ارزهای دیجیتال

Ethereum Proof Work (ETHW) 30% سود می کند آیا وضعیت صعودی بیشتری در راه است؟

توکن اثبات کار اتریوم (ETHW) محبوبیت ادغام اتریوم را کاهش داده بود. در تلاش برای حفظ شبکه در مکانیسم اصلی خود، توسعه دهندگان شبکه اتریوم را فوک کردند.

توکن خود را در این فرآیند ایجاد کنند. ETHW پس از تکمیل ادغام راه اندازی شده بود و برای دارندگان ETH ارسال شد. دارایی دیجیتال پس از آن تنها چند روز پس از راه اندازی دچار افت شدید شد.

اتریوم اثبات کار را بازیابی می کند

توزیع توکن اثبات کار اتریوم (ETHW) برای روزها پس از ادغام ادامه داشت. دلیل این امر این بود که صرافی ها به زمان بیشتری نیاز داشتند تا توکن ها را بین مشتریان خود توزیع کنند که در حال حاضر ETH را در موجودی خود نگه می دارند. بایننس جدیدترین صرافی رمزنگاری بود که توزیع خود را تکمیل کرد و به دارایی دیجیتالی بسیار مورد نیاز کمک کرد.

در اولین ساعات روز سه‌شنبه بود که بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در جهان توزیع ETHW خود را به پایان رساند. صرافی کریپتو همچنین سپرده‌ها و برداشت‌هایی را برای این ارز دیجیتال باز کرده بود که به سرعت تقاضا برای ETHW را افزایش داد.

به دنبال آن، قیمت ETHW در عرض چند ساعت بیش از 30 درصد بر ارزش خود افزوده بود. قیمت آن از محدوده 5 دلاری که در چند روز گذشته در آن ترند بود، خارج شد و در اوج رالی به بالای 7 دلار رسید.

ETHW grows 30% in a single day | Source: ETHWUSD on TradingView.com

این افزایش از آن زمان به پایان رسیده است، اما دارایی دیجیتال همچنان از نظر سود در بازار ارزهای دیجیتال پیشتاز است. در حال حاضر رتبه 1 در لیست برترین برندگان در Coinmarketcap است که سود 24 ساعته برای دارایی دیجیتال را 33.64 درصد ذکر می کند.

ETHW برای سود بیشتر آماده است؟

توکن اثبات کار اتریوم (ETHW) ممکن است در حال حاضر محبوب ترین سکه در بازار نباشد، اما قطعا اثر خود را به جا می گذارد. ارزش آن با این واقعیت کمک می کند که توکن ها برای دارندگان ETH که قبلا ثابت کرده اند سکه های خود را برای مدت طولانی نگه می دارند ارسال می شود.

این توکن همچنین پشتیبانی درستی زیر 6 دلار ایجاد کرده است، که در صورت اصلاح رو به پایین، این یک نقطه بازگشت احتمالی برای ارز دیجیتال است. علاوه بر این، اکنون تقاضای بیشتری برای ارز دیجیتال وجود دارد که می‌توان آن را به داخل و خارج از صرافی بایننس منتقل کرد.

بالاترین قیمت ETHW نیز در 14 دلار است که در بازار نزولی اتفاق افتاد. اگر رشد اتریوم کلاسیک در طول سال‌ها قابل پیش‌بینی باشد، ETHW ممکن است در طول سال‌ها دستاوردهای عظیمی را ثبت کند. با این حال، همانطور که برای توکن های هارد فورک معمول است، آنها هرگز بهتر از سکه های اصلی عمل نمی کنند. در این صورت، ETHW احتمالاً به این زودی ها به سطوح اتریوم نخواهد رسید.

Featured image from Forkast, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا