ارزهای دیجیتال

Ethereum Bulls به بالای 1500 دلار صعود کرد، اما ETH ممکن است در اینجا با شرایط سختی روبرو شود

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • قیمت ETH با جهش از محدوده روند نزولی با حجم بالا، با هدف صعود به 1700 دلار، قدرت خود را نشان می دهد.
  • اتریوم با یک مشکل اساسی در روند روبه‌رو است و پس از خروج قیمت از حرکت قیمت مثلث نزولی روند نزولی خود، بالاتر از 1500 دلار باقی می‌ماند.
  • قیمت ETH در بازه زمانی روزانه بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 (EMA) قوی باقی می‌ماند، زیرا قیمت به دنبال افزایش بیشتر است.

قیمت اتریوم (ETH) همچنان با روند قیمت به سمت منطقه 1700 دلار به قوت خود ادامه داده است زیرا قیمت پیش از یک حرکت بزرگ با یک مشکل کلیدی روبرو است، با توجه به اینکه شکستن بالای 1450 دلار برای قیمت اتریوم پس از حرکت در محدوده چقدر سخت بوده است. برای چند هفته در چند روز گذشته شاهد بودیم که بازار ارزهای دیجیتال مناسب‌تر به نظر می‌رسد، به طوری که شرکت‌هایی مانند بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) تغییرات قیمتی بسیار خوبی را در چند وقت اخیر نشان داده‌اند. با افزایش قیمت ETH از 1,300 دلار به منطقه 1,580 دلار به عنوان هدف قیمت پیشی گرفتن از BTC در روزهای آینده قبل از بسته شدن ماهانه آن. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم (ETH) در نمودار هفتگی

در چند وقت اخیر، اتریوم برای بازیابی شتاب صعودی خود تلاش کرده است. علیرغم عدم قطعیتی که بر فضای کریپتو حاکم شده است، قیمت اتریوم پس از پست «ادغام اتریوم» تا حدی کاهش نیافته است. قبل از ادغام، قیمت ETH از پایین ترین سطح هفتگی 900 دلار به بالاترین سطح 2030 دلار افزایش یافت.

قیمت ETH برای تکرار چنین افزایشی با مشکل مواجه شده است، به طوری که قیمت از آن بالا به 1260 دلار در هفته های اخیر کاهش یافته است.

پس از هفته‌ها معامله در محدوده‌ای در حالی که قیمت به حرکت یکنواخت خود از 1260 دلار به 1300 دلار ادامه داد، ETH سرانجام حرکتی را نشان داد و پس از بسته شدن قوی بالای 1370 دلار در نمودار هفتگی، به بالاترین سطح 1580 دلار رسید.

قیمت ETH با تصمیم دشواری برای صعود به بالای 1700 دلار مواجه است، زیرا این امر می‌تواند باعث حرکت صعودی بیشتر به محدوده 2000 دلار شود. از آنجایی که ساختار ETH و بازار ارزهای دیجیتال به طور کلی مثبت به نظر می‌رسد، می‌توانیم شاهد افزایش‌های بیشتری برای قیمت ETH برای شکستن 1700 دلار باشیم.

مقاومت هفتگی برای قیمت ETH – 1642-1700 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت ETH – 1350 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت ETH در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه ETH | منبع: ETHUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت اتریوم به پایین‌تر از مقاومت اصلی در 1640 دلار ادامه می‌دهد. پس از بیرون آمدن از مثلث نزولی خود،

قیمت ETH باید شکسته شود و بالای 1640 دلار بماند تا قیمت به منطقه 1700 دلار و احتمالاً 2000 دلار برسد که یک منطقه عرضه کلیدی برای اکثر معامله‌گران است.

ارزش اصلاحی فیبوناچی (Fib) 50٪ نشان می دهد که ETH قبلاً یک رد داشته است که قیمت در تلاش است بر آن غلبه کند. قیمت 1620 دلار مطابق با ارزش Fib 50٪ است. اگر قیمت اتریوم بالاتر از این سطح بسته شود، می‌توانیم شاهد افزایش تا 1700 دلار باشیم، که مقدار دقیق 61.8 درصد ارزش فیب است که به عنوان یک منطقه رد قوی عمل می‌کند.

مقاومت روزانه برای قیمت ETH – 1640-1700 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت ETH – 1450 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا