ارزهای دیجیتال

Dogecoin برای رسیدن به 0.1 دلار باید این یک کار را انجام دهد، چرا؟

  • قیمت DOGE به یک کانال دامنه تجزیه می شود زیرا قیمت نتوانست از مقاومت عبور کند و قیمت را از روند بالاتر حفظ کند.
  • DOGE کمتر از میانگین متحرک نمایی 50 روزه و 200 روزه معامله می کند، زیرا قیمت در تلاش است تا علائم صعودی را به دست آورد زیرا قیمت در یک کانال ادامه دارد.
  • قیمت DOGE باید با حجم خوب از کانال خارج شود تا به منطقه 0.1 دلار برسد.

قیمت‌های Dogecoin (DOGE) همچنان به مبارزه ادامه می‌دهند زیرا در کانالی قرار می‌گیرند تا حرکت صعودی خود را در برابر تتر (USDT) احیا کنند. دوج کوین (DOGE) و سایر دارایی‌های رمزنگاری در هفته‌های اخیر جهش قابل توجهی را تجربه کردند که باعث شد ارزش بازار کریپتو برای ارزهای دیجیتال در سراسر صنعت خوب به نظر برسد و بسیاری از آنها سودهای دو رقمی ایجاد کردند. DOGE برخی جهش های تسکین را نشان داد اما به سرعت در حرکت قیمت محدوده رد شد. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin (DOGE) در نمودار هفتگی

علیرغم اینکه چند ماه سختی را پشت سر گذاشتیم، با کاهش قیمت به پایین 0.05 دلار، کاهش 70 درصدی از بالاترین قیمت تاریخ 0.6 دلار، و بسیاری از آنها برای 1 دلار جذاب بودند. به دلیل شرایط بازار، این حرکت قیمت باورنکردنی کوتاه شد. بیش از شش ماه است که بازار کریپتو در بازار نزولی قرار داشته و باعث شده است که بسیاری از دارایی‌های کریپتو پایین‌ترین سطح هفتگی خود را دوباره آزمایش کنند، در حالی که سایرین به پشتیبانی کلیدی چسبیده‌اند.

پس از صعود به بالاترین سطح 0.08 دلار، قیمت DOGE به پایین ترین سطح هفتگی 0.05 دلار سقوط کرد، جایی که قیمت پس از تشکیل حمایت قوی ماند و به نظر می رسد این منطقه منطقه تقاضا برای قیمت ها باشد.

قیمت DOGE از این منطقه 0.05 دلاری جهش کرد زیرا قیمت به بالاترین حد هفتگی 0.66 دلار رسید زیرا قیمت با مقاومت در برابر شکستن بالاتر از محدوده قیمت در یک کانال مواجه شد.

قیمت DOGE از آن زمان در محدوده خود باقی مانده است، زیرا آماده می شود تا از آن خارج شود تا مقاومت 0.08 دلار را دوباره آزمایش کند.

مقاومت هفتگی برای قیمت DOGE – 0.08 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت DOGE – 0.05 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت DOGE در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه DOGE | منبع: DOGEUSDT در Tradingview.com

به صورت روزانه، قیمت DOGE کمتر از میانگین متحرک نمایی 50 روزه و 200 روزه (EMA) باقی می ماند که برای روند صعودی قیمت در کوتاه مدت مناسب نیست. قیمت‌های 0.08 دلار و 0.062 دلار مطابق با قیمت‌های 50 و 200 EMA هستند که به عنوان مقاومت DOGE عمل می‌کنند.

برای اینکه قیمت DOGE روند صعودی خود را از سر بگیرد، باید به بالای 0.08 دلار با حجم خوب بسته شدن بالای آن بشکند. قیمت DOGE در محدوده محدود باقی می ماند زیرا برای از سرگیری حرکت صعودی خود باید به سمت صعود حرکت کند. سقوط به سمت نزول قیمت DOGE را به پایین ترین سطح روزانه 0.05 دلار و احتمالاً پایین تر می رساند.

مقاومت روزانه برای قیمت DOGE – 0.08 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت DOGE – 0.05 دلار.

Featured Image From Finbold, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا