ارزهای دیجیتال

FBI قصد دارد FTX SBF را به عنوان سرایت به پیدایش تحویل دهد؟

همانطور که دیلی میل گزارش می دهد، سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX ممکن است با استرداد مواجه شود. پس از اینکه در روزهای اخیر جزئیات تکان دهنده تری درباره FTX، آلامدا و رهبران آنها فاش شد، طبق آخرین گزارش ها، بانکمن-فرید با استرداد توسط FBI مواجه است.

پیش از این در روز دوشنبه، فاش شد که وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) با مقامات کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) برای بررسی شیوه های تجاری FTX همکاری کرده است.

به طور خاص، تمرکز رگولاتورها بر این است که چگونه FTX وجوه مشتریان را مدیریت می کند در حالی که تلاش می کند شرکت خواهر خود، Alameda Research را پشتیبانی کند.

به گزارش بلومبرگ نیوز به نقل از سه نفر از آشنایان به این موضوع، مقامات ایالات متحده و باهامیا در حال حاضر برای بازجویی از بانکمن-فرید در حال بررسی امکان آوردن بنیانگذار FTX به ایالات متحده هستند.

آیا سرایت FTX امروز تجارت جنسیس را در دست گرفته است؟

چندین شرکت رمزنگاری قبلاً قرار گرفتن خود در معرض FTX و Alameda را افشا کرده اند. در حالی که برخی به سادگی زیان را به صفر می رسانند، سایر شرکت ها بیشتر ضربه خورده اند. BlockFi تمام برداشت‌ها را متوقف کرده و برای ورشکستگی آماده می‌شود مگر اینکه وجوه خود را از SBF بازیابی کند.

با این حال، همه چیز می تواند برای Genesis Trading نیز حیاتی به نظر برسد. این کارگزار علنی کرده بود که تجارت مشتقات آن 175 میلیون دلار در یک حساب معاملاتی FTX ذخیره شده است که اکنون از بین رفته است.

در نتیجه، غول صنعت و شرکت مادر جنسیس، Digital Currency Group، بنا به گزارش‌ها، وعده تزریق سرمایه 140 میلیون دلاری برای تقویت ترازنامه خود را داده است. در ایمیلی از Genesis به مشتریانش آمده است:

در حالی که عملیات وام دهی و تجارت ما تحت تأثیر رویدادهای اخیر بازار قرار نگرفته است، جنسیس اقداماتی را برای تقویت ترازنامه خود با سرمایه اضافی 140 میلیون دلاری از شرکت مادر ما، گروه ارز دیجیتال، انجام داده است.

با این حال، Autism Capital، یک کانال توییتر که در پی سقوط FTX به دلیل نزدیکی به رویدادها توجه زیادی را به خود جلب کرده است، در مورد ضربه سخت دیگری به صنعت کریپتو هشدار می دهد.

کاربر توییتر گزارش ها، با استناد به “شایعه های نیمه معتبر” مبنی بر اینکه جنسیس ممکن است مشکلات پرداخت بدهی داشته باشد.

آنها فردا در ساعت 8 صبح به وقت شرق با طلبکاران خود تماس می گیرند تا وضعیت را توضیح دهند. اگر درست باشد، ممکن است آنها ETHE و GBTC را برای بازپرداخت وام دهندگان خود منحل کنند. فردا بیشتر می دانیم.

ما می دانیم که Grayscale GBTC و ETHE را کنترل می کند نه Genesis. DCG (شرکت مادر جنسیس و گری اسکیل) از جنسیس عقب‌نشینی می‌کند و در صورت وجود مشکل پرداخت بدهی و اگر به اندازه کافی بزرگ باشد، انحلال تراست‌ها ممکن است ضروری باشد.

در زمان انتشار، به نظر می‌رسید که بیت کوین از شایعات نگران نشده بود و با قیمت 16.596 دلار معامله می‌شد. سطوح مهم برای بیت کوین 17.3 هزار دلار و 18 هزار دلار به سمت بالا و همچنین 14 هزار دلار و 16.5 هزار دلار به سمت پایین است.

قیمت بیت کوین در حالت انتظار و دیدن، نمودار 4 ساعته. منبع: TradingView


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا