ارزهای دیجیتال

Fidelity شروع به افتتاح حساب های خرده فروشی بیت کوین می کند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

Fidelity، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات مالی در جهان، به طور رسمی افتتاح حساب های خرده فروشی بیت کوین را آغاز کرده است.

این توسعه پس از اعلام لیست انتظار آنها در این ماه صورت می گیرد. طبق گزارش The Block، برخی از کاربران، احتمالاً آنهایی که در لیست انتظار هستند، ایمیلی دریافت کردند که جزئیات انتشار را در آن ذکر کرده بود که «انتظار به پایان رسیده است».

Fidelity مدتی است که در صنعت بیت کوین فعال بوده است — طبق وب سایت شرکت، استخراج بیت کوین را در سال 2014 آغاز کرد. علاوه بر این، در دسامبر 2021 یک ETF بیت کوین را در کانادا راه اندازی کرد.

علاقه غول خدمات مالی به بیت کوین بدون انتقاد نبوده است، زیرا موضوع مورد بررسی سناتورهای آمریکایی به دلیل ارائه یک طرح 401k است که به کاربران اجازه می دهد به بیت کوین تخصیص دهند.

همین انتقادها اخیراً مجدداً از سوی همان گروه سناتورها مطرح شده است که در آخرین نامه خود اظهار داشتند: “Fidelity Investments تصمیم گرفته است فراتر از امور مالی سنتی گسترش یابد و به بازار دارایی های دیجیتالی بسیار بی ثبات و پرخطر بپردازد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا