ارزهای دیجیتال

Dogecoin (DOGE) در عرض 24 ساعت 2.58٪ صعود می کند، آیا می تواند قبل از پایان هفته به 0.1 دلار برسد؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

دوج کوین (DOGE) علیرغم هجوم بازار، در روز گذشته شاهد حرکت مثبتی بوده است. میم کوین در زمانی که اکثر بازار ارزهای دیجیتال از نظر قیمت با مشکل مواجه بود، توانست بیش از 2.5 درصد سود داشته باشد. در حال حاضر، DOGE هنوز در یک سطح کوتاه مدت خوب ایستاده است، اما 0.1 دلار همچنان سطحی است که باید برای دارایی دیجیتال شکست بخورد.

Dogecoin شتاب به دست می آورد

در 24 ساعت گذشته شاهد بودیم که Dogecoin حرکتی بسیار مورد نیاز را در بازار ایجاد کرد. در ساعات اولیه روز سه‌شنبه شاهد افزایش قیمت بود که این دارایی دیجیتال را درست به بالای سطح قیمت 0.099 دلار رساند. DOGE در حال حاضر به روند خود در امتداد این خط برای بخش بهتری از صبح ادامه داده است، اگرچه افزایش حرکت نشان می دهد که ممکن است بتواند آن را برای مدت طولانی تری حفظ کند.

در این مدت، حجم معاملات Dogecoin نیز به بالاتر از 600 میلیون دلار برای دوره 24 ساعته رسیده بود. این نشان داد که افزایش قیمت نیز از کجا ایجاد شده است. این نشان دهنده افزایش 48 درصدی در حجم معاملات بود که عمدتاً ناشی از معاملات نهنگ بود.

انباشت نیز برای دارایی دیجیتال پایدار بوده است زیرا بازار مشتاقانه منتظر تحولات بیشتری از تصاحب توییتر توسط ایلان ماسک است. به همین ترتیب، ارزش بازار میم کوین به 12 میلیارد دلار افزایش یافت و به آن امکان داد تا جایگاه خود را به عنوان هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار حفظ کند.

DOGE price at $0.089 | Source: DOGEUSD on TradingView.com

آیا DOGE می تواند 0.1 دلار مطالبه کند؟

با بازار نزولی، چشم انداز قیمت ارزهای دیجیتال از جمله Dogecoin تعدیل شده است. در عوض، سطح مورد نظر برای DOGE اکنون به 0.1 دلار منتقل شده است، جایی که خرس ها همچنان به مقاومت قابل توجهی ادامه می دهند. این امر بازیابی DOGE را به بالای 0.09 دلار مهم تر می کند زیرا آن را یک قدم به آزمایش این سطح بحرانی نزدیک تر می کند.

اگر DOGE با موفقیت از 0.1 دلار عبور کند، آن را به راحتی بالاتر از میانگین متحرک 50 روزه خود قرار می دهد. به طور طبیعی، این یک روند صعودی برای دارایی دیجیتال است، حتی اگر فقط برای کوتاه مدت باشد، و سطح بحرانی بعدی بالای 0.12 دلار خواهد بود.

بهبود اخیر DOGE نیز شاخص ها را به سمت خرید تبدیل کرده است، به خصوص در کوتاه مدت. این بدان معناست که اکنون پشتیبانی از ارز دیجیتال 0.08 وجود دارد که انتظار می‌رود تا پایان هفته ادامه داشته باشد. اگر اینطور نباشد، حمایت حیاتی بعدی 0.075 دلار است که با توجه به عملکردهای قبلی این دارایی دیجیتال یک نقطه خیانت آمیز است.

DOGE در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 0.089 دلار معامله می شود. اگرچه در نمودار روزانه سبز است، اما میم کوین در هفت روز گذشته همچنان بیش از 10 درصد کاهش داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا