ارزهای دیجیتال

Fantom (FTM) بعد از مقاله Cronje 10٪ افزایش یافت – آیا 0.31 دلار ممکن است؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

شصت و نهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، Fantom (FTM) در هفت روز گذشته قدرت نسبی نشان داده است و 29 درصد افزایش یافته است. طی 24 ساعت گذشته، حتی 10 درصد افزایش یافته است.

افزایش امروز پس از آن رخ داد که آندره کرونیه، برنامه نویس ستاره DeFi، پستی در مدیوم در مورد “شرکت ارز دیجیتال” Fantom منتشر کرد و تاریخچه مالی آن را شرح داد.

در این مقاله، کرونژ توضیح می‌دهد که فانتوم با 40 میلیون دلار شروع کرد، عمدتاً در ETH با میانگین قیمت 450 تا 700 دلار. با توجه به زمستان کریپتو در آن زمان، فانتوم شید ETH خود را به کمتر از 5 میلیون دلار بفروشد.

پس از آن، فانتوم تصمیم گرفت تا با یک توقف کامل بازاریابی و تنها با داشتن بیشترین نیروی کار، به یک ریاضت سخت برود. از جمله، هزینه های فهرست برای مبادلات و هزینه های حمایت مالی برای اینفلوئنسرها هرگز دوباره پرداخت نمی شد.

در عوض، این پروژه یک استراتژی تهاجمی را در راه حل های مالی غیرمتمرکز (DeFi) دنبال کرد. و موفقیت ثابت می کند که فانتوم درست است. از نوامبر 2022، این شرکت از بودجه 5 میلیون دلاری به 1.5 میلیارد دلار رسیده است.

خزانه جامد فانتوم

در حال حاضر، فانتوم دارای 100 میلیون دلار در استیبل کوین، 100 میلیون دلار در ارزهای رمزنگاری شده و 50 میلیون دلار دارایی غیرکریپتو، از جمله دارایی های دیگر است. با مصرف حقوق فعلی، باند 30 ساله دارند.

پایگاه مالی جامد همچنین به پروژه در اطراف کرونجه اجازه داده است تا “همکاری بیشتر از Alameda” را رد کند. سود حاصل از استراتژی های DeFi نیز بارها برای خرید FTM استفاده شده است.

از نظر رقابت، Cronje انتقاد می کند که فروش توکن های خود یک مدل تجاری محدود است. این یکی دیگر از دلایلی است که بنیاد Fantom مالک نسبتاً کمی FTM است:

L1 قابل مقایسه بین 50 تا 80 درصد از عرضه توکن خود را در اختیار دارند. در زمان عرضه، فانتوم کمتر از 3 درصد، امروز مالک بیش از 14 درصد بود. ما ترجیح می‌دهیم توکن‌هایمان را بخریم، توکن‌هایمان را برای «مشارکت» «نفروشیم».

جامعه ارزهای دیجیتال با توجه به مدیریت FTX با وجوه مشتریان و توزیع توکن در پروژه‌های دیگر، از مقاله بسیار حمایت کرده است.

Fantom (FTM) با مقاومت حیاتی روبرو می شود

این واقعیت که جامعه کریپتو از Fantom پشتیبانی می کند و همچنین از آن استفاده می کند، توسط داده های اخیراً منتشر شده از Nansen نشان داده شده است. بر این اساس Fantom، Arbitrum و Optimism در حال حاضر تعداد آدرس‌های فعال‌تری در روز نسبت به ۷ ماه پیش در یک هفته دارند.

با این حال، نگاهی به نمودار روزانه Fantom نشان می دهد که FTM در یک نقطه بحرانی قرار دارد. برای شروع شکست صعودی، FTM باید سطح افقی مهم را در 0.22 دلار بازپس گیرد. تحلیل تکنیکال اهمیت این حوزه را نشان می دهد.

عملکرد قیمت در نمودار یک روزه نشان می دهد که قیمت FTM از زمان رسیدن به بالاترین سطح سه ماهه خود به 0.3138 دلار در 5 نوامبر به شدت کاهش یافته است. متعاقباً، FTM در 22 نوامبر به 0.1645 دلار رسید.

فانتوم (FTM) با مقاومت بسیار مهم، نمودار 1 روزه. منبع: TradingView

تنها در صورتی که FTM بتواند بر علامت 0.22 دلار غلبه کند، تلاش جدیدی برای رسیدن به بالاترین سطح نوامبر 0.31 دلار می تواند در کارت باشد. در غیر این صورت، در حال حاضر حمایت چندانی زیر سطح پایین فعلی وجود ندارد، که می تواند به معنای کاهش شدید به سمت 0.04 دلار باشد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا