ارزهای دیجیتال

Fintech-Ideas عملکرد بلاک چین را به مجموعه پلتفرم های خود می آورد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

برلین، آلمان، 3 ژوئیه، 2022، Chainwire

توسعه دهنده نرم افزار سازمانی فین تک-ایده ها مجموعه ای از ابزارهای بلاک چین را در ارائه های SaaS خود ادغام کرده است. این ماده به کسب و کارها امکان می دهد از ویژگی های قدرتمند وب 3 مانند توکن سازی، NFT ها و فضای ذخیره سازی توزیع شده استفاده کنند.

ادغام عملکرد بلاک چین در پلتفرم های فین تک و بازاریابی این شرکت، خدمات وب 3 را بر اساس تقاضا ارائه می دهد. مشتریان می‌توانند با حداقل هزینه‌های راه‌اندازی و زمان تحویل، در معرض فناوری‌های مبتنی بر رمزنگاری، از جمله بلاک چین قرار بگیرند.

میلیون ها مشتری برای پرداخت و بازاریابی به محصولات Fintech-Ideas پرچمدار مانند Pushnoti، LiberSave و ITTechAV اعتماد دارند. ادغام ویژگی‌های web3 عملکرد آنها را بیشتر گسترش می‌دهد و جریان‌های درآمدی جدیدی را برای مشاغل آینده‌نگر باز می‌کند. Fintech-Ideas همچنین از طریق مجموعه ای از محصولات به صنعت رسانه خدمات می دهد. Aussiedlerbote Zeitung به خوانندگان طیف وسیعی از محتوای رسانه ای و TechZeitung از تبادل راحت و در مقیاس بالا مهارت ها و تخصص های کارآفرینی پشتیبانی می کند.

Liber Save یک راه حل نرم افزاری به عنوان یک سرویس برای صادرکنندگان کوپن دیجیتال است. کاربران می توانند کوپن های نامحدودی را از صادرکنندگان خریداری کنند و از آنها برای خرید اقلام از فروشگاه ها و بازارهای همکار استفاده کنند.

پوشنوتیدر همین حال، به صاحبان مشاغل کمک می کند تا بازدیدکنندگان منظم را برای اهداف تعامل شناسایی کنند و PushnotiAds یک پلت فرم کسب درآمد از طریق اعلان فشار است. اینها همراه با محصولات Fintech-Ideas مانند IT Technologie از ادغام بلاک چین سود خواهند برد.

هزینه و پیچیدگی معرفی و حفظ عملکرد بلاک چین به عنوان یک عامل بازدارنده برای بسیاری از شرکت ها عمل می کند. ارائه Blockchain-as-a-Service Fintech-Ideas باعث می شود شرکت ها در معرض وب 3 و ویژگی های مثبت آن قرار بگیرند، بدون اینکه با هزینه های تعمیر و نگهداری گزافی مواجه شوند.

Web3 که به عنوان یک استاندارد اینترنتی جدید ارائه شده است، از نوآوری هایی استفاده می کند که مترادف با بلاک چین هستند، از جمله استفاده از جفت کلید، رمزگذاری، شناسه های دیجیتال و توکن سازی. فناوری‌های Web3 از برنامه‌هایی مانند پرداخت‌های خرد، شبکه‌های غیرمتمرکز، اینترنت اشیا و پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مقاوم در برابر سانسور پشتیبانی می‌کنند.

درباره Fintech-Ideas

Fintech-Ideas با 200 کارمند در 9 کشور، در تامین منابع، تامین مالی و توسعه محصولات داخلی با هدف صنایع فین تک و بازاریابی تخصص دارد. این شرکت مستقر در برلین بر پروژه‌های اختصاصی متمرکز است، که آنها را بر فروش نرم‌افزار و توسعه کامل قراردادی در اولویت قرار می‌دهد. راه‌حل‌های Fintech-Ideas به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا با آزاد کردن تمرکز بر عملیات اصلی خود، به اهداف خود برسند.

مخاطب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا