ارزهای دیجیتال

Dogecoin (DOGE) صعودی بالای 0.09 دلار باقی می ماند. چشم 0.15 دلار

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • قیمت DOGE همچنان صعودی است زیرا قیمت بالای 0.1 دلار باقی می ماند تا احساسات صعودی خود را حفظ کند.
  • با تسلط گاوها بر بازار، قیمت DOGE همچنان قوی است. هدف این قیمت افزایش به سمت 0.15 دلار است
  • قیمت DOGE بالاتر از میانگین متحرک نمایی روزانه (EMA) 50 و 200 معامله می شود.

اکشن قیمتی که توسط Dogecoin (DOGE) نمایش داده می‌شود، نمایشی برای تماشا بوده است و در چند وقت اخیر بهتر از اتریوم (ETH) و بیت‌کوین (BTC) عمل کرده است.

در بازه زمانی بالا، قیمت Dogecoin (DOGE) قوی به نظر می رسد و در صورت خوش بین بودن بازار، نتیجه احتمالی یک حرکت روند صعودی خواهد بود.

علیرغم جهش تسکین و عدم اطمینان پیرامون بازار کریپتو، شکست FTX همچنان به عنوان کاتالیزوری برای پایین آمدن بازار عمل می کند.

اثر دومینو حماسه FTX و سایر سرمایه گذاران بزرگ بازار را متوقف کرده است، زیرا هنوز حرکت قابل توجهی انجام نداده است و نگرانی ها را در مورد جهت گیری بازار افزایش داده است. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin (DOGE) در نمودار هفتگی

علیرغم جهش تسکین در سراسر بازار، با افزایش قیمت DOGE از پایین ترین سطح هفتگی 0.08 دلار به 0.104 دلار، بازار کریپتو نامطمئن و متلاطم است و بر قیمت DOGE تأثیر می گذارد.

با توجه به اخبار بسیار در مورد تسلیم شدن قریب الوقوع تمام دارایی های رمزنگاری شده همراه با FTX و سایر پروژه های رمزنگاری که از ورشکستگی رنج می برند، ممکن است به زودی به پایان برسد.

قیمت DOGE پس از نشان دادن قدرت بسیار بالا از پایین ترین سطح هفتگی 0.08 دلار به 0.088 دلار که قیمت قادر به شکستن به بالای 0.15 دلار نبود، یک بسته هفتگی زیر منطقه مهم 0.09 دلار داشت.

با توجه به اینکه قیمت DOGE در یک بازه زمانی پایین صعودی به نظر می‌رسد، در صورتی که بازار جهش تسکین یافته خود را دوباره به دست آورد، قیمت می‌تواند تا سقف 0.15 دلار افزایش یابد.

مقاومت هفتگی برای قیمت DOGE – 0.15 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت DOGE – 0.09 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت DOGE در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه DOGE | منبع: DOGEUSDT در Tradingview.com

قیمت DOGE پس از بسته شدن بالای 0.088 دلار در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی قوی باقی می ماند. با هدف رد شدن قیمت DOGE از منطقه 0.12 دلار، می توانیم شاهد افزایش قیمت تا سقف 0.15 دلار باشیم.

قیمت DOGE در حال حاضر با 0.12 دلار بالاتر از 50 و 200 EMA معامله می شود که از کاهش قیمت DOGE به 0.09 دلار حمایت می کند.

اگر قیمت DOGE شکسته شود و بالاتر از سطح فیبوناچی 38.2 درصد باقی بماند، می‌توانیم شاهد افزایش قیمت بیشتر برای قیمت DOGE باشیم که نشان‌دهنده دستورات خرید بیشتر و کنترل گاوهای نر است.

اگر قیمت DOGE نتواند تغییر کند، منطقه 0.11 دلار مربوط به 50٪ از ارزش Fib است. بسته به احساسات بازار، می‌توانیم قیمت 0.1 دلار یا کمتر را دوباره آزمایش کنیم.

مقاومت روزانه برای قیمت DOGE – 0.12 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت DOGE – 0.09 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا