ارزهای دیجیتال

Fortrex: Color Duels and Decentraland — دو ارز دیجیتال بازی که ارزش هر پنی را دارند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Fortrex: Color Duels and Decentraland — دو ارز دیجیتال بازی که ارزش هر پنی را دارند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 6

پلتفرم‌های کریپتو امروزه از هدف خرید و فروش به دیفای، NFT و اخیراً بازی‌های بلاک چین تبدیل شده‌اند. میزبانی متاورزها و ایجاد دنیای مجازی غیرمتمرکز که در آن کاربران می توانند به کاوش، تعامل و بازی با بازی ها بپردازند، بسیاری از مشکلات مربوط به پذیرش ارزهای دیجیتال، شناسایی منصفانه برای توسعه دهندگان بازی، مالکیت واقعی دارایی های درون بازی و ابزارهای کسب درآمد را حل کرده است.

Decentraland (MANA)، به عنوان محبوب ترین ارز دیجیتال متاورس، راه را برای نوع جدیدی از متاورس هموار کرد. همچنین الهام بخش Fortrex: Color Duels (MAGG) بود، یک توکن GameFi که نوید استراتژی زمان واقعی و چندین عنصر را برای ارائه ابزارهای رضایت بخش به کاربران می دهد.

1662636444 701 Fortrex Color Duels and Decentraland — دو ارز دیجیتال بازی
Fortrex: Color Duels and Decentraland — دو ارز دیجیتال بازی که ارزش هر پنی را دارند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 7

توکن بازی بلاک چین اتریوم، فورتکس: دوئل‌های رنگی (MAGG)

Fortrex: Color Duels (MAGG) یک پلتفرم بازی P2E است که توسط Magnolia Games، یک تیم بین المللی مستقر در استانبول و پاریس ایجاد شده است. Magnolia Games قصد دارد شبکه GameFi مربوطه باشد، با یک سیستم چهار لایه که متشکل از فناوری بلاک چین، پروتکل، سرگرمی و یک جامعه پر رونق و حمایتی است.

با شروع Fortrex: Color Duels (MAGG)، تیم بین المللی شروع به گذاشتن نشان خود در دنیای GameFi کرده است. Fortrex: Color Duels (MAGG) ماهیت واقعی بازی‌های GameFi را با دادن مالکیت دیجیتالی واقعی بر دارایی‌های درون بازی به بازیکنان و تلاش برای ایجاد پلتفرمی که تجربه بازی کاملی را ارائه می‌دهد، ترویج می‌کند.

1662636444 562 Fortrex Color Duels and Decentraland — دو ارز دیجیتال بازی

در یک بازی استراتژی بی‌درنگ، بازیکنان وظیفه دارند تا آنجا که ممکن است مینیون‌ها را نقاشی کنند و از مینیون‌ها برای برنده شدن بازیکنان و نفوذ به قلعه‌های حریف با پخش رنگ‌ها استفاده کنند.

اقتصاد بازی Fortrex: Color Duels (MAGG) چندین ابتکار دارد که آن را از دیگر بازی‌های GameFi یا P2E متمایز می‌کند. استفاده از رویکرد بازی و کسب درآمد به کاربرانی که چیزی جز ضرر با سایر بازی‌های غیرجذاب ثبت نکرده‌اند این امکان را می‌دهد تا با جایگزین‌های بسیار محرک تعامل داشته باشند.

علاوه بر این، Fortrex: Color Duels (MAGG) دارای یک جریان مداوم از گزینه‌های سود است که کاربران می‌توانند هنگام خرید رمز ابزار اصلی MAGG، از بین آن‌ها انتخاب کنند. به عنوان مثال، خرید MAGG با USDT صادر شده در شبکه TRON یا Ethereum (ETH) باعث افزایش خودکار تا 22٪ می شود.

خانه نیو متاورس، دسنترالند (MANA)

Decentraland (MANA) که در فوریه 2020 راه اندازی شد، پیشگام متاورس جدید است و یک پلت فرم مجازی سه بعدی ایجاد می کند که در آن کاربران می توانند زمین دیجیتال بخرند، بفروشند و همچنین بازی های دیگر را در اکوسیستم کشف کنند.

1662636444 119 Fortrex Color Duels and Decentraland — دو ارز دیجیتال بازی
Fortrex: Color Duels and Decentraland — دو ارز دیجیتال بازی که ارزش هر پنی را دارند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 8

Decentraland (MANA) به کاربران اجازه می دهد مالکیت مطلق زمین دیجیتال خود را داشته باشند و ارزش به دست آمده را از طریق NFT به دنیای ملموس منتقل کنند. سپس این توکن‌های غیرقابل تعویض می‌توانند در بازار فروخته شوند. در حالی که این ویژگی ها ممکن است در حال حاضر رایج باشند، شایان ذکر است که تا زمانی که Decentraland (MANA) عنصر ارزش قابل انتقال را معرفی کرد، چنین نبود.

Decentraland (MANA) بر روی یک سیستم چند توکنی، با MANA، LAND، و Estate همه توکن‌ها برای خدمات مختلف کار می‌کند. این پلت فرم توسط DAO آن برای حکومت غیرمتمرکز و برابر اداره می شود.

نتیجه

Fortrex: Color Duels (MAGG) ممکن است یک توکن GameFi جدید باشد، اما مزایای زیادی برای خرید آن وجود دارد، به خصوص در حالی که قیمت ها هنوز مقرون به صرفه است. همچنین، فرصتی را برای کسب درآمد در حین تعامل با دیگران در یک محیط دوستانه فراهم می کند – امتیازاتی که نباید به راحتی رد شوند.

فورتکس: دوئل های رنگی (MAGG)

پیش فروش: https://battle.fortrexcolorduels.com/register

وب سایت: https://fortrexcolorduels.com/

تلگرام: https://t.me/FortrexColorDuels

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا