ارزهای دیجیتال

DOGELIENS و POLKADOT ممکن است به زودی خریدی پرخطر باشند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

تصمیمات سرمایه گذاری در بازار کریپتو یا هر حوزه دیگری معمولاً با دو گزینه همراه است – سود یا زیان. با این حال، برخی از دارایی‌های کریپتو سودآورتر یا پرخطرتر از سایرین هستند. این امر برای سرمایه گذاران رمزارز ضروری است که قبل از خرید آلت کوین هایی با چشم انداز عالی را در نظر بگیرند.

هر خرید کریپتو مخاطره‌آمیز است، اما برخی از آنها در بلندمدت ریسک‌پذیر می‌شوند. Polkadot (DOT) و Dogeliens (DOGET) می توانند تا قبل از پایان سال آینده، خریدهای با ریسک باشند. آلت‌کوین‌ها مدت زمان متضادی در بازار کریپتو دارند، اما چشم‌اندازهای امیدوارکننده‌ای برای بازدهی عالی مشترک دارند.

پولکادوت (DOT)

1668345622 273 DOGELIENS و POLKADOT ممکن است به زودی خریدی پرخطر باشند

DOT واحد پول بومی پولکادوت است. این توکن عملکردهای متعددی را در شبکه تفسیرپذیری بلاک چین انجام می دهد و عملکرد و امنیت مناسب را تضمین می کند. دارندگان DOT می‌توانند از حق حاکمیت و رای برخوردار شوند و شرکت‌کنندگان شبکه همچنین می‌توانند توکن را برای جوایز به اشتراک بگذارند. ابزار DOT در این پلتفرم همچنین شامل پیوند توکن‌ها به بلاک چین‌های خاصی به نام پاراچین در شبکه پولکادوت است.

1668345623 668 DOGELIENS و POLKADOT ممکن است به زودی خریدی پرخطر باشند

دارایی کریپتو یکی از با ارزش‌ترین دارایی‌ها در بازار سکه با ارزش بازار است. ارزش بازار آن نزدیک به 8 میلیارد دلار است و در بین 12 ارز دیجیتال برتر در فضای رمزنگاری قرار می گیرد. DOT به عنوان یک خرید سودآور شناخته شده است، به جز در دوره های نزولی که عموماً بر هر دارایی رمزنگاری در بازار کریپتو تأثیر می گذارد.

آخرین روند صعودی DOT با بالاترین رکورد جدید ثبت شد و از قیمت بازار 50 دلار گذشت. این ارز دیجیتال در حال حاضر برای رسیدن به مرز 10 دلار تلاش می کند، اما تحلیلگران بر این باورند که می تواند بهترین نقطه برای خرید باشد. Polkadot (DOT) تمایل زیادی به دستیابی به قیمت بازار دو رقمی در سال آینده دارد که آن را به یک دارایی ارز دیجیتال با ارزش تبدیل می کند.

Dogeliens (DOGET)

1668345623 467 DOGELIENS و POLKADOT ممکن است به زودی خریدی پرخطر باشند
DOGELIENS و POLKADOT ممکن است به زودی خریدی پرخطر باشند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 8

Dogeliens یک میم سکه جدید است که سرگرمی، هیجان و مزایای متاورس، GameFi، و سکه های میم را برای استفاده کاربران ترکیب می کند. سکه میم سیاره خود را نشان خواهد داد – فضای مجازی به نام Puptopia. کاربران می توانند NFT ها را با استفاده از توکن Dogeliens (DOGET) برای کشف تجربه متاورس و بهره مندی از مزایای مالی، ضرب کنند.

Dogeliens یکی دیگر از سکه‌های میم با تم سگ خواهد بود، اما بر خلاف دیگران، از کاربردهای تعریف شده برخوردار است. توسعه دهندگان متعهد به رشد جامعه Dogeliens هستند و آن را به یکی از بهترین ها در اکوسیستم Doge تبدیل می کنند.

1668345623 140 DOGELIENS و POLKADOT ممکن است به زودی خریدی پرخطر باشند

DOGET نقش مهمی در اکوسیستم Dogeliens ایفا می کند. فراتر از کارکردهای آن در متاورس، به دارندگان قدرت رای می دهد و به آنها اجازه می دهد در حاکمیت پروتکل شرکت کنند. Dogeliens رشد و پیشرفت دانش را در اولویت قرار می دهد، به ویژه در فضای رمزنگاری.

بنابراین، اکوسیستم دارای یک دانشگاه و یک آکادمی خواهد بود. اولی دانشگاه بارکینگتون نامیده می شود و کاربران می توانند درباره NFT ها، بلاک چین ها و DeFi اطلاعات بیشتری کسب کنند. از سوی دیگر، آکادمی به تازه‌کارهای رمزنگاری اطلاعات بیشتری درباره جهان ارزهای دیجیتال خواهد آموخت.

1668345623 140 DOGELIENS و POLKADOT ممکن است به زودی خریدی پرخطر باشند

Dogeliens (DOGET) حدود 25 میلیارد عرضه خواهد داشت که تنها 30 درصد آن در پیش فروش موجود است. این باعث می شود پیش فروش آن فرصت محدودی برای سرمایه گذارانی باشد که به دنبال ورود زودهنگام هستند. می‌توانید با پیوستن به پیش‌فروش در مرحله اول، از اجرای عالی پیش‌بینی‌شده Dogeliens پس از راه‌اندازی بهترین استفاده را ببرید.

عضویت در جامعه Dogeliens، بهره مندی از جوایز و مشوق های متعدد آن را آسان می کند. شما می توانید در 10000 دلار هدیه آن در اینجا شرکت کنید، اما ممکن است برای واجد شرایط بودن به توکن پیش فروش نیاز داشته باشید.

به پیش فروش بپیوندید:

وب سایت: https://dogeliens.io/

پیش فروش: https://buy.dogeliens.io

تلگرام: https://t.me/DogeliensOfficial

سلب مسئولیت: این یک مقاله حمایت شده است. دیدگاه ها و نظرات ارائه شده در این مقاله لزوماً منعکس کننده دیدگاه های CoinChecup نیستند. محتوای این مقاله نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. همیشه قبل از تصمیم به خرید، فروش یا انتقال هر گونه دارایی رمزنگاری شده، تحقیق خود را انجام دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا