ارزهای دیجیتال

Dogecoin از Polkadot پیشی گرفت – آیا DOGE می تواند تهاجمی خود را حفظ کند؟

معامله گران قطعاً باید به Dogecoin (DOGE) توجه داشته باشند زیرا سکه محبوب میم سگ به افزایش 30 درصدی در روزهای آینده اشاره می کند.

  • DOGE به افزایش 30 درصدی در روزهای آینده اشاره می کند
  • Dogecoin با اختلاف زیادی در حدود 576.235 میلیون دلار از پولکادوت عبور کرد.
  • قیمت DOGE 2.25 درصد افزایش یافت

به عنوان دومین شبکه بزرگ بلاک چین اثبات کار و 10هفتم بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، DOGE در این مرحله غیرقابل توقف به نظر می رسد. از 18 سپتامبر، انتظار می‌رود که Dogecoin با مرزبندی حدود 576.235 میلیون دلار از Polkadot عبور کند.

مطابق با CoinMarketCapقیمت DOGE تا زمان انتشار 2.25 درصد افزایش یافته است یا در 0.05813 دلار معامله می شود. کاهش اخیر که در ماه آگوست مشاهده شد، بسیاری از معامله گران را به خرید DOGE با قیمت پایین سوق داد.

گاوها با رالی 30 درصد از خرس ها سبقت می گیرند

با قضاوت بر اساس نمودار 8 ساعته، ابزار فیبوناچی Retracement بالاترین قیمت ماه اوت را در حدود 0.092 دلار نشان می دهد و پایین ترین سطح اخیر را در 0.054 دلار نشان می دهد که نشان دهنده کاهش 63.4 درصدی در سطح 0.08 دلار است.

اگر معیارهای روی زنجیره دقیق باشند، ممکن است خرس‌ها با افزایش قیمت 30 درصدی ضربه سنگینی بخورند. علاوه بر این، نمودار 4 ساعته نیز نشانه های خفیفی از واگرایی صعودی را نشان می دهد که به معنای نفوذ پول هوشمند به بازار است.

افزایش ناگهانی DOGE ممکن است به دلیل افزایش حجم مشاهده شده در چند روز گذشته باشد. حجم معاملات میم کوین از 202.16 میلیون به 344.5 میلیون رسیده است. یکی از دلایل رشد DOGE را می توان به افزایش حجم آن در چند روز گذشته نسبت داد.

حجم از 202.16 میلیون تا 263.32 میلیون در زمان انتشار افزایش یافت. و این تنها حجم معاملات نیست که رشد قابل توجهی را نشان داده است، آدرس های کیف پول فعال نیز افزایش یافته است. آدرس های کیف پول پویا از 113 هزار در 15 سپتامبر به 120 هزار در 18 سپتامبر افزایش یافت.

سرعت Dogecoin نیز افزایش یافت که به معنای افزایش فعالیت خرید و فروش است.

DOGE همچنین موظف است ماینرهای بیشتری را جذب کند، به خصوص با پمپ در نرخ هش خود که 4.86٪ رشد کرده است، همانطور که در هفته گذشته مشاهده شد که استحکام و امنیت بلاک چین Dogecoin را نشان می دهد.

کاهش معیارهای اجتماعی Dogecoin

از سوی دیگر، معیارهای رسانه های اجتماعی DOGE به شدت کاهش یافته است. آگوست ماه خوبی نبود، چرا که اشاره‌های اجتماعی DOGE 30.02% کاهش یافته و مشارکت‌های اجتماعی تا -39.82% کاهش یافته است. کاهش معیارهای رسانه های اجتماعی ممکن است بر قیمت DOGE تأثیر منفی بگذارد.

Chart: Messari

خبر بد دیگر این است که به نظر می رسد علاقه نهنگ ها به DOGE در ماه آگوست کاهش یافته است و تعداد کیف پول ها در 30 روز گذشته تا 13.04 درصد کاهش یافته است.

Polkadot همچنین از نظر نوسانات و همچنین معیارهای رسانه های اجتماعی کمی تلاطم نشان داده است که می تواند دلیل اصلی فرار معامله گران از توکن باشد.

به طور کلی، گفته می شود که معامله گران محتاط هستند زیرا میم کوین ها به دلیل نوسانات شدید خود شناخته می شوند. حتی قیمت‌های DOGE می‌توانند با هر به‌روزرسانی جدید یا حتی برخی از اطلاعیه‌های ایلان ماسک به‌طور ناگهانی تغییر کنند.

DOGE total market cap at $7.7 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Reuters, Chart: TradingView.com

(The analysis represents the author's personal views and should not be construed as investment advice).

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا