ارزهای دیجیتال

Ethereum OI به 7.7 میلیارد دلار رسید، چرا یک رالی ممکن است در راه باشد

علاقه باز اتریوم (OI) در هفته های منتهی به ادغام اتریوم شاهد افزایش شهاب سنگی بود. حتی پس از ادغام، با توجه به علاقه جدید سرمایه گذاران نهادی پس از حرکت شبکه به مکانیزم اثبات کار، علاقه باز کاهش نیافته است. این بار، علاقه باز اتریوم به نقطه اوج مهم دیگری رسیده است که به افزایش احتمالی قیمت اتریوم اشاره دارد.

سود باز به 7.7 میلیارد دلار می رسد

با وجود کاهش اتریوم به پایین 1000 دلار در سپتامبر، علاقه باز اتریوم همچنان بالاست. داده ها نشان می دهد که با وجود اینکه معامله گران اغلب ترجیح می دهند از معاملات در بسته شدن سه ماهه، حتی در بازار کریپتو، اجتناب کنند، علاقه آزاد به ETH در این هفته به 7.7 میلیارد دلار رسیده است.

این به این معنی است که در حال حاضر 7.7 میلیارد دلار سود باز آتی وجود دارد، اما اکثریت آنها در واقع به سمت سمت نزولی منحرف شده اند. جای تعجب نیست که با توجه به اینکه بازار کریپتو به سختی یک سال از بازار نزولی خود می گذرد، سرمایه گذاران انتظار دارند کاهش بیشتری به دنبال داشته باشد.

ETH steadies above $1,300 | Source: ETHUSD on TradingView.com

احساسات سرمایه‌گذاران نیز از اواسط سپتامبر، زمانی که ارتقای ادغام مدت‌ها مورد انتظار برای افزایش قیمت ETH شکست خورد، آسیب دید. کاهش متعاقب آن باعث شد که سرمایه‌گذاران برای جلوگیری از زیان بیشتر و در عین حال که بازار را از نزدیک تماشا می‌کنند، شروع به سود گرفتن کنند. همین امر اکنون در بازارهای آتی مشاهده می شود.

آیا اتریوم (ETH) رالی خواهد کرد؟

مقدار زیادی از علاقه باز تمایل به برخی پیامدهای مثبت برای دارایی دیجیتال دارد. دلیل آن این است که بسیاری از معامله‌گران از این زمان، موقعیت‌های نزولی فزاینده‌ای را در اتریوم انتخاب می‌کنند، به این معنی که اگر قیمت از اینجا خارج شود، احتمال یک فشار کوتاه وجود دارد.

اکنون، با توجه به کاهش در حوزه‌های مختلف، انتظار زیادی برای بهبود بازار ارزهای دیجیتال وجود ندارد. اما اگر فدرال رزرو به توصیه‌ها توجه کند و افزایش نرخ بهره را حتی در کوتاه‌مدت متوقف کند، احتمالاً بازارهای کلان افزایش می‌یابند که بازار کریپتو را با خود همراه می‌کند.

انتظار می رود نشست بعدی FOMC در ابتدای نوامبر برگزار شود که کمتر از یک ماه دیگر باقی مانده است. پیش‌بینی‌هایی مبنی بر افزایش بیشتر نرخ بهره در این زمان وجود دارد که برای دارایی‌های رمزنگاری مانند اتریوم منفی خواهد بود.

در حال حاضر، گاوها روی افزایش قیمت به اندازه کافی برای آزمایش مقاومت 1500 دلاری یک بار دیگر متمرکز هستند. با این حال، با توجه به افزایش فشار فروش، انتظار نمی رود که اتریوم به این قیمت به این زودی ها برسد.

Featured image from Crypto News Flash, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا