ارزهای دیجیتال

Dogecoin در برابر همه شانس 0.08 دلار نگه می دارد. در اینجا این است که چرا این به نفع ارتش DOGE است

  • قیمت DOGE همچنان به قدرت خود ادامه می دهد زیرا قیمت بالاتر از منطقه کلیدی 0.08 دلار باقی می ماند زیرا گاوها قصد دارند بالاتر بروند.
  • قیمت DOGE همچنان با وضعیت فعلی بازار نزولی به نظر می رسد، زیرا بیشتر معامله گران و سرمایه گذاران محتاط هستند.
  • قیمت DOGE از پایین ترین سطح 0.07 دلار در بازه زمانی روزانه با حرکت قیمت با چشم انتظار بازپس گیری قیمت بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 (EMA) کاهش می یابد.

دوج کوین (DOGE) نسبت به بیت کوین (BTC) به عملکرد قیمتی بهتری نسبت به روزهای اخیر ادامه می دهد زیرا قیمت حمایت 0.08 دلار را پس می گیرد و اگر بازار کریپتو قبل از تعطیلی ماهانه آرام بماند، انتظار افزایش بیشتر به منطقه 0.1 دلاری دارد. علیرغم جهش کاهشی Dogecoin (DOGE)، قیمت همچنان زیر منطقه کلیدی مورد علاقه معامله می شود که توجه بسیاری از خریداران را به خود جلب می کند. اثر دومینو حماسه FTX و سایر سرمایه گذاران بزرگ، بازار را در حالت سکون قرار داده است، زیرا بازار هنوز حرکت بزرگی انجام نداده است که منجر به ایجاد ترس زیادی در مورد اینکه بازار می تواند به کجا برسد. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin (DOGE) در نمودار هفتگی

با وجود عدم قطعیت و آشفتگی که بر قیمت Dogecoin (DOGE) و بازار کریپتو به عنوان یک بازار بزرگ تأثیر گذاشته است، بسیاری از آلتکوین ها برای بقای خود تلاش می کنند و تلاش می کنند تا همچنان که قیمت آلت کوین ها در حرکت نزولی قیمت ادامه دارد، سرپا بمانند.

قیمت DOGE از منطقه 0.15 دلار به منطقه 0.7 دلار کاهش یافت زیرا DOGE این پشتیبانی کلیدی را از دست داد. قیمت DOGE نتوانست بالای 0.1 دلار نگه داشته شود، که منجر به آزمایش مجدد قیمت نقاط قیمت پایین تر شد.

قیمت DOGE همچنان در بالای 0.08 تا 0.07 دلار باقی می‌ماند که نشانه خوبی برای ارتش DOGE در نمودار هفتگی و سایر بازه‌های زمانی است. اگر قیمت DOGE این منطقه مورد علاقه را از دست بدهد، به معنای افزایش قیمت و کنترل قیمت های DOGE است.

مقاومت هفتگی برای قیمت DOGE – 0.1 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت DOGE – 0.08-0.07 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت DOGE در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه DOGE | منبع: DOGEUSDT در Tradingview.com

قیمت DOGE در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی قوی باقی می ماند زیرا پس از اینکه DOGE شاهد کاهش قیمت آن از 0.15 دلار به 0.07 دلار بود، قیمت آن بالای 0.08 دلار معامله می شود زیرا بازار در وضعیت عدم اطمینان خود ادامه می دهد.

قیمت DOGE همچنان به مبارزه ادامه می دهد زیرا هدف قیمت برای جهش بیشتر از این منطقه است. قیمت DOGE برای یک جهش کوتاه مدت باید بازیابی شود و بالای 0.1 دلار معامله شود. 0.1 دلار، مربوط به مقدار فیبوناچی اصلاحی 38.2٪، به شدت در برابر قیمت DOGE مقاومت می کند.

قیمت‌های DOGE با قیمت 0.08 دلار زیر 50 EMA معامله می‌شوند که به عنوان مقاومت برای DOGE برای روند بالاتر عمل می‌کند. قیمت 0.012 دلار در بازه زمانی روزانه برای DOGE باید جبران شود تا گاوها احساس امنیت کنند.

مقاومت روزانه برای قیمت DOGE – 0.11 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت DOGE – 0.08-0.07 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا