ارزهای دیجیتال

Dua.com فروش توکن DUA را در پلتفرم AlianceBlock Fundrs آغاز کرد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Dua.com فروش توکن DUA را در پلتفرم AlianceBlock Fundrs آغاز کرد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

در 23 نوامبر 2022، Dua.com، استارتاپ سوئیسی با بیش از 5 میلیون کاربر، اولین پروژه ای بود که فروش توکن را در پلت فرم سرمایه گذاری مشارکتی همتا به همتا AlianceBlock، Fundrs آغاز کرد. فروش در حدود ساعت 17:00 CET در تاریخ مذکور آغاز شد و انتظار می‌رود در همان ساعت، 17:00 CET، در 14 به پایان برسد.هفتم دسامبر 2022.

Dua.com در حال حاضر موقعیت خوبی برای استفاده از همه چیزهایی که Fundrs پس از فهرست شدن در این پلتفرم اخیراً ارائه می‌دهد، بود. با شروع فروش توکن خود، Dua.com، Fundrs را به روی جامعه DeFi باز کرده است. اکنون افراد و مشاغل می توانند از برنامه های مختلف آن بهره مند شوند.

آنچه باید درباره Dua.com بدانید

Dua.com به طور رسمی یک استارت آپ مستقر در سوئیس است. با این حال، اشتراکات زیادی با سازمان غیرانتفاعی مستقر در هلند، Dua Foundation دارد. سازمان هایی که نام مشابهی دارند متعهد به معرفی جوامع تکه تکه شده در سطح جهانی به توکن DUA خود هستند و به تقویت اقتصاد داخلی و تجربه اعضای مختلف جامعه کمک می کنند.

آردیت تریکشیقی، مدیر ارشد پرداخت در Dua.com، در مورد راه اندازی توکن خود و برنامه های پیش رو گفت:

راه اندازی توکن DUA یک نوآوری برای صنعت همسریابی است. DUA به 5 میلیون کاربر dua.com و spotted.de این امکان را می دهد تا در یک اقتصاد مجازی مشارکتی شرکت کنند که طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهد و هر روز به طور تصاعدی در حال رشد است و میلیون ها فرد و کسب و کار، بخشی از جوامع پراکنده در سطح جهانی که اینگونه نیستند. توسط ارائه دهندگان مالی سنتی مانند بانک ها و اپراتورهای انتقال پول پشتیبانی می شود.

همانطور که قبلا اشاره شد، Dua.com در حال حاضر بیش از 5 میلیون کاربر دارد. همچنین با معرفی توکن Dua، این کاربران را وارد صحنه ارزهای دیجیتال و وب 3 کرده است. Dua AG همراه با بنیاد Dua مستقر در هلند، افرادی را که به دنبال روابط مبتنی بر ارزش‌ها، منشاء، تحصیلات، زبان و موارد دیگر هستند، به یکدیگر متصل می‌کند.

نهادهای دعا همچنین متعهد به ترویج اقتصادی مبتنی بر شایستگی هستند. آن‌ها از طریق اپلیکیشن‌های مربوطه خود، dua.com و spotted.de، یک تجربه توکن‌شده را با سیستم پاداش مبتنی بر فعالیت‌های درون‌برنامه و شهرت کاربر تسهیل می‌کنند. همه چیز در مورد مشارکت در یک اقتصاد عادلانه است و Dua.com و Dua Foundation آماده هستند.

معنی فروش توکن در Fundrs چیست؟

Dua.com پس از جمع آوری 4 میلیون دلار در سری A، سفر توکن کردن 5 میلیون کاربر خود را آغاز کرد. اکنون، توکن خود را در دسترس جامعه کاربران Fundrs قرار داده است. Fundrs که توسط AllianceBlock ایجاد شده است، یک نقطه ورود کلیدی برای افزایش سرمایه است. این بدان معناست که dua.com با ارائه فرصت‌هایی به افراد و مشاغل منتخب برای خرید توکن خود، پول بیشتری جمع‌آوری می‌کند.

با توجه به نحوه عملکرد Fundrs، درک اینکه چرا Dua.com آن را برای فروش توکن خود انتخاب می کند آسان است. پلت فرم تامین مالی AllianceBlock سرمایه گذاران امیدوار و کسب و کار/استارتاپ های همفکر را گرد هم می آورد. از یک زیرساخت غیرمتمرکز برای کمک به پروژه‌های مبتنی بر بلاک چین و استارت‌آپ‌های سنتی (که در مجموع «جویندگان» نامیده می‌شوند) برای دریافت بودجه از کاربران پلتفرم (که در مجموع «فاندرس» نامیده می‌شوند، استفاده می‌کند. سرمایه‌گذاران همچنین به طیف وسیعی از گزینه‌های تامین مالی دسترسی خواهند داشت که بعداً در چرخه‌های سرمایه‌گذاری پروژه در دسترس خواهند بود. چنین فرصت هایی می تواند شامل وام های همتا به همتا، وام های قابل تبدیل و غیره باشد.

بسته بندی

Dua.com پلتفرم مناسبی را برای فروش توکن خود انتخاب کرد. اهداف آن در راستای نظام اقتصادی جدید است AlianceBlock قصد دارد با Fundrs ایجاد کند. اکوسیستم مبتنی بر Dua افراد همفکر را گرد هم می آورد و Fundrs به ​​ارائه فرصت ها به افراد و مشاغل با اهداف مشابه ادامه خواهد داد. با توجه به آنچه تاکنون به دست آورده است و مسیری که در حال حرکت است، به راحتی می توان نتیجه گرفت که dua.com ممکن است به یک پروژه بزرگ مبتنی بر بلاک چین تبدیل شود. بنابراین، شرکت در فروش توکن آن در Fundrs توصیه می شود.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا