ارزهای دیجیتال

Dogecoin (DOGE) بیش از 150٪ در 7 روز شکست می خورد. آیا تاپ هنوز وارد شده است؟

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • قیمت DOGE در حالی که به روند صعودی خود ادامه می‌دهد و چشم‌ها روی قیمت 0.2 دلار است، قدرت خود را نشان می‌دهد.
  • DOGE می تواند افزایش بیشتری داشته باشد زیرا قیمت با خارج شدن از الگوی ادامه صعودی با چشم به راه صعود بیشتر، سوگیری صعودی بیشتری ایجاد می کند.
  • قیمت DOGE در تمام بازه‌های زمانی قوی باقی می‌ماند زیرا قیمت بالاتر از میانگین‌های متحرک نمایی (EMA) 50 و 200 معامله می‌شود.

اقدام قیمتی که توسط Dogecoin (DOGE) در چند روز گذشته به نمایش گذاشته شد، فوق‌العاده بوده است، زیرا قیمت Dogecoin (DOGE) به یک عملکرد برجسته تبدیل شده است که سرخوشی یک بازار گاوی را در قلب بسیاری ایجاد کرده است. قیمت بیت کوین (BTC) سناریوی صعودی تری را در بازار کریپتو ایجاد می کند. این همچنین به عنوان یک کاتالیزور برای قیمت DOGE عمل کرده است، با توجه به اینکه چگونه بازار در همه تابلوها کمی آرامش را آغاز کرده است. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin (DOGE) در نمودار هفتگی

بازار کریپتو به طور فزاینده‌ای استقبال می‌کند زیرا بسیاری از آلت‌کوین‌ها در 7 روز گذشته پس از خروج از حرکت محدود خود، بیش از 150 درصد سود تولید می‌کنند. امثال DOGE در چند وقت اخیر شاهد دویدن های عالی بوده اند که از پایین ترین سطح 0.055 دلار به بالاترین سطح 0.15 دلار رسیده اند.

هفته‌های گذشته برای فضای کریپتو سخت بود و بسیاری از آلت‌کوین‌ها در تلاش برای حفظ حوزه‌های پشتیبانی کلیدی خود بودند. با توجه به اینکه هفته امیدوارکننده تر به نظر می رسد و قیمت بیت کوین (BTC) در حال افزایش است، بازار ارزهای دیجیتال تا حدودی از آرامش برخوردار شده است.

پس از بسته شدن هفتگی آن به بالای 0.07 دلار، قیمت DOGE به بالاترین سطح 0.14 دلار رسید. قیمت با رد جزئی مواجه شد تا به منطقه 0.15 دلار برسد. قیمت تلاش کرد تا بالاتر از این منطقه شکسته شود.

قیمت DOGE ساختار صعودی خود را در بالای منطقه 0.145 دلار حفظ کرده است، زیرا قیمت DOGE به افزایش قیمت به منطقه 0.18 دلار چشم دوخته است که می تواند در افزایش قیمت آن به 0.2 دلار بسیار کلیدی باشد. اگر قیمت DOGE نتواند بر 0.2 دلار غلبه کند، می توانیم شاهد کاهش قیمت به 0.18-0.15 دلار باشیم.

مقاومت هفتگی برای قیمت DOGE – 0.18-0.2 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت DOGE – 0.145 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت DOGE در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه DOGE | منبع: DOGEUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت DOGE همچنان قوی به نظر می رسد زیرا قیمت از الگوی ادامه صعودی خود خارج شد و برای سفارشات خرید بیشتر کمی عقب نشینی کرد. قیمت DOGE با حجم خوب تا بالای 0.158 دلار به رشد خود ادامه داده است، اما با کمی رد مواجه شده است.

APE در حال حاضر با قیمت 4.9 دلار معامله می شود، درست بالاتر از حمایت کلیدی آن که پس از شکست موفقیت آمیزش از یک مثلث نزولی در 5 دلار شکل گرفت. قیمت APE زیر 50 EMA معامله می شود و 50 EMA معادل 5 دلار است که به عنوان پشتیبانی از قیمت APE عمل می کند.

قیمت DOGE در حال تلاش برای شکستن و بسته شدن به بالای 0.155 دلار است که مربوط به ارزش اصلاحی فیبوناچی 61.8٪ (ارزش Fib) است. اگر قیمت بشکند و بسته شود، می‌توانیم شاهد افزایش قیمت به 0.18-0.2 دلار باشیم که نشان‌دهنده بازگشت احتمالی قیمت به منطقه 0.15-0.14 دلار است.

مقاومت روزانه برای قیمت DOGE – 0.18-0.2 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت DOGE – 0.14 دلار.

Featured Image From Ticker, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا