ارزهای دیجیتال

Dogecoin (DOGE) منجر به سود در میان سکه های برتر می شود

آلفا memecoin، Dogecoin (DOGE)، همچنان به تأثیر نوسانات بازار ادامه می دهد. سکه سودهای قبلی خود را در پی روند نزولی بازار از دست داد. سکه نوپا BTC در هفته گذشته بیش از 5 درصد کاهش یافت و ETH حدود 8 درصد کاهش یافت. به طور مشابه، توکن DOGE در نمودار هفته به هفته خود بیش از 8 درصد کاهش داشت و 1.27 درصد در روز از دست داد. با 0.083 دلار، Dogecoin به طور خطرناکی نزدیک به کف 0.083 دلار هفته خود معامله می شود. هر حرکت نزولی ممکن است آن را تحت تأثیر قرار دهد و سود قابل توجهی را از دست بدهد.

Dogecoin، مانند بقیه بازار، پس از انفجار FTX در اوایل این هفته سقوط کرد. از آنجایی که سکه های برتر برای بازیابی تلاش می کنند، Dogecoin همچنان توانسته است در روزهای اخیر معامله گران را جذب کند. اگرچه حجم معاملات در روز گذشته بیش از 40 درصد کاهش یافته است، اما همچنان امید به افزایش در روزهای آینده وجود دارد.

موسس Doge در برابر بازگشت FTX SBF صحبت می کند

روز چهارشنبه، سام بنکمن-فرید به توییتر روی آورد تا برنامه های خود را برای “افزایش نقدینگی، کامل کردن مصرف کنندگان و راه اندازی مجدد” اعلام کند. اطلاعیه SBF پس از تشکیل پرونده ورشکستگی صرافی تحت “فصل 11” در روز جمعه، 11 نوامبر انجام شد. اما بیلی مارکوس، که در توییتر با نام شیبتوشی ناکاموتو شناخته می شود، هیچ کدام از آن ها را نداشت. بنیانگذار Doge اصرار داشت که با توجه به نقشی که در شکست FTX ایفا کرد، نباید به SBF فرصت دوم داده شود.

مدیر عامل سابق FTX می گوید انباشت ماهانه دارایی های کسب و کار او از بدهی های آنها بیشتر است. این ادعاها علیرغم اینکه FTX یک سیاهچاله 10 میلیارد دلاری را در حساب های خود پنهان کرده است، مطرح می شود. با این حال، SBF کاملاً روشن کرد که آنها اوراق بهادار قابل انتقال نیستند. در یک سری توییت، SBF افشا شد که دارایی FTX در مجموع 8 میلیارد دلار است. از این تعداد، 5.5 میلیارد دلار به عنوان “نیمه مایع” طبقه بندی شد و 3.5 میلیارد دلار غیرقابل فروش بود.

این کارآفرین ارزهای دیجیتال با بیان اینکه Alameda در FTX International و FTX US دارای موقعیت حاشیه است، ادامه داد. وی افزود: این شرکت منابع لازم برای جبران خسارت تمام مصرف کنندگان را در اختیار دارد. با این حال، توسعه دهنده Dogecoin به شدت با این ایده مخالف است. با توجه به او، “کسانی که مرتکب کلاهبرداری های عظیم می شوند” نباید “فرصت دومی برای انجام دوباره کلاهبرداری های عظیم” داده شود.

قیمت Dogecoin در حال حاضر در حدود 0.0841 دلار در نوسان است. | منبع: نمودار قیمت DOGEUSD از TradingView.com

آیا دوج می تواند به 0.1 دلار برسد؟ نمودارها چه می گویند

در پی رکود بازار توسط سقوط FTX، قیمت دوج کوین بیش از 43 درصد کاهش یافت. اما پس از رسیدن به حداقل 0.0790 دلار، این ارز دیجیتال در حال افزایش است. memecoin در حال حاضر با قیمت 0.0850 دلار معامله می شود و ممکن است از کمک گاوها برای بازگشت به موقعیت ثابت استفاده کند.

با توجه به RSI، افزایش زیادی در فشار خرید وجود نداشته است. بنابراین، ارز دیجیتال زیر سطح مقاومت 0.0914 دلاری خود معامله می شود. در صورت افزایش فشار خرید، DOGE ممکن است دوباره به سطح مقاومت 0.0914 دلاری بازگردد. در این مرحله، ممکن است بالاتر از آن شکسته شود یا شاید آن سطح را به پشتیبانی تبدیل کند.

با این حال، باید بر ناکارآمدی واقع در 0.0962 دلار، معروف به شکاف ارزش منصفانه (FVG) غلبه کند. اگر بتواند از این محدوده خارج شود، یک قدم به تکمیل افزایش 18.5 درصدی و رسیدن به 0.1000 دلار نزدیک‌تر خواهد شد. بازار ارزهای دیجیتال هنوز نسبتاً مستعد اصلاحات است. بنابراین معامله گرانی که انتظاری جز خبرهای خوب ندارند، باید قبل از سرمایه گذاری در آن منتظر بمانند.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا