ارزهای دیجیتال

Dogecoin و Aptos Losing Steam! پروتکل بارش برف به عنوان سکه 100X بعدی تثبیت شد! – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

سرمایه‌گذارانی که به دنبال ورود به چیز بزرگ بعدی هستند، باید به خواندن ادامه دهند و توضیح می‌دهیم که در مورد پروتکل بارش برف (SNW) چه چیزی دوست داریم و چرا توکن 100X بعدی است.

1668431785 551 Dogecoin و Aptos Losing Steam پروتکل بارش برف به عنوان

روند بازار به تمایل به اتخاذ الف اشاره دارد مسیری خاص در طول زمان، و ما عمدتاً روندهای صعودی و نزولی را می شناسیم. در این بخش، به بررسی برخی از آنها خواهیم پرداخت سکه های پرطرفدار بازار، با در نظر گرفتن پیش فروش اخیر توکن Snowfall Protocol (SNW).

دوج کوین (DOGE)

برای مدت طولانی، Dogecoin (DOGE) که به عنوان یک پدیده اینترنتی شروع شد، سروصدا و توجه زیادی ایجاد کرد. به دلیل هیاهوی تبلیغاتی، بسیاری از مردم به Dogecoin (DOGE) پیوستند و توییت‌ها، ویدیوها و پست‌هایی را منتشر کردند که در آن فضائل پروژه تمجید و موفقیت آینده آن را پیش‌بینی کردند. بسیاری از سلبریتی ها و افراد سرشناس نیز به سمت آن کشیده شدند. یکی از افرادی که به نظر می رسید در جامعه Dogecoin (DOGE) شرکت کند، ایلان ماسک بود. محبوبیت Dogecoin (DOGE) تا زمانی که در اینترنت به شهرت رسید زیاد نشد. این مقاله به جای محکوم کردن یا مخالفت با ارزهای دیجیتال، ویژگی‌های آنها را بررسی می‌کند و محدودیت‌های آنها را در نظر می‌گیرد.

برای شروع، لازم به ذکر است که در مورد سایر ارزهای دیجیتال، تیمی از متخصصان، معمولاً یک تیم گسترده، همیشه در حال اختراع و تکمیل پروتکل‌ها هستند. می بینیم که پروتکل ها و پلتفرم های شناخته شده توسط متخصصان ماهر بلاک چین پشتیبانی می شوند که در جامعه به خوبی مورد توجه قرار می گیرند. Dogecoin (DOGE) در وضعیت کاملا متفاوتی قرار دارد. علیرغم ارزش بازار قابل توجه این شرکت، سرمایه گذاران بیشتر نگران این هستند که در صورت بروز مشکل فنی یا فاجعه، کاربران به پشتیبانی سریع دست پیدا نکنند زیرا Dogecoin (DOGE) تیمی در پشت آن ندارد. از نظر قیمت می توان مشاهده کرد که آنها با قیمت 0.12 دلار به فروش می رسند و روند نزولی دارند.

Aptos (APT)

توکن اصلی پلتفرم Aptos (APT) APT است. سکه Aptos (APT) برای تراکنش‌های Aptos (APT) و هزینه‌های شبکه استفاده می‌شود. Aptos (APT) تا حد زیادی به بلاک چین و Move قبلی Diem و یک زبان برنامه نویسی مبتنی بر Rust که به طور مستقل توسط متا توسعه یافته است، متکی است. به گفته این شرکت، این شبکه می تواند بیش از 130 هزار تراکنش در ثانیه را با استفاده از موتور اجرای موازی خود (Block-STM) پردازش کند که در نتیجه کارمزد تراکنش های پایینی برای مشتریان به همراه دارد.

در شبکه Aptos (APT)، تراکنش های با بالاترین ارزش را می توان اولویت بندی کرد، در حالی که تراکنش های کم ارزش را می توان نادیده گرفت. در نتیجه، حتی زمانی که سیستم بیش از حد بارگذاری می شود، بلاک چین ممکن است همچنان کارآمد عمل کند.

در حال حاضر، حداکثر نرخ بازده برای کسانی که شرط بندی می کنند از 7٪ در سال شروع می شود و در هر دوره ارزیابی می شود. با این حال، حداکثر پرداخت سهام هر سال 1.5٪ کاهش می یابد تا زمانی که به 3.25٪ برسد. از سوی دیگر، رای گیری حکومتی، این پتانسیل را دارد که تمام انواع و سطوح حقوق را تغییر دهد.

پروتکل بارش برف (SNW)

در نتیجه پروتکل بارش برف (SNW) پیش فروش فاز 1، اکنون در یک هدایت می شود کاملا متفاوت و شاید جهت بالاتر. نشانه ای که به عنوان شکست خورده دیده می شد. تیم پروتکل بارش برف (SNW). سخت کار کرده در مورد اجزای فنی، ویژگی‌ها و سیستم‌هایی که توکن خود فروخته است. توکن پروتکل بارش برف (SNW) ثابت شد 0.005 دلار. پس چقدر فروخته شد؟ را قیمت 0.015 دلار بود. قیمت افزایش و رشد عظیم مخالفان را به حاشیه راند. علاوه بر این، 95,000,000 توکن در مدت زمان نسبتاً کوتاهی فروخته شد. اگر این قابل توجه نیست، من نمی دانم چیست.

پلتفرم هایی که هستند سودآور است و عملکرد بهتری دارد رقبای آنها امیدوار کننده هستند، اما آیا واقعاً فوق العاده است اگر آنها این کار را در یک بازار رقابتی انجام دهند؟ در طول روند صعودی، همه می توانند سود ببرند و ارزش خالص خود را افزایش دهندو چالش واقعی حفظ است اوج عملکرد در حین دویدن خرس در مقابل جزر و مد شدید شنا می کنید. ممکن است به طور منطقی به این نتیجه برسیم که اظهارات پروتکل بارش برف (SNW) در مورد امنیت پروتکل آن و آن تضمین عملکرد بی عیب و نقص انگیزه نفع شخصی نبودند، بلکه بیشتر با شواهد موجود ثابت شده است.

افکار نهایی

من معتقدم که پروتکل بارش برف (SNW) چنین خواهد شد در اوج بمان برای مدت طولانی، اما من پیش بینی نمی کنم. در عوض، به نظر می رسد که درست باشد. پس از پیش فروش، نمی توان از پروتکل Snowfall Protocol (SNW) پیروی و سرمایه گذاری کرد. چون فاز 2 هست هنوز در حال اجرا، باید بلافاصله شروع کنید.

ارزهای معتبر Aptos (APT) و Dogecoin (DOGE) در سال های اخیر عملکرد خوبی داشته اند. ظهور پروتکل Snowfall Protocol (SNW) تقریباً به طور قطع از جایگزین ها بهتر خواهد بود.

1668431785 551 Dogecoin و Aptos Losing Steam پروتکل بارش برف به عنوان

خرید به پروتکل بارش برف (SNW) نیز انجام می شود به زمان بندی، درست مانند هر سرمایه گذاری و بهترین به خرید در بازار در حال سقوط، در مرحله پیش فروش اولیه است همانطور که در این مرحله است معمولا کمتر از قیمت توصیه می کنیم همین الان وارد شوید همکف همانطور که تقریبا هستید تضمین سود همانطور که قیمت همچنان بالا می رود! روی لینک های زیر کلیک کنید تا اکنون بیشتر بیاموزید!

سایت اینترنتی: https://snowfallprotocol.io

تلگرام: https://t.me/snowfallcoin

پیش فروش: https://presale.snowfallprotocol.io

توییتر: https://twitter.com/snowfallcoin را

سلب مسئولیت: این یک مقاله حمایت شده است. دیدگاه ها و نظرات ارائه شده در این مقاله لزوماً منعکس کننده دیدگاه های CoinChecup نیستند. محتوای این مقاله نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. همیشه قبل از تصمیم به خرید، فروش یا انتقال هر گونه دارایی رمزنگاری شده، تحقیق خود را انجام دهید.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا