ارزهای دیجیتال

Dogecoin بالاتر از 0.08 نگه می دارد. در اینجا این است که چرا این برای ارتش DOGE خوب است

  • قیمت DOGE در میان آشفتگی بازار نمی تواند ثابت بماند زیرا قیمت با حرکت محدود به محدوده به منطقه حمایت خود باز می گردد.
  • قیمت DOGE پس از یک روند نزولی با وضعیت فعلی بازار به قدرت خود ادامه می دهد، زیرا اوضاع برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران نامشخص به نظر می رسد.
  • قیمت DOGE همچنان در بازه‌های زمانی روزانه 0.08 دلار باقی می‌ماند زیرا هدف قیمت جهش بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 (EMA) است.

قیمت Dogecoin (DOGE) در ماه اکتبر عملکرد برجسته ای داشته است و با بیش از 100٪ افزایش در 24 ساعت افزایش یافته است. با این حال، در چند روز گذشته، بازار ارزهای دیجیتال شاهد تغییرات شدیدی در احساسات بوده است، به طوری که Dogecoin (DOGE) و قیمت سایر آلتکوین‌ها پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه بایننس FTX را تصاحب نمی‌کند و شرکت ناپدید شده است، برای بقا تلاش می‌کنند. ورشکسته اکثر آلتکوین ها با افزایش بیش از 200 درصدی، از جمله DOGE که از منطقه 0.55 دلار به بالاترین سطح 0.15 دلار می رسد، روند صعودی دارند و بسیاری امیدوارند که بازیابی بیشتر شود. با این حال، این انتظارات به دلیل عدم اطمینان پیرامون بازار کریپتو کوتاه شد و باعث ترس زیادی در مورد اینکه بازار به کجا می رود، منجر شد. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin (DOGE) در نمودار هفتگی

چند روز گذشته پر از آشفتگی های زیادی در فضای کریپتو بوده است، به طوری که بسیاری از آلتکوین ها پس از از دست دادن پشتیبانی کلیدی خود که مانع کاهش قیمت شده اند، تلاش کرده اند قدرت خود را نشان دهند.

عدم اطمینان فعلی پیرامون بازار منجر به عدم تمایل معامله‌گران و سرمایه‌گذاران به خرید آلت‌کوین شده است، زیرا هیچ اطمینانی وجود ندارد که به این زودی‌ها افزایش پیدا کنند.

اخبار مربوط به سایر صرافی ها در ترکیب حماسه FTX باعث شده است که بسیاری از سرمایه گذاران و معامله گران از سرمایه گذاری در برخی پروژه ها اجتناب کنند، اما این برای ارتش DOGE صدق نمی کند زیرا آنها از 0.08 دلار به عنوان یک منطقه پشتیبانی خوب دفاع کرده اند. برای تجمعات بیشتر

قیمت DOGE قبل از جهش از این منطقه به پایین‌ترین سطح هفتگی 0.073 دلار کاهش یافت، که قدرت بالایی را به منطقه 0.088 دلار نشان می‌دهد زیرا قیمت قصد دارد به بالاتر از آن برسد. قیمت DOGE باید منطقه 0.1 دلار را تغییر دهد تا قیمت DOGE روند بالاتری داشته باشد.

مقاومت هفتگی برای قیمت DOGE – 0.1 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت DOGE – 0.07 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت DOGE در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه DOGE | منبع: DOGEUSDT در Tradingview.com

قیمت DOGE در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی قوی باقی می ماند زیرا قیمت پس از جهش از منطقه 0.075 دلار بالای حمایت 0.08 دلار معامله می شود.

اگر قیمت DOGE به بالای 0.1 دلار برسد، می‌توانیم شاهد افزایش قیمت‌های DOGE باشیم. شکستن زیر منطقه 0.07 دلار منجر به فروش بیشتر برای DOGE می شود.

مقاومت روزانه برای قیمت DOGE – 0.1 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت DOGE – 0.08-0.075 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا