ارزهای دیجیتال

FTX 50000 اتریوم به Voyagar ارسال می کند، FTX Token Witnesses Pump and Dump

در گزارش اخیر، FTX 50000 اتریوم به ارزش حدود 65 میلیون دلار به کیف پول اصلی Voyager Digital ارسال کرد. مدیر عامل شرکت نانسن، یک شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین، الکس سوانویک، این تراکنش را تایید کرد. توییت.

به دلیل زمستان کریپتو، برخی از شرکت های ارز دیجیتال با ورشکستگی دست و پنجه نرم کردند. این بازار نزولی حتی برخی از شرکت‌های رمزنگاری را از صنعت خارج کرد. برخی از شرکت‌ها حتی به شدت نیروی کارکنان خود را کاهش دادند، در حالی که برخی دیگر فعالیت خود را متوقف کردند. کوین بیس از جمله شرکت هایی است که 20 درصد از کارمندان خود را به دلیل مشکلات نقدینگی اخراج کرده است.

اما از جمله شرکت هایی که بعداً فعالیت خود را متوقف کردند، Voyager Digital است. یک منبع خاطرنشان کرد که این شرکت تمام تراکنش‌های روی پلتفرم خود از جمله برداشت، سپرده و پاداش را متوقف کرد. همچنین، بعداً در ماه ژوئیه درخواست ورشکستگی فصل 11 را داد.

همانطور که وویجر ماه گذشته درهای خود را برای حراج دارایی باز کرد، FTX به عنوان برنده ظاهر شد. FTX با پیشی گرفتن از رقیب خود، Binance، حدود 1.4 میلیارد دلار دارایی Voyager را به دست آورد. این شرکت متعاقباً مقداری وجوه را به شرکت‌های وام‌دهنده کریپتو منتقل کرده است.

FTX 50 هزار اتریوم را بدون تایید دادگاه منتقل می کند

اخیرا، وویجر دیجیتال برای فروش دارایی های خود با جذب چندین شرکت، از جمله صرافی ارز دیجیتال، بایننس، حراجی را اعلام کرد. با این حال، FTX US در 26 سپتامبر از سایر شرکت ها پیشی گرفت و برنده خرید دارایی های Voyager شد.

FTX US برای تکمیل خرید خود دارایی های رمزنگاری به ارزش 1.4 میلیارد دلار را دریافت می کند. انتظار می رود وویجر قرارداد خرید دارایی را با FTX US برای تایید لازم ارائه کند. این ارائه برای 19 اکتبر به دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک برنامه ریزی شده بود.

اما بدون تایید دادگاه در مورد قرارداد خرید دارایی، FTX 50K ETH را به Voyager منتقل کرد. گمان می رود که این انتقال با خرید 1.4 میلیارد دلاری دارایی مرتبط باشد. این شامل 60 میلیون دلار درآمد، مشوق ها و 51 میلیون دلار پرداخت نقدی اضافی است.

اتریوم در نمودار ETHUSDT در Tradingview.com به زیر 1300 دلار سقوط کرد.

رگولاتورها با اکتساب دارایی در میان تخلیه و پمپ توکن FTX مخالف هستند

برخی از نهادهای نظارتی مخالفت خود را با فروش دارایی های Voyager به FTX US مطرح کرده اند. اینها شامل هیئت اوراق بهادار ایالت تگزاس و وزارت بانکداری تگزاس است.

بر اساس گزارش ها، رگولاتورها در حال بررسی FTX US، FTX Trading و برخی مدیران از جمله مدیر عامل شرکت Sam Bankman-Fried هستند. ناظران اشاره کردند که اوراق بهادار ثبت نشده را به ساکنان ایالات متحده ارائه می دهند.

علاوه بر این، تنظیم‌کننده‌ها فکر می‌کنند که FTX US حساب‌های بازدهی مشابه حساب‌های سپرده بازدهی Voyager ارائه می‌کند.

همچنین FTX از طریق اعتراض در محدود کردن مسئولیت بدهکار محدود می شود. در نهایت، پس از انتقال FTX اخبار 50K ETH، توکن FTX، FTT، یک اثر تخلیه و پمپ را تجربه کرد.

Featured Image From Pixabay, Charts From Tradingview


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا