ارزهای دیجیتال

Filecoin (FIL) در کلاچ نزولی، اما ممکن است به راحتی فرار کند و بهبود یابد

رهایی از چنگال خرس آسان نیست، اما Filecoin (FIL) راه های خود را دارد.

  • قیمت FIL با وجود نزولی بودن، عملکرد خوبی دارد
  • کاهش قیمت 8.06 درصد
  • RSI، CMF نشان دهنده رفتار لبه فروش و نزولی است

با متوقف کردن فعالیت های فروش افزایش یافته، FIL توانست از مارک 5 دلاری خود عقب نشینی کند. با آن، سکه توانست یک بازگشت موفقیت آمیز داشته باشد در حالی که هنوز تا حدودی توسط خرس ها بسته شده بود.

زمانی که FIL حرکت EMA 20/50/200 خود را طی می کند، روند یا حرکتی نسبتاً آرامی را نشان می دهد که می تواند در چند جلسه بعدی اتفاق بیفتد. اکنون، اگر FIL نتواند به قیمت پایه 5 دلاری خود ادامه دهد، ممکن است آلت کوین بیشتر پایین بیاید.

با توجه به CoinMarketCap، قیمت FIL با قیمت 5.70 دلار معامله می شود یا کاهش 8.06 درصدی را تا زمان نوشتن این مقاله نشان می دهد.

FIL Bulls مشتاق نگهبانی از خط پایه است

از زمانی که FIL به پایین ترین حد خود که در 18 ژوئن ثبت شده بود واژگون شد، گاوها مشتاقند از قیمت پایه 5 دلاری محافظت کنند. یک شکست سریع که به بالای 7.35 دلار رسید، قطعاً یک اتفاق مثبت بود، به خصوص با حرکت صعودی، اما تا زمانی که ادامه داشت خوب بود.

Chart: TradingView.com

از طرف دیگر، سقوطی که در زیر EMA 20 و 50 شلیک می‌شود، یک بی اعتباری صعودی ایجاد کرده است زیرا به نظر می‌رسد آلت‌کوین در شکستن منطقه مقاومت پنج هفته‌ای با مشکل مواجه است. یک متقاطع نزولی از EMA های فوق، تمایل به فروش Filecoin را نشان می دهد.

یک منطقه کسل کننده ممکن است نزدیک به POC یا نقطه کنترل FIL باشد همانطور که در منطقه 5.6 دلار دیده می شود. در این مرحله، گاوهای FIL به احتمال زیاد قدرت کافی برای آزمایش مقاومت کلید را جمع خواهند کرد.

تلاش‌های بازیابی توسط آلت‌کوین ممکن است با چالش‌هایی در محدوده 6 تا 7 دلار مواجه شود که می‌تواند در جلسات بعدی مشهود باشد.

FIL انعطاف پذیر با وجود گریپ نزولی

RSI برای Filecoin یک لبه فروش را نشان داده و از موقعیت خود که بالای خط وسط قرار دارد، سقوط کرده است. CMF نیز پس از بسته شدن زیر محدوده صفر، رگه های نزولی را نشان می دهد.

علاوه بر این، خطوط DMI نیز برای یک متقاطع نزولی هدف قرار می‌گرفتند، اما ADX Filecoin همچنان روند جهت‌گیری ضعیفی را نشان می‌دهد.

با توجه به شکست روزانه 20 و 50 EMA به علاوه استحکام نشان داده شده توسط مقاومت کلید پنج هفته ای، فروشندگان می توانند این را به عنوان اشاره ای برای ایجاد موانع بازیابی در جلسات بعدی در نظر بگیرند.

علاوه بر این، سرمایه‌گذاران و معامله‌گران باید همیشه قبل از انجام هر حرکتی از حرکت BTC و ETH و نحوه تأثیر آن بر FIL و سایر آلت‌کوین‌ها اطلاعاتی داشته باشند.

FIL همیشه کارنامه چشمگیری داشته است. در واقع، FIL در 2 سپتامبر افزایش 2.74 درصدی داشت که نشان می‌داد آلت‌کوین علی‌رغم کنترل نزولی می‌تواند سر خود را حفظ کند.

FIL total market cap at $1.4 billion on the daily chart | Source: TradingView.com
Featured image from Invezz, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا