ارزهای دیجیتال

Ethereum Classic (ETC) ارزش بازار 3 میلیارد دلاری را پس می‌گیرد، که باید دنبال شود؟

اتریوم کلاسیک (ETC) از همتایان بزرگتر خود پیروی کرده و در چند هفته گذشته دستاوردهای فوق العاده ای را به ثبت رسانده است. این توکن، که شاخه ای از دومین ارز دیجیتال بزرگ، اتریوم است، به دلیل روند نزولی که بازار را تحت تاثیر قرار داده است، آسیب دیده است. اما همانطور که احساسات شروع به تغییر کرده است، کلاس اتریوم (ETC) به عنوان یکی از بزرگترین برندگان هفته گذشته ظاهر شده است.

Ethereum Classic 80% اضافه می کند

بهبودی اتریوم کلاسیک در هفته گذشته چیزی جز معجزه نبود. در جایی که سایر ارزهای دیجیتال سود زیر 50 درصد را ثبت کرده اند، آلت کوین تنها در 7 روز گذشته بیش از 80 درصد افزایش یافته است. طبق داده‌های Coinmarketcap، به طور خاص، اتریوم کلاسیک (ETC) 83.505 افزایش یافته است.

مطالب مرتبط | بیت کوین یک ماه از نرخ های سرمایه گذاری منفی را نشان می دهد، کاهش بیشتر ورودی؟

این بازیابی قیمت دارایی دیجیتال را افزایش داده و آن را به اواسط 20 دلار رسانده است. پس از گذراندن بیشتر هفته گذشته با روند حدود 14 دلار، اکنون قیمت در این بازه زمانی تقریباً 100٪ افزایش یافته است. در همین راستا، کل ارزش بازار ارز دیجیتال افزایش یافته است. تنها در دو روز گذشته بیش از یک میلیارد دلار به ارزش بازار خود اضافه کرد تا در زمان نگارش این مقاله در سطح فعلی خود یعنی 3.97 میلیارد دلار باشد.

جای تعجب نیست که آلت کوین در این زمان در حال افزایش است. همواره تمایل خود را به دنبال کردن حرکات قیمت اتریوم نشان داده است. با این حال، حاشیه افزایش بیش از مدل قبلی خود گسترده بوده است که نشان دهنده انحراف از این همبستگی معمول است.

ETC market cap crosses $3 billion | Source: Market Cap ETC on TradingView.com

ETC هنوز انجام نشده است

اندیکاتورهای Ethereum Classic (ETC) به بخار بیشتر در رالی فعلی اشاره دارند. یک مثال این واقعیت است که دارایی دیجیتال در چند روز گذشته است. در سه روز گذشته به طور مداوم در سبز بسته شده است و نشانگرها به بسته شدن سبز دیگری برای ETC اشاره می کنند.

مطالب مرتبط | Liquidations از 230 میلیون دلار به عنوان بشکه اتریوم از 1400 دلار عبور کرد

یکی دیگر از بسته شدن روزانه بالای 25 دلار احتمالا شاهد افزایش قیمت تا 30 دلار قبل از پایان هفته خواهد بود. این باعث می شود بهبودی آن در یک هفته گذشته به بیش از 100٪ برسد. میانگین متحرک 100 روزه آن کمی کمتر از 27 دلار است، بنابراین تلاقی به 30 دلار آن را بالاتر از این سطح و همچنین بالاتر از میانگین متحرک سالانه آن قرار می دهد. این روند صعودی آن را در هفته آینده تثبیت خواهد کرد.

همچنان فشار فروش قابل توجهی در حال افزایش است زیرا سرمایه گذاران مقداری سود می برند. با این حال، حمایت از 25 دلار در حال شکل گیری است که اگر نتواند مقاومت 27 دلاری را بشکند، یک فرود نرم به آن می دهد. همچنین، اگر بازیابی اتریوم ادامه یابد، پشتیبانی برای اتریوم کلاسیک ادامه خواهد یافت و قیمت آن را بیشتر خواهد کرد.

Featured image from The Coin Republic, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا