ارزهای دیجیتال

Gate.io دومین ممیزی را پس از اولین صرافی برای ارائه اثبات ذخایر اعلام کرد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

ماجورو، جزایر مارشال، 6 ژوئیه 2022، چین وایر

Gate.io دارد اعلام کرد پس از چندین ورشکستگی در این فضا، ممیزی اثبات ذخایر دیگری را برای ارائه داده‌های ذخیره قابل تأیید توسط کاربر از طریق پیاده‌سازی درخت Merkle که توسط یک شرکت شخص ثالث پیشرو ممیزی شده است، آغاز خواهد کرد.

در سال 2020، به عنوان اولین صرافی ارز دیجیتال در جهان که متعهد به ارائه 100٪ وثیقه شد، Gate.io با Armanino LLP، یک شرکت حسابرسی پیشرو ایالات متحده، همکاری نزدیکی داشته است تا با موفقیت خدمات تأیید حرفه ای و معتبر دارایی را در درخت Merkle منبع باز، شفاف و رمزنگاری قابل تأیید به کاربران ارائه دهد. مدل تأیید دارایی توسط Gate.io در سال 2020 ثبت اختراع شد. انجام ممیزی های PoR در این مدل به یکی از موارد متداول صرافی ها برای تأیید امنیت دارایی تبدیل شده است و Gate.io استانداردی را برای صنعت در تأیید امنیت دارایی تعیین کرده است.

صرافی ها از ممیزی های اثبات ذخیره (PoR) استفاده می کنند تا ثابت کنند که 100٪ وجوه کاربران در پلتفرم نگهداری می شوند. علیرغم نوسانات بازار، Gate.io نشان می‌دهد که ثبات آن تحت تأثیر قرار نگرفته است و سرمایه کافی برای ادامه عملیات و خدمات رسانی به کاربران خود دارد.

حسابرسی اثبات ذخایر به طور خلاصه

در صرافی های متمرکز، موجودی ارزهای دیجیتال کاربران در یک دفتر کل ثبت می شود. ما از آن به عنوان “ذخایر موثر کاربر” یاد خواهیم کرد. علاوه بر این، ما به مقدار واقعی ارز رمزنگاری شده کاربرانی که صرافی در زنجیره ذخیره می‌کند به عنوان «ذخایر مبادله‌ای» اشاره خواهیم کرد.

Gate.io را به عنوان مثال در نظر بگیرید. هنگامی که بورس ثابت می کند که 100٪ ذخایر خود را که توسط یک موسسه حسابرسی واجد شرایط تأیید شده است نگهداری می کند، ثابت می کند که مقدار کل ذخایر مبادله برابر یا بیشتر از ذخایر موثر کاربر است.

پس از تکمیل ممیزی، به کاربران روشی برای تأیید وجوه خود با استفاده از درخت Merkle منبع باز، شفاف و رمزنگاری شده ارائه می‌شود. در اصل، درخت مرکل روشی برای رمزگذاری داده ها به روشی است که نمی توان آن را تغییر داد، اما می توان آن را تأیید کرد. از طرف دیگر، به کاربران اجازه می دهد تا بدون افشای محتوای خود داده ها، به طور قابل اعتماد با یافته های حسابرس تعامل داشته باشند.

در نتیجه، Gate.ioکاربران می توانند مطمئن باشند که دارایی های آنها در هر زمان ایمن و قابل دسترسی است و صرف نظر از نوسانات بازار، دارایی های آنها واقعاً نگهداری می شود و در بورس موجود است.

تام یانگ، معاون اجرایی Gate.io می‌گوید: «Gate.io از وجوه کاربران در سطوح مختلف از جمله ممیزی‌های قانونی، نظارتی، امنیت پلتفرم و ممیزی‌های اثبات ذخیره محافظت می‌کند. Gate.io میلیون ها دلار در اقدامات امنیتی و بودجه قانونی برای محافظت از دارایی های کاربران سرمایه گذاری کرده است.

پیشرو بودن در اعتماد کاربر و شفافیت پلت فرم

اگرچه این ممیزی ها از سال های اولیه مبادلات رمزنگاری وجود داشته است، اما همیشه با شفافیت و اعتبار کامل انجام نشده است. در اوایل، صرافی‌ها برای بازرسی خود، فاقد ممیزی‌های معتبر شخص ثالث، و عدم ارائه راهی برای تأیید دارایی‌های خود به کاربران، معمول بودند.

پس از توسعه و اعمال توسط Gate.io، ممیزی شخص ثالث و روش تأیید Merkle Tree توسط بازار مؤثر شناخته شده است. صرافی ها در واقع می توانند ثابت کنند که دارایی های کاربر در اختیار پلتفرم کمتر از کل وجوه متعلق به کاربران پلت فرم نیست. این نه تنها شک و تردید کاربران را از بین می برد و اعتماد کاربران را افزایش می دهد، بلکه توسعه سالم و پایدار پلتفرم و صنعت را نیز ارتقا می دهد.

چرا اکنون اثبات ذخایر ارائه می شود؟

در زمان نوسانات بازار و عدم اطمینان، Gate.io اقداماتی را برای افزایش امنیت دارایی های کاربران خود و بهبود اعتماد به صنعت و بازار انجام می دهد. صرافی دارای سابقه فعالیت شفاف و ایمن است و قصد دارد بر اساس این اصول به فعالیت خود ادامه دهد.

Gate.io به‌عنوان یکی از ده صرافی برتر ارزهای دیجیتال، سابقه طولانی در ارائه خدمات امن در صنعت ارزهای دیجیتال دارد و در 9 سال فعالیت خود، دارایی‌ها را به صفر رسانده است. علاوه بر این، این پلتفرم گام‌هایی برای پایبندی به عملیات‌های اخلاقی و شفاف برداشته است که با سابقه امنیتی آن و با ارائه نمونه‌ای از صنعت برای ممیزی‌های باز، شفاف و معتبر با اثبات ذخایر آشکار شده است. همه اینها با تعهد صرافی به پیشبرد صنعت بلاک چین، ارائه به عنوان چراغ امید و اعتماد، و ارائه یک پلتفرم سطح بالا که سرمایه گذاران رمزارز می توانند به آن تکیه کنند، مرتبط است.

درباره Gate.io

Gate.io که در سال 2013 تأسیس شد، یکی از قدیمی‌ترین و پیشروترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال است. Gate.io بیشتر دارایی های دیجیتال پیشرو را ارائه می دهد و بیش از 10 میلیون کاربر ثبت شده در سراسر جهان دارد. این صرافی به طور مداوم به عنوان یکی از 10 صرافی برتر ارزهای دیجیتال بر اساس نقدینگی و حجم معاملات در CoinGecko رتبه بندی می شود و توسط موسسه شفافیت بلاک چین (BTI) تأیید شده است. علاوه بر این، Gate.io توسط مشاور فوربس امتیاز 4.5 را دریافت کرده است که آن را به یکی از بهترین صرافی های رمزنگاری در سال 2021 تبدیل می کند. علاوه بر صرافی اصلی، Gate.io خدمات دیگری مانند امور مالی غیرمتمرکز، تحقیق و تجزیه و تحلیل، سرمایه گذاری خطرپذیر را نیز ارائه می دهد. سرمایه گذاری، خدمات کیف پول و موارد دیگر.

مخاطب

رئیس اداره روابط عمومی و ارتباطات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا