکنش‌های ارزهای دیجیتال توسط کوین‌بیس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال ایالات متحده تسهیل می‌شود.

طبق گزارش CNBC، امکان پرداخت با رمزنگاری برای اولین بار در اوایل سال 2023 در دسترس کاربران منتخب قرار خواهد گرفت. با این حال، غول جستجو گفته است که این سرویس را به مشتریان بیشتری در آینده گسترش خواهد داد.

علاوه بر بهره‌برداری از پرداخت‌های رمزنگاری، ظاهراً گوگل همچنین در حال «کاوش» کوین‌بیس پرایم است، راه‌حلی متمرکز بر شرکت‌ها که ابزارهای معاملاتی پیشرفته و نگهداری دارایی‌های دیجیتال را ترکیب می‌کند. برایان آرمسترانگ، بنیانگذار و مدیر عامل Coinbase، اظهار داشت:

“ما هیجان زده هستیم که Google Cloud Coinbase را برای کمک به آوردن Web3 به مجموعه جدیدی از کاربران و ارائه راه حل های قدرتمند برای توسعه دهندگان انتخاب کرده است.”

به عنوان بخشی از این معامله، کوین بیس بخشی از برنامه های میزبانی وب سرویس آمازون خود را به سرورهای گوگل منتقل خواهد کرد.

مدیرعامل Google Cloud توماس کوریان گفت که آنها مفتخرند که Coinbase Google Cloud را به عنوان شریک استراتژیک خود انتخاب کرده است و اضافه کرد که مشتاقانه منتظر خدمت به “اکوسیستم پررونق جهانی وب 3 و مشتری” هستند. کوریان همچنین اضافه کرد که تمرکز بخش ابری گوگل ارائه یک محیط بدون اصطکاک است که در آن توسعه دهندگان بتوانند بر نوآوری Web3 تمرکز کنند.

در اخبار مرتبط، بنیاد NEAR و Google Cloud هفته گذشته توافقنامه‌ای امضا کردند که روند توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز مبتنی بر پروتکل NEAR (dApps) را سرعت می‌بخشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا