ارزهای دیجیتال

Ethereum Classic (ETC) یک شمع خداگونه تولید می کند، تا کجا می تواند پیش برود؟

Ethereum Classic (ETC) با تغییر احساسات بازار به صعودی در برابر تتر (USDT) شمعی خداگونه تولید کرد. بازار ارزهای دیجیتال امیدوارکننده شده است زیرا اکثر آلتکوین‌ها صعودی به نظر می‌رسند و مانند اتریوم کلاسیک از پوسته خود بیرون می‌آیند و پیش از احساس «ادغام اتریوم» که آلت‌کوین‌ها را بالاتر می‌برد، سودهای مضاعف ایجاد می‌کند. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم کلاسیک (ETC) در نمودار هفتگی

نمودار قیمت ETC هفتگی | منبع: ETCUSDT در Tradingview.com

قیمت ETC در هفته‌های اخیر روزهای سختی را پشت سر گذاشته است و قیمت آن به پایین‌ترین حد هفتگی 14 دلار کاهش یافته است. قیمت ETC از این منطقه با افزایش قیمت به بالای 30 دلار پس از تشکیل یک کانال روند نزولی افزایش یافت.

قیمت ETC توانست از کانال روند نزولی خارج شود و یک سوگیری قوی صعودی ایجاد کند زیرا بازار کریپتو می‌تواند برای یک صعود جزئی تنظیم شود.

قیمت ETC از 30 دلار رد شد، اما قیمت توانست از این قیمت عبور کند و کانال را مجدداً آزمایش کند، در نتیجه مقاومت روند نزولی را به حمایت تبدیل کرد. این باعث شده است که قیمت ETC در بالای 30 دلار صعودی باقی بماند، زیرا قیمت ها به 40 دلار صعود می کنند.

اگر قیمت ETC این ساختار را حفظ کند، می‌توانیم ببینیم که قیمت ETC دیگر به عنوان مقاومت در محدوده 50-57 دلار رد می‌کند، اما اگر خرس‌ها قیمت ETC را فشار دهند، می‌توانیم شاهد یک آزمایش مجدد 30 دلاری باشیم که به عنوان یک حمایت خوب عمل می‌کند. حوزه.

مقاومت هفتگی برای قیمت ETC – 50-57 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت ETC – 30 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت ETC در نمودار روزانه (1D).

1662469674 256 Ethereum Classic ETC یک شمع خداگونه تولید می کند، تا
نمودار قیمت روزانه ETC | منبع: ETCUSDT در Tradingview.com

پس از خروج از کانال روند نزولی و آزمایش مجدد، قیمت ETC صعودی به نظر می رسد و به روند صعودی خود تا منطقه 56 دلار ادامه می دهد، جایی که با مقاومت مواجه خواهد شد. وضعیت فعلی ETC ساختارهای صعودی خود را با حجم خرید خوب همراه با آن نشان می دهد.

با دستورات خرید همراه با قیمت ETC، می‌توانیم مقاومت 56 دلاری را ببینیم که به حمایت تبدیل می‌شود. اگر قیمت ETC نتواند به بالای 56 دلار روند صعودی داشته باشد، منطقه حمایتی 38 دلاری باعث فروش قیمت خواهد شد.

قیمت ETC در بازه زمانی روزانه با 40 دلار بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 و 200 (EMA) معامله می شود. قیمت های 32 و 30 دلاری که با 50 و 200 EMA مطابقت دارند، به عنوان پشتیبانی از قیمت ETC عمل می کنند.

مقاومت روزانه (1D) برای قیمت ETC – 56 دلار.

پشتیبانی روزانه (1D) برای قیمت ETC – 32 تا 30 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت ETC در نمودار یک چهار ساعته (4H).

قیمت ETC در بازه زمانی 4H همچنان صعودی به نظر می رسد زیرا قیمت الگوی ادامه صعودی را نشان می دهد که کمی بالاتر از 50 و 200 EMA به عنوان حمایت عمل می کند.

قیمت ETC پس از خارج شدن از مثلث متقارن که سوگیری صعودی تر را تأیید می کند، همچنان صعودی تر به نظر می رسد.

قیمت ETC بالاتر از 50 و 200 متحرک نمایی متحرک (EMA) باقی می‌ماند و اگر مقاومت 50 دلاری را بشکند، می‌تواند روند صعودی داشته باشد. اگر قیمت ETC رد شود، پشتیبانی 38 دلاری قیمت ETC را حفظ خواهد کرد.

در نمودار 4H، شاخص قدرت نسبی ETC (RSI) بالای 70 است که نشان دهنده حجم سفارش خرید برای قیمت ETH است.

مقاومت چهار ساعته (1H) برای قیمت ETC – 50 دلار.

پشتیبانی چهار ساعته (1 ساعت) برای قیمت ETC – 38 دلار.

Featured Image From Wikipedia, Charts From 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا