ارزهای دیجیتال

FLOW پس از 7 روز باخت، چمن سبز را بازیابی می کند

FLOW از رگه های برد خود لذت می برد، زیرا سکه در اوج خود در روز پنجشنبه معامله می شود و پس از 7 روز باخت به سمت بالا حرکت می کند.

  • FLOW سطوح اوج را ثبت می کند، پس از یک هفته قدرت تازه ای را نشان می دهد
  • قیمت مقاومت کلید جدید را در 3 دلار تعیین می کند
  • توکن 17.47 درصد کاهش می یابد، در حال حاضر با 2.28 دلار معامله می شود

این روند صعودی به طور غیرمنتظره ای رخ داد، به ویژه از آنجایی که ارزش بازار FLOW در 1.14 درصد کاهش یافته است. آلتکوین های دیگر مانند SHIB نیز تا 10 درصد کاهش یافتند.

FLOW، یکی از قوی ترین محرک های روز پنجشنبه

FLOW بدون شک یکی از قوی‌ترین محرک‌های کریپتو در روز پنج‌شنبه بود، زیرا سکه توانست پس از هفت روز متوالی رکود دوباره به‌روز شود.

افت اخیر قیمت کریپتو به 2.54 دلار نیز خود را به عنوان یک نقطه پشتیبانی قرار داد. اما، مشابه آنچه در 8 آگوست اتفاق افتاد، گاوها تصمیم گرفتند که مهمانی را که باعث شده FLOW به 2.80 دلار برسد، سقوط کند.

Chart from TradingView.com

از آنجایی که سکه بر روی نقطه حمایت قرار گرفته است، به نظر می رسد که در مرحله بعدی به سطح مقاومت 3 دلاری چشم دوخته است. اما، برای اینکه FLOW به منطقه هدف خود اینچ نزدیکتر شود، توکن باید بتواند از مانع پیش رو در RSI پیشی بگیرد.

شاخص RSI روی 60.32 است که بسیار پایین تر از سطح سقف 61.19 است، که از نظر تاریخی منطقه ای است که مورد پسند قرار می گیرد.

FLOW ضربدری را با قیمت 3 دلار تعیین می کند

تمرکززدایی اکنون قلمرو خود را در فضای بلاک چین مشخص می کند. با توجه به آنچه گفته شد، اکنون بسیاری از پروژه ها در کنار هم قرار گرفته اند تا فرهنگ DeFi را تغییر دهند.

کریپتو جدیدترین شبکه ای است که با زیرساخت DAO که به عنوان CAST ایجاد شده است، وارد DeFi شده است.

CAST در جذب پروژه های بیشتر به شبکه Flow بسیار مهم است. این نتیجه فرصت را برای سکه افزایش می دهد.

در 28 جولای، قیمت کریپتو پس از یک روند صعودی 9.6 درصدی که یک شبه مشاهده شد، به 1.78 دلار رسید. افزایش قیمت FLOW نیز با اعلام CAST تسریع شد که ممکن است باعث ایجاد احساسات خوش بینانه در بازار شود.

AIdD0eie

FLOW total market cap at $2.33 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

هنوز مشخص نیست که آیا قیمت FLOW می‌تواند به تقویت یا ادامه روند صعودی ادامه دهد. در میان عدم قطعیت ثبات و عملکرد آن برای حفظ خط صعودی خود، بازیابی نشان داده شده توسط توکن در میانگین متحرک 50 روزه، گویای پتانسیل توکن است.

این نشان می دهد که کریپتو از تقاضای قوی نزدیک به آن شاخص دقیق برخوردار است. Flow هفته را با یک حرکت نزولی آغاز کرد و خرس‌ها را بر آن داشت تا قبل از بازگشت، کمی پایین‌تر از سطح RSI در 50 درصد فشار بیاورند.

همانطور که هست، طبق CoinMarketCap، FLOW در حال حاضر 17.75 درصد کاهش یافته یا با قیمت 2.27 دلار معامله می شود.

Featured image from www.onflow.org, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا