ارزهای دیجیتال

Fantom در این ماه 20% اسلاید احتمالی را زیر نظر دارد

Fantom (FTM) در حال حاضر چهار ماه است که پس از یک نزول شدید در ماه می، با یک سرعت صعودی سریع در محدوده خاصی حرکت می کند.

  • قیمت FTM 2.21 درصد افزایش یافت
  • توکن صعودی است اما در چند روز گذشته در حد متوسط ​​کاهش یافته است
  • خرس ها آماده تسلط هستند، خرید ولگردی و قانونی شکنی در این مرحله توصیه نمی شود

با این حال، به نظر می‌رسد که قیمت کاهش یافته و به پایین‌تر از حد وسط محدوده که در چند روز گذشته دیده می‌شود، حرکت کرده است. FTM در حال حاضر برای کاهش احتمالی 20 درصدی در چند روز آینده آماده است.

سپتامبر همچنین برای بیت کوین به طور کلی نزولی به نظر می رسد زیرا در روزهای آینده کاهش می یابد. با سقوط بیت کوین به زیر محدوده ایمن شکست، Fantom احتمالاً ارزش خود را دنبال می کند و مقداری از ارزش خود را کاهش می دهد.

با توجه به CoinMarketCap، قیمت FTM در زمان انتشار 0.2519 دلار یا افزایش 2.21 درصدی معامله می شود.

تغییر FTM از پشتیبانی به مقاومت

در نمودار روزانه، نقطه میانی فانتوم 0.32 دلار بود که دامنه آن از 0.45 تا 0.2 دلار بود. در ماه اوت، FTM با تغییر سطح از حمایت به ناحیه مقاومت، کاهش یافته بود.

بدیهی است که نقطه میانی نیز شکسته شد و RSI نیز به زیر علامت 50 سقوط کرد که حرکت نزولی را نشان می دهد.

Chart: TradingView.com

در نمودار ساعتی به نظر می رسد که نوسانات FTM ضعیف شده است. قیمت با جهش از همان سطح، منطقه حمایت کلیدی 0.28 دلار را فرا گرفت. در این مرحله، گاوها ضعیف به نظر می رسند، با کشیدن شمع بزرگ FTM که به سمت پایین متمایل شده است.

در همین حال، سطوح اصلاحی فیبوناچی روی 0.256 دلار و 0.261 دلار ثابت شده است. به ترتیب. این دو سطح درست در زیر منطقه تقاضا مشاهده شدند.

خرس ها آماده سفت کردن کلاچ هستند

شایان ذکر است، OBV نیز نشان دهنده افزایش در حجم فروش بوده است. علاوه بر این، RSI نیز بسیار صعودی به نظر می‌رسد زیرا از سطح 30 بالاتر می‌رود.

نمودار روزانه نشان داد که شناور شدن به سمت سطح 0.2 دلار فرصت خرید خوبی را فراهم می کند.

به نظر می رسد جهشی با هدف منطقه 0.26 دلار امکان پذیر است. با این حرکت قطعا فروش بهتر از خرید است. در این مرحله، خرس‌ها آماده تسلط هستند و توصیه نمی‌شود برای خرید یا خرید ولگردی کنید.

Fantom یک شبکه رمزنگاری است که دارای پرداخت‌های سریع، مبادلات امن و کارمزدهای گاز بسیار پایین است که به DApp‌ها در شبکه خود با کمک قراردادهای هوشمند اجازه می‌دهد تا تراکنش‌ها را بدون هیچ واسطه‌ای انجام دهند.

با Fantom، معامله‌گران می‌توانند آزادانه توکن‌های سایر بلاک‌چین‌ها مانند اتریوم و بالعکس را مبادله یا تبدیل کنند.

FTM توکن بومی Fantom برای پرداخت هزینه های گاز هنگام انجام تراکنش های درون شبکه ها استفاده می شود. Staking FTM به شما امکان می دهد سالانه حدود 13٪ در برنامه بازدهی Fantom درآمد کسب کنید.

IifuP6BV

FTM total market cap at $645 million on the daily chart | Source: TradingView.com
Featured image from DataDrivenInvestor, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا