ارزهای دیجیتال

EOS رتبه دوم را به‌خاطر اعلام چارچوب Web3 «Antelope» در جامعه اجرا می‌کند – سکه‌های برتر برای تماشای ۲۲ تا ۲۸ اوت – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

EOS رتبه دوم را به‌خاطر اعلام چارچوب Web3 «Antelope» در جامعه اجرا می‌کند – سکه‌های برتر برای تماشای ۲۲ تا ۲۸ اوت - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 7

هفته گذشته پایان دوره کوتاه صعودی بود، زیرا تقریباً همه ارزهای دیجیتال با تعدیل مجدد قیمت شدید روبرو شدند. با کاهش بیش از 11 درصدی و 16 درصدی رهبرانی مانند BTC و ETH در 7 روز گذشته، اکثر آلتکوین‌ها از همین روند پیروی کردند و ضررهای هفتگی حتی بالاتری داشتند. در نتیجه، کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال از 1.21 تریلیون دلار به 1.06 تریلیون دلار کاهش یافت که تقریباً مشابه ارزش کل بازار چهار هفته پیش است.

3. Aave (AAVE)

Aave یک پلتفرم وام دهی و استقراض غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم است که با نام “ETHLend” آغاز شد، پروژه ای که توسط Stani Kulechov در سال 2017 راه اندازی شد. Aave تقریباً از 20 توکن مختلف پشتیبانی می کند و دارای ویژگی های منحصر به فرد و پیچیده ای مانند وام های فلش است که آن را پایدار می کند. از رقبای خود دور شود. در حالی که Aave ابتدا روی اتریوم راه اندازی شد، این پروتکل در چند سال گذشته به شبکه های Fantom، Avalanche، Polygon، Optimism، Arbitrum و Harmony گسترش یافته و اکنون در ۷ زنجیره در دسترس است. توکن AAVE توکن بومی پروتکل است که به دارندگان حقوق حاکمیت و همچنین تخفیف در هنگام تعامل با پروتکل Aave اعطا می کند. در حالی که پروتکل کاملاً متن باز است، کد آن به طور مرتب توسط اشخاص ثالث بررسی می شود و مکرراً امن تلقی می شود. با راه اندازی سومین تکرار خود – “Aave v3” – این پروتکل خود را به عنوان سومین پروتکل بزرگ DeFi از نظر TVL معرفی کرد. طبق گفته DeFi Llama، در حال حاضر بیش از 6.45 میلیارد دلار در پروتکل Aave قفل شده است.

از دارندگان توکن Aave خواسته شد پس از ادغام، به زنجیره اجماع اثبات سهام اتریوم متعهد شوند.

با توجه به انتقال قریب‌الوقوع اتریوم به اثبات سهام (PoS) از دارندگان توکن Aave (AAVE) خواسته شده است در یک درخواست Aave برای اظهار نظر (ARC) در 18 آگوست شرکت کنند. ARC مورد بحث از کاربران Aave می‌خواهد که «تعهد کنند به اتریوم Mainnet که تحت اجماع اثبات سهام بر روی هر فورک اتریوم که یک اجماع جایگزین را به عنوان شبکه اصلی آنها اجرا می کند، اجرا می شود. علاوه بر این، پس از ادغام، Aave DAO در حال اجرا بر روی زنجیره Ethereum PoS باید به عنوان سیستم حاکمیت “متعارف” در نظر گرفته شود. رای حمایتی همچنین به Community Guardian این قدرت را می‌دهد که Aave Deployments را بر روی هر فورکی که از هارد فورک پاریس Ethereum ایجاد می‌شود و شبکه اصلی PoS نیست، ببندد. موقعیت DAO از طریق این رأی حکومتی که به زودی راه اندازی خواهد شد، مشخص خواهد شد. با این وجود، سازندگان Aave انتظار دارند که یک پشتیبانی واضح و بلند از اجماع PoS داشته باشند، زیرا آنها عملاً حفظ یک بازار Aave بادوام را در هر فورک اتریوم که بر روی اجماع جایگزین (نه PoS) اجرا می‌شود، غیرممکن می‌دانند. از آنجایی که تعهد Aave به PoS امکان رشد مداوم پلتفرم را فراهم می کند، یک رأی مثبت حاکمیتی در این مورد می تواند باعث افزایش قیمت AAVE شود. در همان زمان Aave v3 به اوج میزان وام و بازپرداخت خود در این ماه از زمان عرضه در مارس 2022 رسید که برای اولین بار از 100 میلیون دلار در روز گذشت. با این وجود، Aave v2 هنوز بیشتر TVL پروتکل را به خود اختصاص می دهد. در حالی که ممکن است طول بکشد تا v3 به TVL نسخه 2 برسد، نسخه جدید پروتکل Aave در حال حاضر از نظر استفاده از همتای قدیمی پیشی گرفته است.

2. EOS (EOS)

EOS یک پلت فرم بلاک چین است که به کاربران اجازه می دهد قراردادهای هوشمند را مستقر کنند، برنامه های غیرمتمرکز (DApps) را اجرا کنند و توکن های سفارشی صادر کنند. این شبکه اصلی خود را در ژوئن 2018 راه اندازی کرد، پس از عرضه اولیه سکه (ICO)، که بیش از 4 میلیارد دلار برای توسعه زنجیره جمع آوری شد. در حالی که بسیاری از پلتفرم های دیگر مانند اتریوم، TRON و غیره ویژگی های مشابهی را ارائه می دهند، EOS قصد دارد خود را از رقبا از طریق مقیاس پذیری بهبود یافته و سرعت تراکنش های سریع تر متمایز کند. این زنجیره از مدل اجماع اثبات سهام (DPoS) استفاده می‌کند و دارای ظرفیت انجام بیش از 3000 تراکنش در ثانیه (TPS) است.

قیمت EOS به بالاترین حد دو ماهه پس از اعلام یک برنامه تشویقی جدید

EOS یکی از سکه های کمیاب بود که هفته را با رنگ سبز به پایان رساند. در واقع، افزایش 16 درصدی قیمت آن در 7 روز گذشته برای EOS کافی بود تا عنوان بهترین کوین هفته گذشته را از بین 100 ارز دیجیتال برتر کسب کند. در حال حاضر EOS با قیمت بالای دو ماهه بیش از 1.50 دلار معامله می شود. اما چه چیزی به این روند صعودی دامن می زند، در حالی که سایر سکه ها به سمت جنوب حرکت می کنند؟ خوب، برای شروع، بنیاد شبکه EOS یکشنبه گذشته، 14 آگوست، ثبت‌نام‌های برنامه تشویقی Yield+ خود را آشکار و باز کرد. هدف این برنامه جذب برنامه‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که برای کاربران خود سود ایجاد می‌کنند و فعالیت و TVL EOS را افزایش می‌دهند. زیست بوم. از زمان اعلام Yield+ افزایش قابل توجهی در تقاضا برای توکن های EOS وجود داشته است، اما انتظار می رود افزایش واقعی در 28 آگوست، زمانی که پاداش های پروتکل های DeFi که سرمایه گذاران را جذب کرده و TVL EOS را افزایش داده اند، فعال شود.

علاوه بر این، شبکه EOS به زودی به EOSIO تغییر نام می‌دهد تا از Block.One، شرکتی که در ابتدا شبکه را طراحی کرده بود فاصله بگیرد. علاوه بر این، جامعه EOS در حال حاضر در حال آماده‌سازی برای ارتقاء Mandel Consensus v3.1 است که در حال حاضر برنامه‌ریزی شده است. 21 سپتامبر. این ارتقا که از طریق هارد فورک انجام می‌شود، شامل تغییر به Antelope به‌عنوان چارچوب اصلی بلاک‌چین می‌شود. Antelope یک چارچوب باز توسط جامعه برای ساخت محصولات و خدمات نسل بعدی Web3 است که از DPoS استفاده می کند، درست همانطور که EOS اکنون از آن استفاده می کند. در نهایت، با توجه به نقشه راه فشرده آن برای Q3 و Q4، به نظر می رسد EOS سکه خوبی برای نگه داشتن در میان مدت و بلندمدت باشد. در میان چیزهای دیگر، توسعه‌دهندگان EOS قصد دارند رمزنگاری‌های اولیه جدیدی را معرفی کنند و یک ویژگی ارتباطی بین بلاک چین را در Q4 اضافه کنند.

تصویر
نقشه راه EOS برای سه ماهه سوم و چهارم 2022. (منبع: ایو لو رز، مدیر عامل ENF)

اتریوم (ETH)

اتریوم یک بلاک چین منبع باز است که پیشگام عملکرد قراردادهای هوشمند در سال 2015 بود. اتر (ETH) که در حال حاضر دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است، دارایی بومی اتریوم است. اگرچه می توان از آن به عنوان رسانه ای برای انتقال ارزش بین آدرس های مختلف اتریوم نیز استفاده کرد، اما بیشتر برای اجرای قراردادهای هوشمند مختلف استفاده می شود. بلاک چین اتریوم چندین نوآوری مبتنی بر بلاک چین از جمله ICO، DeFi، NFT و DAO را فعال کرده است. بلاک چین اتریوم همچنین میزبان توکن‌های بی‌شماری ERC20 با ابزارهای مختلف است – این توکن‌ها شامل توکن‌های Exchange (OKB، HT، UNI)، توکن‌های DeFi (LINK، MKR، COMP، SNX، و غیره) و چندین استیبل کوین مانند USDC، DAI، TUSD، و USDT. اتریوم در حال حاضر به پایان فرآیند انتقال از اثبات کار به بلاک چین اثبات سهام نزدیک شده است. پس از راه اندازی کامل اتریوم 2.0، این شبکه می تواند تراکنش های بیشتری را با سرعت بالاتری نسبت به امروز انجام دهد. امیدواریم این کار هزینه های شبکه را نیز کاهش دهد، که پاشنه آشیل شناخته شده اکوسیستم اتریوم است.

CME معاملات گزینه های اتریوم را تنها چند روز قبل از اینکه “ادغام” انجام شود، راه اندازی می کند

Ethereum برای سومین بار در فهرست بهترین سکه‌های تماشای ما در پنج هفته گذشته پیشتاز است – فینال بزرگ موردانتظار این شبکه برای انتقال از PoW به PoS که برای اواسط سپتامبر در نظر گرفته شده است، بزرگترین داستان ارزهای دیجیتال در چند ماه گذشته بوده است. . انتظارات برای “ادغام” همچنان در حال افزایش است و قیمت ETH برای مدت کوتاهی از 2000 دلار در اوایل این ماه فراتر رفت. علاوه بر این، اتریوم به قیمت بالای 8 ماهه خود در مقایسه با BTC در اواسط آگوست رسیده است. بسیاری از تحلیلگران نقشه راه واضح تر و تاریخ ادغام نهایی تعیین شده (که در حال حاضر در 15 سپتامبر تخمین زده می شود) را به عنوان یکی از دلایل کلیدی عملکرد ETH اخیراً از BTC ذکر می کنند. علاوه بر این، گروه CME، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان مشتقات در جهان، اخیراً اعلام کرده است که قصد دارد معاملات گزینه های اتریوم را راه اندازی کند. اگر محصول مالی جدید با موفقیت از بازبینی نظارتی عبور کند، معاملات گزینه‌ها در 12 سپتامبر، درست چند روز قبل از ادغام آغاز می‌شود. راه‌اندازی گزینه‌های ETH پس از آن صورت می‌گیرد که CME گزینه‌های اتریوم با اندازه میکرو را در مارس امسال و معاملات آتی اتریوم را در دسامبر 2021 معرفی کرد. هفته تجزیه و تحلیل فنی نشان می دهد که ETH باید 2000 دلار را پس بگیرد تا روند صعودی دوباره به دست بیاورد، در حالی که اگر به زیر خط SMA 50 روزه سقوط کند، که در حال حاضر در حدود 1500 دلار به ازای هر سکه است، وارد بازار نزولی حتی عمیق تری خواهد شد.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا