ارزهای دیجیتال

Filecoin نزدیک به مقاومت حرکت می کند، اکنون برای شکست تلاش می کند

اقدام قیمت Filecoin (FIL) شکل گیری یک الگوی پرچم و قطب را نشان می دهد که حرکت صعودی را نشان می دهد.

  • قیمت Filecoin یک روند صعودی قوی با پرچم و الگوی قطبی صعودی نشان می دهد.
  • چارچوب زمانی چهار ساعته برای Filecoin تشکیل یک الگوی مثلث متقارن را نشان داد
  • Filecoin در حال حاضر در محدوده عرضه بلندمدت به دنبال شکستن مقاومت کلید کوتاه مدت معامله می شود

در حال حاضر، قیمت Filecoin پس از شکستن موفقیت آمیز مقاومت کلیدی کوتاه مدت، در سطح عرضه بلندمدت معامله می شود.

قبل از نقض، قیمت FIL برای مدتی طولانی در همگرایی بوده است. با این اوصاف، نقض سطح عرضه تأثیر فوق‌العاده‌ای گذاشته است که یک رگه صعودی قوی را از بین برده است.

Filecoin حرکت رو به بالا قوی را نشان می دهد

به دنبال یک حرکت صعودی قوی، قیمت سکه FIL یک بار دیگر شروع به تثبیت کرده و الگوهای بالا و پایین بالاتری را ایجاد کرده است که در بازه زمانی روزانه مشاهده می شود.

با توجه به CoinMarketCap، قیمت Filecoin تا زمان نگارش این مقاله با افزایش 0.69 درصدی در 8.55 دلار به شدت صعودی بوده است.

تا زمان انتشار، قیمت سکه FIL از 50 و 100 EMAهای بحرانی عبور کرده است. علاوه بر این، سکه در حال حاضر پس از اینکه نتوانست از باندهای بالایی پیشی بگیرد، در میانه شاخص باند بولینگر معامله می شود. علاوه بر این، حجم معاملات برای سکه نیز به دنبال این نقض افزایش یافته است.

در این مرحله، به سرمایه گذاران توصیه می شود که مراقب هرگونه نشانه ای از نقض الگوی پرچم و قطب صعودی باشند و سپس سریع اقدام کنند.

قیمت FIL هنگامی که پرچم، الگوی قطب را نقض کرد، افزایش می یابد

با توجه به یک بازه زمانی 4 ساعته، قیمت سکه FIL به شکل یک مثلث متقارن مشاهده می شود. منحنی ADX همچنین در بازه زمانی بالاتری افزایش یافته است، زیرا همگام با روند صعودی سکه حرکت می کند که به افزایش قیمت سکه FILE اشاره دارد.

با قضاوت بر اساس بازه زمانی روزانه، منحنی ADX از 20 سطح منحرف شده و به سمت بالا تغییر کرده است. در شهرت زمانی 4 ساعته، سکه در حال حاضر در منطقه تقاضای کوتاه مدت قرار دارد. در این مرحله، سرمایه گذاران باید منتظر شکل گیری یک شمع مثبت در منطقه تقاضا باشند.

RSI سکه FIL فعالیت معاملاتی را در علامت 50.41 نشان می دهد. RSI آن نیز یک کراس اوور در 50 منطقه را نشان می دهد. قابل توجه است که قیمت سکه FIL نقضی را در یک منطقه عرضه قوی نشان داد. در صورتی که قیمت سکه بتواند از الگوی پرچم و قطب صعودی عبور کند، RSI نیز به سرعت به سمت بالا حرکت می کند. منحنی RSI همچنین نشان می دهد که با موفقیت از 14 EMA عبور کرده است که یک حرکت صعودی کوتاه مدت را تعریف می کند.

شاخص‌های Supertrend نیز بسیار خوش‌بینانه هستند، به‌ویژه با نقض علامت حیاتی عرضه کوتاه‌مدت که در بازه زمانی روزانه دیده می‌شود و همچنین باعث افزایش مداوم قیمت سکه شده است.

Crypto total market cap at $1.15 trillion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Binance Academy, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا