ارزهای دیجیتال

Dogelon در 24 ساعت گذشته 6.15٪ پرش می کند – آیا ELON می تواند بیشتر رالی کند؟

Dogelon Mars (ELON) فقط یک سکه میم دیگری نیست. در واقع، تیم رمزنگاری آن این توکن ERC-20 را به عنوان یک ارز جهانی نشان می دهد.

توکن ELON به شدت در حال رشد بوده و یک شبه جهش رشد خارق العاده 6.15 درصدی را تجربه کرده است.

میم کوین ELON در حال حاضر با قیمت 0.0000003618 دلار معامله می شود. تا به امروز، سرمایه گذاران تلاش می کنند ارزش Dogelon Mars (ELON) را در سطوح قیمتی پایین تر به صفر برسانند زیرا یک الگوی مثلث متقارن را در نمودارهای قیمت فعلی تشکیل می دهد.

از زمان انتشار، به نظر می‌رسد که الگوی ادامه‌ای شکل می‌گیرد که احتمالاً می‌تواند منجر به شکست در مسیر صعودی شود.

Dogelon Mars (ELON) از بیت‌کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال سبز پیروی می‌کند، زیرا میم کوین جدید در بلوک 62 درصد افزایش یافته است.

پروژه Dogelon Mars (ELON) چیست؟

گفته می‌شود که پروژه ELON این رویا یا ماموریت را دارد که آسیب‌های ناشی از کلاهبرداری و کلاهبرداری‌های ارزهای دیجیتال را جبران کند. بدیهی است که جامعه Dogelon Mars (ELON) همچنین توکن های ELON را به قربانیان کلاهبرداری رمزارز اهدا می کند.

Dogelon Mars (ELON) از یک شخصیت NFT سریال کمیک الهام گرفته شده است. میم کوین با تم سگ که بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است در 23 آوریل 2021 در صحنه کریپتو معرفی شد، اما در نوامبر 2021 محبوبیت خود را افزایش داد. تیم کریپتو همچنین در مورد برنامه های خود برای گسترش توضیح داد. پروژه ELON

با قضاوت بر اساس تجزیه و تحلیل فنی، سکه میم ELON بیش از 62 روز است که با الگوی مثلث متقارن حرکت می کند. تماشای این موضوع قطعاً هیجان‌انگیز است، به‌ویژه زمانی که تنش بین خطوط روند حمایت و مقاومت در حال چرخش است. در واقع، گاوها و خرس‌ها در یک مبارزه دائمی هستند تا ببینند قیمت بعدی کجا می‌رود.

آیا ELON آن را می سازد یا می شکند؟

بنابراین، اگر گاوها با حرکت مثبت قیمت ثابت بمانند، به احتمال زیاد شاهد نقضی خواهیم بود که ممکن است منجر به افزایش قیمت ELON 78.6٪ شود. هدف برای این دیدگاه صعودی 0.0000006448 دلار است.

در مقابل، معامله‌گران باید پیش‌بینی کنند که در منطقه 0.000000502 دلاری با مقاومت عظیمی در برابر میم کوین ELON مواجه خواهند شد که عمدتاً به دلیل نوسان پایین تصویر شده از 22 ژانویه سال جاری است که به مقاومت تبدیل شده است.

به غیر از الگوی مثلث متقارن، ظاهر یک شمع چکشی نیز وجود دارد که به صورت صعودی ساخته شده است که در نمودار هفتگی دیده می شود.

برای اکثر قسمت ها، شمع چکشی را می توان در انتهای یک روند نزولی مشاهده کرد. با این حال، شتاب خرید قوی باعث افزایش قیمت سکه ELON شده است.

در صورتی که سکه Dogelon Mars (ELON) به سطح مقاومت برسد، افزایش قیمت به احتمال زیاد ادامه خواهد داشت. با این حال، با توجه به هجوم عوامل کلان اقتصادی که مانع از روند صعودی می‌شوند، در این مرحله می‌تواند نتیجه‌ای جبران‌کننده یا شکسته باشد.

Crypto total market cap at $1.08 trillion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Watcher Guru, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا