ارزهای دیجیتال

Flow با بهبود تسلط اجتماعی آن، ابزارهای بلاک چین را به بازار عرضه می کند

هر کسی که می خواهد پروتکل آنها به طور گسترده در حوزه های DeFi و dApps استفاده شود، به ابزارهای توسعه قوی نیاز دارد. و این دقیقاً همان چیزی است که L1 blockchain Flow چندی پیش انجام داد، همانطور که در صفحه رسمی شرکت آنها در توییتر گزارش شده است.

در یک پست وبلاگ از 18 اکتبر، انجمن توسعه دهندگان DZone توضیح جامعی از ابزارها ارائه کرد.

قدرت نمایی اخیر آنها را می توان مستقیماً با این تغییر مرتبط کرد.

این متریک ممکن است مشکلاتی داشته باشد

داده‌های جمع‌آوری‌شده اخیر نشان می‌دهد که تعداد بلوک‌های توسعه‌یافته برای Flow در زنجیره افزایش یافته است. مشاهده افرادی که از منابعی که در دسترس آنها قرار داده شده استفاده می کنند و dApps را در بالای Flow ایجاد می کنند، نشانه امیدوارکننده ای است.

سرمایه گذاران و معامله گران ممکن است این را به عنوان یک علامت مثبت تلقی کنند.

با این حال، از زمان نگارش این مقاله، ارزش توکن بومی آنها طی یک دوره 16 روزه به میزان خیره کننده 17.49 درصد کاهش یافته است.

کاهش ارزش هفتگی، دو هفته‌ای و ماهانه نیز توسط Coingecko ثبت شده است.

در 17 و 18 اکتبر، FLOW تلاش کرد تا رالی کند اما با قیمت 1.580 دلار رد شد. با این حال، CMF برای FLOW نشان می دهد که خریداران در فرمان هستند.

با توجه به آخرین پیشرفت های زنجیره ای Flow، سرمایه گذاران و معامله گران ممکن است مسیر طولانی تری را در پیش بگیرند.

آیا جریان به پایین دست یا صعود ادامه خواهد داد؟

اگرچه شاخص جریان پول Chaikin به نفع گاو نر است، RSI منفی و خوانش مومنتوم این مزیت را باطل می کند.

ما پیش‌بینی می‌کنیم که FLOW به زیر سطح اصلاحی فیبوناچی 78.60 درصدی کاهش یابد که اکنون در 1.345 دلار قرار دارد، با توجه به اینکه توکن در حال حاضر تحت فشار شدید فروش قرار دارد.

اقدام قبلی قیمت مطابق با شکل گیری نزولی پرچم و قطب بود که مانع از هرگونه سود کوتاه مدت خواهد شد. در حال حاضر، این توکن در حال آزمایش نیمه پایینی محدوده معاملاتی خود است که در حال حاضر 1406 دلار است.

با حرکت نزولی فعلی توکن، می‌توان انتظار داشت که به نزولی به پایین‌تر از سطح اصلاحی ۱۰۰ فیبوناچی (۱.۲۲۲ دلار) برسد.

با این حال، مشابه آنچه قبلاً بیان شد، افزایش اخیر در فعالیت های توسعه یک شاخص قوی برای ثابت ماندن شرایط برای سرمایه گذاران در دراز مدت است.

در نهایت، با افزایش بلاک چین و توسعه دهندگان ابزارهای بیشتر و بیشتر برای اتصال بیشتر بین بلاک چین و برنامه های غیرمتمرکز (dApps) تقاضا برای FLOW افزایش می یابد.

در هفته های آینده، این ممکن است جرقه ای برای یک تجمع باشد. در همین حال، سرمایه‌گذاران Flow نیز ممکن است برای افزایش قیمت کوتاه‌مدت، افت را خریداری کنند.

FLOW total market cap at $1.45 billion on the daily chart | Featured image from The Market Periodical, Chart: TradingView.com

Disclaimer: The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا