ارزهای دیجیتال

Fraxion فرصت های سرمایه گذاری در سطح سازمانی را از حداقل 1000 دلار ارائه می دهد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Fraxion فرصت های سرمایه گذاری در سطح سازمانی را از حداقل 1000 دلار ارائه می دهد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

در گذشته نه چندان دور، سرمایه گذاری در سطح نهادی در املاک و مستغلات یک رویا برای افراد یا مشاغل کوچک بود. با ظهور بلاک چین، سرمایه گذاری با اسلحه های بزرگ این صنعت و به دست آوردن ROI ثابت به طور واقعی امکان پذیر شده است. از طریق اتحادهای استراتژیک و مشارکت با برخی از موفق ترین توسعه دهندگان املاک و مستغلات در ایالات متحده، FraXion “همکار دارایی دیجیتال” را توسعه می دهد و به دارندگان توکن اجازه می دهد تا در دارایی های تولید کننده درآمد اصلی و زمین های مناسب برای توسعه سریع تجاری سرمایه گذاری کنند. با FraXion، همه می توانند رویای خود را محقق کنند و با حداقل 1000 دلار در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنند. این امکان به شخص اجازه می دهد تا بخشی از پروژه های املاک و مستغلات قابل توجهی باشد که بهترین خروجی ها را در یک دوره زمانی مشخص به دست می آورند.

برای قرن ها، سرمایه گذاری در دارایی های املاک و مستغلات یک وسیله قابل اعتماد برای کسب ثروت بوده است. دهه های اخیر از نظر میلیونرهای خودساخته بی شماری بسیار پربار بوده است. با این حال، اصول سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات در طول سال‌ها تغییر چندانی نکرده است، و به لطف ظهور فناوری بلاک چین، تغییر عمده‌ای در راه است. متخصصان و سرمایه‌گذاران املاک و مستغلات، توکن‌سازی دارایی را روشی برای بهبود بخش سرمایه‌گذاری املاک، دادن فرصت‌های سرمایه‌گذاری به سرمایه‌داران مشتاق و به طور بالقوه تحریک رشد اقتصادی بیشتر می‌دانند. بر اساس تحلیل اخیر شبکه بین المللی مشاوره و حسابداری مور گلوبال، حتی اگر تنها 0.5 درصد از کل بازار ملک جهانی در پنج سال آینده توکن شود، به یک بازار 1.4 تریلیون دلاری تبدیل خواهد شد. حتی اگر تنها بخش کوچکی از املاک و مستغلات سنتی دیجیتالی شود، سرمایه گذاران به یک سرمایه گذاری قابل توجه دسترسی خواهند داشت.

چگونه کار می کند؟

این فرآیند حول محور توکن سازی املاک و مستغلات می چرخد. نشانه گذاری دارایی فرآیند دیجیتالی کردن یک آیتم با تقسیم آن به توکن های قابل تعویض قابل تقسیم است که ممکن است متعاقباً بنا به صلاحدید کاربران مبادله شوند.

توکن سازی دارایی ممکن است به طور مشابه عمل کند، با توکن های قابل تقسیم که منعکس کننده سهمی از سهام مالکیت در یک دارایی متفاوت است. این ممکن است به این معنی باشد که یک ملک مسکونی در املاک و مستغلات توکن شده است، با 100 توکن دیجیتالی فردی که نشان دهنده 1٪ سهام مالکیت در آن ملک است.

توکن فراکسیون

توکن های امنیتی FraXion دارایی های رمزنگاری هستند که به عنوان قراردادهای هوشمند در بلاک چین اتریوم صادر می شوند. مالکیت یک دارایی بلاک چین با ثبت آدرس شناسه منحصر به فرد مالک یا «آدرس عمومی» و مقدار پشتیبانی که چنین آدرسی در دفتر کل بلاک چین دارد، ایجاد می شود.

توکن‌های FraXion دارایی‌های دیجیتالی هستند که در پروژه‌های املاک و مستغلات که توسط شرکای توسعه املاک سطح بالا مدیریت می‌شوند، سرمایه‌گذاری می‌شوند. وجوه شریک بسیار متنوع هستند و فقط دارایی ها و املاک و مستغلات درجه یک سازمانی را در برخی از با ارزش ترین مکان ها در ایالات متحده در اختیار دارند.

FraXion یک توکن هوشمند ایمن بی‌نظیر با پلتفرم سرمایه‌گذاری آسان است که توکن‌های امنیتی را با پشتوانه املاک و مستغلات درآمدزا ارائه می‌دهد. در نتیجه، آن‌ها دارایی‌های دیجیتالی را ایجاد می‌کنند که می‌توان آنها را به راحتی مبادله کرد و به شرکای دارایی دیجیتال انعطاف‌پذیری و گزینه‌های نقدینگی بالقوه می‌دهد.

برای تبدیل شدن به یک شریک دیجیتال، همه علاقه‌مندان می‌توانند به وب‌سایت رسمی مراجعه کنند و برای خرید یک توکن روی پیوند کلیک کنند. پس از آن، آنها به درگاه خصوصی امن منتقل می شوند تا کیف پول دیجیتال خود را تأیید کنند. پس از آن، توکن های FraXion از جمله یک قرارداد هوشمند در بلاک چین اتریوم برای آنها صادر خواهد شد. هر توکن دیجیتال نشان دهنده سود کسری بدهی در پول دریافتی از طریق سرمایه گذاری های RMCG Digital Holdings, Ltd. و فرصت کسب 10٪ در سال در طول عمر 5 ساله توکن (50٪ ROI) است.

مزایای کلیدی

اولا، برخلاف سرمایه گذاری سنتی املاک و مستغلات، که نیاز به سرمایه برای قفل شدن طولانی مدت دارد، توکن های دیجیتال FraXion ممکن است به طور ایمن و کارآمد از طریق یک شبکه بلاک چین منتقل شوند. توکن‌سازی در نتیجه نقدینگی را با ارزان‌تر، سریع‌تر و آسان‌تر کردن معاملات افزایش می‌دهد.

ثانیاً، سرمایه‌گذاران ممکن است پرتفوی‌های بسیار متنوعی با هزینه‌های کم و بازار جهانی تقریباً باز ایجاد کنند. آنها ممکن است به راحتی منافع کسری را در مراکز خرید، سینماها و مجتمع های آپارتمانی خریداری کنند، فقط چند نمونه.

برای کاهش هزینه‌های بالای املاک و مستغلات معمولی، توکن‌سازی FraXion از تقسیم‌بندی استفاده می‌کند. برخلاف املاک و مستغلات سنتی، که سرمایه‌گذاران را ملزم به خرید کل دارایی می‌کند، توکن‌سازی به مردم عادی اجازه می‌دهد در بخش‌های کوچک‌تری از همان دارایی سهام کسب کنند و دسترسی به سرمایه‌گذاری را با هزینه کمتر (1000 دلار) افزایش دهد. توکن‌سازی هزینه‌های سرمایه‌گذاری را به میزان قابل توجهی کاهش داده و فرصت‌هایی را به طیف وسیع‌تری از سرمایه‌گذاران می‌دهد. توکنیزاسیون همچنین موانع رویه ای را از طریق دیجیتالی شدن کاهش می دهد. برخلاف املاک و مستغلات سنتی که فقط در ساعات کاری محلی در دسترس سرمایه گذاران منطقه ای است، توکن های املاک ممکن است در هر زمانی در خارج از مرزها معامله شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا